Treść opublikowana przez waldi_007
-
Vag-Com pod windows 8.1?
Witam Wie ktoś czy vag 409 będzie działał na windows 8.1??
-
Nie działa otwieranie bagażnika sedan
podpiąłem VAG i wyskoczył 1 błąd 01331 - Door Control Module: Driver Side (J386) 80-00 - Single-Wire Operation Wszystkie drzwi się zamykają ale bagażnika nie mozna otworzyć ani z pilota ani z guzika na klapie.... Czy ten bład ma coś z tym wspólnego??
-
Nie działa otwieranie bagażnika sedan
Witam Mam problem z bagażnikiem. Mianowicie gdy nacisne "klamke" na klapie bagażnika bagażnik się nie otwiera, nie słychać nawet siłownika. Z pilota także nic.Nie ma żadnej reakcji. Jedyna opcja to otwarcie z kluczyka. Proszę o poradę co mam sprawdzić. Czy podpięcie pod VAG wykaże jaka jest tego przyczyna? pozdrawiam
-
Jak sprawdzić jaki typ licznika?
Witam Potrzebuje sprawdzić jaki mam licznik w swoim audi a4 b6 2002r 1.9 tdi. Możliwe ze będzie tam jeager? Jak mogę to sprawdzić? Pozdrawiam Wysłane z mojego SM-G900F za pomocą Tapatalk 2
-
Jakie kary za brak ważnego przeglądu? w PL i UE?
myślałem nad tym żeby wysłać ale wbijają teraz stan licznika w dowód. nie wiem czy ktoś się zgodzi podbić przegląd bez obejrzenia auta;/ ehhh a byłem kilka dni temu w pl i zapomniałem o tym i teraz niepotrzebny problem
-
Jakie kary za brak ważnego przeglądu? w PL i UE?
ale kolego OC mam ważne. chodzi o przegląd tymczasowy...
-
Jakie kary za brak ważnego przeglądu? w PL i UE?
Witam Jaką kare mogę dostać poruszając sie bez ważnego przeglądu ?? Chodzi mi o PL, DE i NL ponieważ jestem za granicą i zauważyłem że kilka dni temu "wyszedł" mi przegląd a nie mam teraz czasu jechać do PL robić kolejnego..... ;/ WIe ktoś jaka jest kara jeśli mnie policja zatrzyma?? pozdrawiam
-
Spocik w Wieluniu
Auto zbiera się super ale podczas przyspieszania cała buda wpada w rezonans. Sprawdzone poduszki, dwumas też napewno jest ok. Wczoraj pół nocy studiowałem różne fora i jadę sprawdzić zaraz przeguby wewnętrzne bo to jest objaw właśnie tego ze któryś jest na wykończeniu. Mam nadzieje ze to to bo czeka mnie w czwartek 300 km sobotę 300 a niedziele 1200 i kiepsko widzę jazdę z takim telepaniem. ---------- Post dopisany at 10:09 ---------- Poprzedni post napisany at 08:12 ---------- Ostra lipa. Oba przeguby do wymiany. A nie można kupić samych przegubów. Tylko cała półośka. :banghead: Wiecie może jakaś a4 na rozbiórkę?
-
Spocik w Wieluniu
To może dzisiaj 17?:-D zależy mi żeby ktoś mi pomógł bo w czwartek Juz wyjeżdżam
- Spocik w Wieluniu
-
Spocik w Wieluniu
Koledzy umie ktoś zrobić logi dynamiczne i jest chętny mi pomóc:)? bo strasznie mi telepie budą w przedziale 1800-2300.:/
-
Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
mam te co podałeś w aukcji. Jak mówiłem świecą dobrze ale efektu ksenon nie uzyskasz. Nie wiem czy wogóle są na rynku takie żarówki(dobrej firmy a nie made in china- bo takie znajdziesz) które będą świecić niebieskim światłem. Koledzy polecają philipsy bo mają niebieską poświatę ale osobiście nie testowałem. Długo jeździłem na Hid-ach H7 z allegro ale oprócz tego że fajnie wyglądały to lipa. Na autobanie w niemczech wieczorem nic nie widać, bałem się jechać hehe. Te osram z aukcji świecą naprawdę dobrze ale jak już wspomniałem- nie świecą na niebiesko a nawet sie do tego koloru nie zbliżą.... Mimo to polecam bo bezpieczna jazda jest ważniejsza od niebieskiego światełka przed autem;) Pozdrawiam i życze udanego wyboru
-
Chce odstawić auto na kilka lat do garażu, co trzeba załatwić?
jeszcze nie mam ale ma fajną do kupienia i się nad nią zastanawiam żeby nie wtopić
-
Chce odstawić auto na kilka lat do garażu, co trzeba załatwić?
