Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

by7

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez by7

  1. Panowie interesuje mnie kwestia ustawek w lbn tzn gdzie o której i kiedy. Mam na myśli ustawki typu 1/4 lub inne. Może ktoś poratowac info z pierwszej ręki?? Z góry thx. Ew ustawki w waszym mieście "dobrych" aut. Dobrych tzn +300km
  2. Zajebi maszyna. Można wiedziec za ile poszedł( może byc PW) bo sam sie rozglądam za czymś do tłuczenia żeby odciążyc swój
  3. No fakt chyba głośny na żywo musiał byc. Ale plus że ładnie kaszlał. Ja mam APR kwaśny. Jest delikatne mruczenie.... Mruczenie ale nie ryk. Tak jak tu. Tyle w sprawie wydechu a auto ogólnie koleczka
  4. by7 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Sprzedam koła VAG tzw talerze (12 płatów) s-line. 18/8'. Świeżo po polerce na tzw lustro. Dekielki VW. Opony nadają się tylko do wymiany. 2 rozstawy śrub 5x100 i 5x112. Cena 1000 do uzg
  5. by7 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    no jaha
  6. Moje pytanie czy ktoś używał tego preparatu?? Konkretnie do alu felg po polerce ręcznej.Jakie daje efekty itd.. Ewentualnie jakieś porady bo felgi spolerowałem ręcznie ale pod kątami patrząc na obręcz widac jakby szarą nie do polerowaną mgłę. Nie rzuca się to aż tak w oczy ale mnie osobiście razi.
  7. wszystko się zgadza jednak na tych felgach niema efektu lustra tylko lśnienie
  8. dokładnie- robi się nalot to wiem ale chodzi mi czy są jakieś lakiery środki po których polerka jest trwała i które nie ingerują w strukturę alu. Konkretniej gdy spoleruje chciałbym coś zastosowac aby to było trwałe- jeśli lakier bezb. to jaki konkretnie do tego najlepiej się nadaje? Bo podejrzewam że stosując zwykły bezbarwny polerka zrobi się matowa. Ale nie próbowałem więc mogę sie mylic dlatego pytam
  9. Felgi o wzorze takie jak np tutaj http://moto.allegro.pl/felgi-s-line-19-polerowane-5x112-5x100-okazja-i2167281041.html, Odnawiał je ktoś doprowadzając do stanu fabrycznego? Chodzi mi konkretnie o płaty na których jest " szron" pod lakierem. Czy to polerowac czy macie jakieś inne propozycje. A jak polerowac to czy są jakieś preparaty tzn lakiery żeby to zabezpieczyc i żeby efekt polerki pozostał na stałe.
  10. by7 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Też racja
  11. by7 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    8-10 czerwca to jest najbardziej odpowiedni termin do spota na byłym lotnisku Ułęż- majóvwka2012 i lepiej nie cykac dat i ustawiac sie z tyg na tydzień tylko przyjechac gwardią całą... Impreza przednia jest i oko można zawiesic i pocieszyc wiec lepiej czekac do wiosny-lata i spotkac się grubo niż po 3 a co tydzień. Chyba że pogadac to we własnym gronie. Pewnie będę potępiony za to co napisałem ale jak patrze i czytam te spoty... i nic i nic to dochodzę do wniosku że czasu jest sporo i każdy może sobie zorganizowac sobie 2 dni wolnego bo naprawdę warto.... Tyle z mojej str. Tera pewnie będzie krytyka...
  12. Szukam porady bo za kilka tys czeka mnie zmiana oleju i czekam na porady którym olejem zalac- teraz mam 0w30 castrola ale ostatnio dużo różnych rzeczy się słyszy niekoniecznie dobrych na temat olejów tej firmy. Przebieg to 170tys motor 1.8t 170km+..
  13. by7 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    ten us avant to ten na porsche kołach co stał nieraz na statoil- z kurowa człowiek 2.8 q w jasnej skórce i na gazie. Na statoil pewnie ojciec robi bo zawsze jak widziałem to starszy człowiek nią jeżdzł
  14. s3 jeśli się nie mylę ma 2.5t. Motor ten sam co tt. A silnik 3.2 wyszedł nie jako s3 tylko jako zwykłe a3. Ale poprawcie jeśli się mylę
  15. Z góry dzięki Panowie. Paput- Auta na razie nie zmieniam. Robię rozeznanie. Ale jak coś to właśnie na coś takiego albo mam jeszcze 2 inne typy ale jednak zostałbym chyba przy Audi
  16. Mam takie pytanie do osób które się orientują odnośnie spalania dwóch silników w modelu A3 chodzi mi o motor 3.2 i 2.0t. Jakie jest rzeczywiste spalanie tych jednostek i która jest bardziej lub mniej warta uwagi. Z góry THX
  17. by7 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    KUP RS2 i wszystkich uspokoisz...
  18. by7 odpowiedział(a) na wuju temat w Inne marki
    dobre syndykaty tam macie w WZW
  19. jak dla mnie i tak lux. Ale dałbym zderzak od s2 . albo przynajmniej jakąś replike bo koszty też nie małe za org no i podziele zdanie z innymi niżej a i hak będzie robił jako + i coś innego
  20. oooooooo Qur... co tu się w ogóle dzieje brawo stary.
  21. Kozak auto. Klasyk
  22. by7 odpowiedział(a) na by7 temat w Audi A4/S4 B6
    raczej nie. Jedynie tablice w wymiarach US na tył i może a'la xenon 5600[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2011, 11:50_________________________________________________i byc może na wiosnę-lato następny kpl felg jeśli uzbieram $
  23. by7 odpowiedział(a) na by7 temat w Audi A4/S4 B6
  24. by7 odpowiedział(a) na by7 temat w Audi A4/S4 B6
    polski. Kupiony w AS-mecie PHU KASTAL Śruby nierdzewne Nasza Siedziba 03-152 Warszawa, ul. Modlińska 332 A NIP: 524-116-10-55 Regon: 017306964
  25. by7 odpowiedział(a) na by7 temat w Audi A4/S4 B6
    jest jedna w opisie (ostatnia) poza tym bez zmian

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.