Treść opublikowana przez by7
-
[ALL B6] moja sunia
Niema xenona tj pisałem. Z tego silnika tj 170 da się zrobic programem 190 + wydech to jedynie max może miec 200-210kunia tyle że jest pytanie czy był robiony program..... Nieważne dobrze hula i to jest najważniejsze. Proszę o zakończenie pisania co do mocy bo pewien nie jestem i nie będe pisał głupot
-
Spoty Puławskie
Na forum go niema ale dzwoniłem do niego powiedział że będzie miejscu o 18
- Spoty Puławskie
-
Spoty Puławskie
dajcie na piątek to wpadne bo jutro nie dam rady. Chyba że 17 to na jakieś 30-40 min bym wpadł
-
Spoty Puławskie
no to godz mniej więcej oka aby nie przed 14 i nie o równej...To sie zgadamy na PW co i jak w ost chwili
-
Spoty Puławskie
Pewnie też tochę aut będzie jechało przez p-wy to może na mieście sie spotkac i pojechac na te pewnie 4-5 aut?? A wogóle o której start tak naprawdę??
-
Spoty Puławskie
Fakt plan taki mamy aby na chwile wpaśc w sobotę 2-3h i powrót ale jak będzie..... To się okaże. Gwarancja 50/50
-
Spoty Puławskie
Więc kiedy w P-ach?? Bo auto gotowe... I tak jak wcześniej mowa na dwa kioski wpadniemy
-
Spoty Puławskie
Ja odpadam. Wczoraj % był i dzisiaj niestety ale nie łapię za okrąg
-
Spoty Puławskie
łoooooo mosz Ci los... toż to pewnie w mych marzeniach ta liczba aut na spocie spontanie ale zawsze dycha bo wypłata......
-
Spoty Puławskie
taaaaa stracisz trzydziestaka Ja na taka eskapadę muszę szykowac kapke więcej ale mogę się poświęcic jak bedzie z 10 aut- conajmniej
-
Spoty Puławskie
To przy pińciu autach trza bedzie się oblizywac...... Koorde a w co drugim domu stoi jak nie 80 to b5, b6 i na zmianę z mk :gwizdanie:
-
Spoty Puławskie
A ile autek w programie?? uzbiera się z dyszka?? Pewnie ciężka sprawucha......
-
Spoty Puławskie
Ale w końcu to jutro czy niedziela?? I tesco czy inna miejscówa??
-
Spoty Puławskie
Bo zamiast dzisiaj i jutro noc zdegradowali nas na dniówy...
-
Spoty Puławskie
Na C tylko tera remont.... A zaciski to przyznam szczerze że kiedyś dawno dawno widziałem w megance granat i wpadły mi w oko
-
Spoty Puławskie
włąsnie wpadaj bez problemu, a twoje to tylko mogę strzelać że to audik z klapą USA na prosiakach? Egzakli
-
Spoty Puławskie
Ja tAk jak pisałem bez gwintu nie wpadam.... Chociaż miałby byc w sylwestra jak bedzie śruba owszem wpadne nie sam.... Paput Twoje auto znam bo na ZA widuje.... Pewnie Ty moje też bo latasz w temacie.
-
Spoty Puławskie
Już zamówione i tak to nie będe z gęby d*py robił.... I jak się na tym jeżdzi? Znajomy ma to w golfie to aż byłem zdziwiony. Głównie chodzi mi o komfort
-
Spoty Puławskie
Przód mam wi-teca. Tyłu urzywki lepszej firmy szukałem ok pół roku dokładnie pod model i pod q ale nawet nie przyszło mi do głowy ze to może byc taki rarytasik. W końcu w tamtym tyg zamówiłem ta tech. Ale też nie mają na stanie w polsce i muszę czekac aż od helmutów przywleką.
-
Spoty Puławskie
Po co mam niby ładowac foty auta które nie jest moje..... Nie rozumiem tego. Znam człowieka dobrze wiem co było robione. Zresztą tu w Puławach jeśli ktoś jest oblatany i widział to b5 to napewno go zauwarzył bo wygląda napewno lepiej niż zwykłe b6 czy b7. Jest kolka i tyle. A co do spota to jak już to okolice sierpa bo czekam na gwint więc jak wpadniemy to na 2 budy b5 i b6
-
Spoty Puławskie
To była ta sama. Byliśmy na majóvwce i staliśmy koło Audi na porsche kołach. Wtedy wygladała jak wyglądała ale teraz myślę że robi robotę lepszą. Są org koła RS 4 b5( nie wzór-są autentyki od RS-a 18'/8.5' et20 bodajże o ile się nie mylę) jest grill też RS i zderzak S dodatkowo lampy z kierunkami -gładkie. Auto mojego kolegi więc zdjęc nie będe wstawiał ale kładzie na kolana wizualnie i pracą silnika 2.6 V6 na dolocie bez q
-
[ALL B6] Alu koła 18 - 8JX18H2 et 36
Moje pytanie czy felgi o takich oznaczeniach będą bez problemu hulac w b6 q?? I czy będą bardzo schowane czy może tak dobrze się złoży że na równo z krawędzią błotnika-nadkola??
-
[ALL] Różnica w quattro
mam pytanie czy zawieszenie quattro jest takie samo między modelami A4 b5, b6 i A6?? Czy podchodzi zestaw do b6 z b5 albo a6?? Chodzi mi konkretnie o zestaw zawieszenia gwintowanego na sam tył.
-
[ALL] Pomalowanie grilla w A4 na czarny mat - jaka cena i jaki sposób
Ja znalazłem na alle niby org za 200 ale niewiem czy wierzyć bo w innej aukcji był z kratką zderzaka tzw shadow line grill za- 1200 taka sama cena za komplet s4. Lekka przesada jak dla mnie ale za orginalność orginalną może tak trzeba płaćić. Kiedyś malowałem spray-em grill do volvo nie kratke tylko klasyk chrom. Stosowałem podkład do abs( z tego był grill) i spray do plast. Podkładu warstwax2 i lakier x3-4. Mało estetycznie to wyglądało z bliska ale z odległości dawało rade jednak chodzi o to że lakier nałożony w takich ilościach fakt nie odpryskuję ale jeżeli odejdzie warstwa koloru i pojawi się podkład to póżniej już płatami schodzi. Być może lakiery były żle dobrane bo przygotowane było ok. Ew też moim zdaniem zależy od materiału z czego jest zrobiony"chrom". Jeżeli sie popadnie z chemią tzn materiałami-farbami to powinno być ok. W sumie w org też musieli to jakoś uzyskać....