Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

by7

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez by7

  1. by7 odpowiedział(a) na by7 temat w Audi A4/S4 B6
    Niema xenona tj pisałem. Z tego silnika tj 170 da się zrobic programem 190 + wydech to jedynie max może miec 200-210kunia tyle że jest pytanie czy był robiony program..... Nieważne dobrze hula i to jest najważniejsze. Proszę o zakończenie pisania co do mocy bo pewien nie jestem i nie będe pisał głupot
  2. by7 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Na forum go niema ale dzwoniłem do niego powiedział że będzie miejscu o 18
  3. by7 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Mi jutro pasuje lux
  4. by7 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    dajcie na piątek to wpadne bo jutro nie dam rady. Chyba że 17 to na jakieś 30-40 min bym wpadł
  5. by7 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    no to godz mniej więcej oka aby nie przed 14 i nie o równej...To sie zgadamy na PW co i jak w ost chwili
  6. by7 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Pewnie też tochę aut będzie jechało przez p-wy to może na mieście sie spotkac i pojechac na te pewnie 4-5 aut?? A wogóle o której start tak naprawdę??
  7. by7 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Fakt plan taki mamy aby na chwile wpaśc w sobotę 2-3h i powrót ale jak będzie..... To się okaże. Gwarancja 50/50
  8. by7 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Więc kiedy w P-ach?? Bo auto gotowe... I tak jak wcześniej mowa na dwa kioski wpadniemy
  9. by7 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Ja odpadam. Wczoraj % był i dzisiaj niestety ale nie łapię za okrąg
  10. by7 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    łoooooo mosz Ci los... toż to pewnie w mych marzeniach ta liczba aut na spocie spontanie ale zawsze dycha bo wypłata......
  11. by7 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    taaaaa stracisz trzydziestaka Ja na taka eskapadę muszę szykowac kapke więcej ale mogę się poświęcic jak bedzie z 10 aut- conajmniej
  12. by7 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    To przy pińciu autach trza bedzie się oblizywac...... Koorde a w co drugim domu stoi jak nie 80 to b5, b6 i na zmianę z mk :gwizdanie:
  13. by7 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    A ile autek w programie?? uzbiera się z dyszka?? Pewnie ciężka sprawucha......
  14. by7 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Ale w końcu to jutro czy niedziela?? I tesco czy inna miejscówa??
  15. by7 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Bo zamiast dzisiaj i jutro noc zdegradowali nas na dniówy...
  16. by7 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Na C tylko tera remont.... A zaciski to przyznam szczerze że kiedyś dawno dawno widziałem w megance granat i wpadły mi w oko
  17. by7 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    włąsnie wpadaj bez problemu, a twoje to tylko mogę strzelać że to audik z klapą USA na prosiakach? Egzakli
  18. by7 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Ja tAk jak pisałem bez gwintu nie wpadam.... Chociaż miałby byc w sylwestra jak bedzie śruba owszem wpadne nie sam.... Paput Twoje auto znam bo na ZA widuje.... Pewnie Ty moje też bo latasz w temacie.
  19. by7 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Już zamówione i tak to nie będe z gęby d*py robił.... I jak się na tym jeżdzi? Znajomy ma to w golfie to aż byłem zdziwiony. Głównie chodzi mi o komfort
  20. by7 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Przód mam wi-teca. Tyłu urzywki lepszej firmy szukałem ok pół roku dokładnie pod model i pod q ale nawet nie przyszło mi do głowy ze to może byc taki rarytasik. W końcu w tamtym tyg zamówiłem ta tech. Ale też nie mają na stanie w polsce i muszę czekac aż od helmutów przywleką.
  21. by7 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Po co mam niby ładowac foty auta które nie jest moje..... Nie rozumiem tego. Znam człowieka dobrze wiem co było robione. Zresztą tu w Puławach jeśli ktoś jest oblatany i widział to b5 to napewno go zauwarzył bo wygląda napewno lepiej niż zwykłe b6 czy b7. Jest kolka i tyle. A co do spota to jak już to okolice sierpa bo czekam na gwint więc jak wpadniemy to na 2 budy b5 i b6
  22. by7 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    To była ta sama. Byliśmy na majóvwce i staliśmy koło Audi na porsche kołach. Wtedy wygladała jak wyglądała ale teraz myślę że robi robotę lepszą. Są org koła RS 4 b5( nie wzór-są autentyki od RS-a 18'/8.5' et20 bodajże o ile się nie mylę) jest grill też RS i zderzak S dodatkowo lampy z kierunkami -gładkie. Auto mojego kolegi więc zdjęc nie będe wstawiał ale kładzie na kolana wizualnie i pracą silnika 2.6 V6 na dolocie bez q
  23. Moje pytanie czy felgi o takich oznaczeniach będą bez problemu hulac w b6 q?? I czy będą bardzo schowane czy może tak dobrze się złoży że na równo z krawędzią błotnika-nadkola??
  24. mam pytanie czy zawieszenie quattro jest takie samo między modelami A4 b5, b6 i A6?? Czy podchodzi zestaw do b6 z b5 albo a6?? Chodzi mi konkretnie o zestaw zawieszenia gwintowanego na sam tył.
  25. Ja znalazłem na alle niby org za 200 ale niewiem czy wierzyć bo w innej aukcji był z kratką zderzaka tzw shadow line grill za- 1200 taka sama cena za komplet s4. Lekka przesada jak dla mnie ale za orginalność orginalną może tak trzeba płaćić. Kiedyś malowałem spray-em grill do volvo nie kratke tylko klasyk chrom. Stosowałem podkład do abs( z tego był grill) i spray do plast. Podkładu warstwax2 i lakier x3-4. Mało estetycznie to wyglądało z bliska ale z odległości dawało rade jednak chodzi o to że lakier nałożony w takich ilościach fakt nie odpryskuję ale jeżeli odejdzie warstwa koloru i pojawi się podkład to póżniej już płatami schodzi. Być może lakiery były żle dobrane bo przygotowane było ok. Ew też moim zdaniem zależy od materiału z czego jest zrobiony"chrom". Jeżeli sie popadnie z chemią tzn materiałami-farbami to powinno być ok. W sumie w org też musieli to jakoś uzyskać....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.