Myślałem nad tym ale nikt mi tutaj nie kupi auta z pl bo będzie musiał płacić spory podatek ;/
-
Chce odstawić auto na kilka lat do garażu, co trzeba załatwić?
kurde w tej polsce to tylko problemy;/ chce wstawić starą cytrynę i niech sobie stoi z 10 lat ale widzę że w tym dziwnym kraju nic nie można zrobić tak jak by się chciało;/ wziąłbym do siebie do Holandii ale nie mam gdzie garażować;/ ehhh
-
Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
mam te żarówki i świecą mocno ale miałem nadzieję że będą miały światło zbliżone do xenona, ale są bardziej żółte ;/ ogólnie polecam jeśli komuś zależy na dobrze doświetlonej drodze a nie na wyglądzie...
-
Chce odstawić auto na kilka lat do garażu, co trzeba załatwić?
witam Chcę wstawić auto na kilka dobrych lat do garażu , niech sobie stoi i nabiera mocy Moje pytanie- czy muszę je wyrejestrować? czy muszę wypowiedzieć oc? Nie chce nic za nie płacić przez te lata lecz chciałbym po tym czasie go sprzedać i dobrze by było gdyby nadawał się do dalszej eksploatacji(mam na myśli dokumenty) Prosze o jakieś porady jak to zrobić;D pozdrawiam
-
Numer śrub na słupku
Witam Jaki jest numer śrubek które znajdują się na słupku bocznym, lub mają specjalną nazwe?? Chodzi o te oznaczone nr 2 Z góry dzięki za pomoc
-
[B6 AWX/AVF] Drgania w przedziale 1800-2000 obrotów
gdyby dwumas padał to chyba by też na wolnych obrotach bujało autem?
-
[B6 AWX/AVF] Drgania w przedziale 1800-2000 obrotów
Witam od pewnego czasu trzęsie mi autem w przedziale 1800 -2000 obrotów. na każdym biegu to samo a najintensywniej czuć na 3 biegu. Poduszki silnika i skrzyni sprawdzone więc to nie to. 2 lata temu auto było na programie w ecuproject , możliwe że czas na korekte? a może warto sprawdzić coś innego??? pozdrawiam
-
Podczas przyśpieszania czuć jak podnosi silnik
Kurcze chłopaki coraz bardziej mi tą będą trzęsie. Teraz podczas przyspieszania na każdym biegu czuć drgania w środku. Myślę że to coś innego, nie poduszki... Jestem za granicą i nie mam dostępu do kanału wiec nie sprawdzę za bardzo czy to zawieszenie silnika czy cos innego w zawieszeniu. Jak myślicie może to być sprzęgło albo przegub wewnętrzny? Wysłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2
-
Podczas przyśpieszania czuć jak podnosi silnik
Witam Podejrzewam że to poduszka silnika lub skrzyni ale nie wiem jak to zlokalizować. Opiszę może syndrom- Jadę ok 100km/h i gdy na 5 biegu przyśpieszam trzęsie autem(przyśpiesza płynnie ) i czuć drgania na drążku zmiany biegów.... dodatkowo dodam że jak jadę i puszczę gaz i wcisnę to czuć jak silnik się rusza lub skrzynia. Bardziej obstawiam na poduszkę silnika ale niepokoi mnie ten drążek bo się trzęsie.... Miał ktoś takie objawy kiedyś? Nie wiem którą poduszkę kupić. Liczę na pomoc;) pozdrawiam
-
System operacyjny Android
Kolego to jest tworzywo imitujące skórę. Sam dałem się nabrać ale juz wszystko wyjaśnione Nie zmienia to faktu ze mój S4 pewnie pójdzie w odstawke Wysłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2
-
Spocik w Wieluniu
niedziela 16.00 ??
-
System operacyjny Android
Z kolei moim zdaniem Note II jest w sam raz. Na styki wchodzi do kieszeni. Jeśli chcesz coś większego to kup tablet;) Mam S4 na co dzień i 5 cali też jest w sam raz. fajnie się ogląda filmy na fullhd pomimo "tylko" 5 cali.... system też smiga jak szalony (po kilku modach ) . Pomimo że S4 jest jak dla mnie idealny to kusi mnie N3 bo jeszcze nie miałem Note. Trochę duży ale może kwestia przyzwyczajenia;)