Treść opublikowana przez cabriofan
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Pany [br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 11:40_________________________________________________ :cool1: Od dawna uwielbiam Armin Van Buuren-a [br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 11:46_________________________________________________ [br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 11:56_________________________________________________
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Albo Stock-iem [br]Dopisany: 05 Listopad 2011, 10:03_________________________________________________W każdym razie jak ktoś pomoże to się odwdzięczę Jakby coś będę pod telefonem [br]Dopisany: 05 Listopad 2011, 10:06_________________________________________________ide do sklepu
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
[br]Dopisany: 05 Listopad 2011, 09:48_________________________________________________Cytat: cabriofan 04 Listopad 2011, 18:59 Pany kto ma czas i klucz do świec-musze powykręcać i posprawdzać w jakim są stanie , kable też czy któryś nie ma przebicia Pioter za grosze kupisz taki klucz w OBI , PRAKTIKER itp. ... świec się nie sprawdza tylko wymienia , tym bardziej , że jeździsz na LPG a i do najdroższych części nie należą wink4 Kupuj NGK albo DENSO good Roberto wolałbym podjechac do Ciebie z Krupnikiem niż klucz kupować Przydałoby sie jakies logi dyn porobić tez A poza tym to chyba raczej któryś kabel,bo kpl. świec wymieniałem nie aż tak dawno temu
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
[br]Dopisany: 04 Listopad 2011, 18:51_________________________________________________ Gratki na te 1900 [br]Dopisany: 04 Listopad 2011, 18:56_________________________________________________Pany kto ma czas i klucz do świec-musze powykręcać i posprawdzać w jakim są stanie , kable też czy któryś nie ma przebicia
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Dzięki wszystkim przybyłym na spota [br]Dopisany: 29 Październik 2011, 22:32_________________________________________________Ma ktoś na zbyciu dekielki 8D0 601 170A-potrzebuje 3 szt do moich zimowych 16-tek
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
z roboty Dzisio laga-awaria maszyny od wczora :>[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 00:05_________________________________________________ W moim przypadku wybór też nie był przypadkiem. Od bardzo dawna miałem sentyment do tej marki i kilka lat temu w końcu kupiłem. Może kiedyś coś nowszego się wykombinuje i będzie dobrze, jeśli będzie się spisywać równie dobrze jak mój stary wierny zielony klekot .[br]Dopisany: 27 Październik 2011, 11:15_________________________________________________A jak było w Waszym przypadku? Przypadek czy od dłuższego czasu nosiliście się z zamiarem kupna auta tej marki? Nadrabiam spam U mnie był to wybór pomiędzy audi a betą.Szukałem 2,8 w dobrym stanie i rozsądnych pieniądzach -wygrało wiadomo :> wcześniej 126 p,Volvo 343,Renault Fuego,Escort cabrio schummacher,no i w końcu coś trwalszego w ocynku a nie zgnitki [br]Dopisany: 28 Październik 2011, 00:34_________________________________________________ Gratki Daniel ,Powiedz kiedy to wstąpie na spota pieszo No chyba ,że będzie na nowym miejscu -nie wiem nawet gdzie :>
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Trza bydzie w końcu się zainteresowac tym podpisem .Ja też kończe bronka i lece
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:> Robercik kupe czasu
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
[br]Dopisany: 23 Październik 2011, 00:33_________________________________________________Arturoo chyba Cię widziałem wczoraj w okolicach Kauflandu w SJZ :wink4:wróć-przedwczoraj do południa [br]Dopisany: 23 Październik 2011, 00:39_________________________________________________ :polew: :polew: To ci jebaka Drugi plan stał się pierwszym
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
[br]Dopisany: 20 Październik 2011, 08:22_________________________________________________W koncu tu zajrzałem -dzieki za spota
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
z roboty
-
Ile pali Wam gazu?
To że nie zauwazasz zmiany w jezdzie z beny na lpg może wynikac ze stylu jazdy-przewaznie czuc różnice-nawet przy moim 2,8 193 ps przy ostrej jezdzie jest odczuwalny słabszy "ciąg"od 1-3.4 instalacja sekw.Stag 300 jak mu dokórw. na obroty ostro to odcina gaz i przechodzi na benzyne -jakby wtryski nie wyrabiały
-
[B5 ALZ] Spalanie w kilku silnikach benzynowych
Po zakupie mojej bryki testowałem najniższe możliwe spalanie-7.4 litra beny 95 okt.trasa z Wrocka do Rybola na A4 prędkosc ok 100-120 pare zrywów do 160 ----prędkosc przekłada się na spalanie .Teraz spalanie po mieście 15l LPG to norma z klimą 16 oczywiście bez szczypania .Nie wspomnę o spalaniu na trasie z Niemiec gdzie gonił czas i prędkość wahała się od 180-230 :evil: bo ja nie płaciłem za paliwo :decayed:i tego nikt nie mierzył bo i po co W każdym razie uważam ,że 2,8 193 ps to największy możliwy kompromis pomiędzy kosztami a przyjemnością z jazdy Potem już S4 RS4 a co za tym idzie-wiadomo
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Byki[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2011, 00:17_________________________________________________Arek mam miękkie fedry kpl.z mojego jak chcesz się zamienic daj cynk
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Na następnym spocie jak nic nie wyskoczy to moja inspekcja też się prosi o skasowanie.Roberto jak Mogesz to Spakuj sprzęt proszę
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Dzięki za spota
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Poczytej do zadku lebrze jedyn, je w Croati No problem :gwizdanie: :naughty: Też przida pieszo po meczu obok na boisku bez przeblykanio [br]Dopisany: 09 Wrzesień 2011, 20:58_________________________________________________ Pioter ty żyjesz ? Jasne,że żyja [br]Dopisany: 09 Wrzesień 2011, 20:59_________________________________________________czas do roboty narazicho
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Arku wielkieeeee gratulacjeee :oklaski: :oklaski: :oklaski:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
siemandżero spam nadrobiony :> ufff
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
narka czas nyny jutro pobudka o 7-8
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
aaaaaaaaaaaaaaaa widzę Miłośnicy kobiecego piękna no piękne(czyt.=szybkie) kobiety[br]Dopisany: 26 Sierpień 2011, 23:58_________________________________________________ :decayed: :> Szybkie samochody i piękne kobiety Szybkie kobity i piękne wozy też pasuje
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
aaaaaaaaaaaaaaaa widzę Miłośnicy kobiecego piękna
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
A co tam leci ,lub leciało?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Pany jedzie ktoś jutro ok 9:30-10 na Jajkowice ? :>[br]Dopisany: 26 Sierpień 2011, 23:27_________________________________________________Chętnie bym się przybrał
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
[br]Dopisany: 26 Sierpień 2011, 21:00_________________________________________________no i pipka z jutrzejszym spotem :gwizdanie: Jutro mamy turniej w noge -o 10:20 wyjeżdżamy z pod firmy busem i jedziemy do Wodzia -Jodłownik ,o 12 zaczynamy grac tak do 15 ,potem oczywiscie :drunk: :drunk: :drinks: :drinks: z wyżerką.Tak ,że nie wiem o której w ogóle dotrę na chatę.Jak będzie młoda godzina to wstąpię-pieszo :decayed: