Treść opublikowana przez waldi_007
-
[ALL B6] Dziwne pstrykanie (chyba przekaznika)...[updated]
Odnawiam troszkę wątek:)) U mnie też słychać takie pstrykanie, dokładnie gdzieś w okolicy lewego kolana:)) i też mam wrażenie że jakiś przekaźnik... czy ktoś już to rozpracował??
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Ok super. Dziękuję Ci za wytłumaczenie
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
a czy te piny są jakoś ponumerowane??
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Koledzy mam pytanie. W jaki sposób robi się zworkę?? Bo potrzebuję zrobić aby zniknął komunikat braku płynu. Jestem słaby w temacie elektryki i nie mogę zrozumieć jak to się robi:) Czy może ktoś podpowiedzieć najprosciej jak się da;)) Pozdrawiam
-
[B6 AWX] Problem z oświetleniem drzwi
Ok dzięki za podpowiedź, jak tylko wrócę do PL zaraz rozbieram;))) Pozdro
-
[B6 AWX] Problem z oświetleniem drzwi
O kurcze to mnie zaintrygowałeś tą odpowiedzią bo przyznam się że nie za bardzo rozumiem;) mógłbyś jaśniej wytłumaczyć? tak na "chłopski rozum"...
-
[B6 AWX] Problem z oświetleniem drzwi
czyli czujnik w drzwiach , tak jak podejrzewałem. ale raz działa raz nie. to dziwne.
-
[B6 AWX] Problem z oświetleniem drzwi
odchylałem gumę i nic nie jest przerwane. każdy kabelek delikatnie pociągnąłem i wszystko trzyma, nawet ruszałem całą wiązką i nic. a mimo to rano jest ok a pozniej juz nie. możliwe że coś z komputerem??
-
[B6 AWX] Problem z oświetleniem drzwi
Witam Czy orientuje się ktoś jaka usterka powoduje to że nie działa oświetlenie drzwi oraz tunelu (chodzi o prawe tylne drzwi ). Nie ma również komunikatu na wyświetlaczu że drzwi są otwarte. Dzisiaj gdy odpaliłem auto zauważyłem że zaczeło wzystko działać ale po przejechaniu kilku km i ponownym otwarciu drzwi już nic nie świecił i zero komunikatu na wyświetlaczu. Czy wie ktoś gdzie leży wina tego??
-
[ALL B6] Wibracja plastików
Kolego miałem ten sam problem u siebie. Zdemontuj kratkę(nie zapomnij odkręcić śrubki na środku) kratka opornie schodzi ale dasz radę, trochę siły Problemem były kawałeczki kratki w środku(poprostu ukruszyła się na bokach i kawałki klepały w środku) Spróbuj tak zrobić może to to;) Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
jestem nowy i mam nadzieję że podzielimy się informacjami na temat naszych Audi;) pozdrawiam