Treść opublikowana przez waldi_007
-
Wymiana radia Audi symphony II na nawigacje RNS E
OK kolega a co z climatronikiem? też muszę zmieniać?
-
Wymiana radia Audi symphony II na nawigacje RNS E
a kosz din będzie pasował? Może ktoś podpowiedzieć co mi będzie potrzebne ??
-
Wymiana radia Audi symphony II na nawigacje RNS E
Koledzy a jak wyglada sprawa przejścia z Concert II na RNS-E?? tak samo jak z Symphony II? Pozdrawiam
-
[B7 BRE] Silniczek szyb
Proszę bardzo koleżanko :>
-
[B6 AWX] Jak sprawdzić czy działa syrena alarmu?
Nie mam przycisków. Dodam też że gdy zamknę auto nie sygnalizuje tego żadnym dźwiękiem. Zamknąłem auto i zostałem w środku a czujniki ruchu nie zadziałały, możliwe że ich nie posiadam?
-
[B6 AWX] Jak sprawdzić czy działa syrena alarmu?
A da się jakoś to sprawdzić??
-
[B6 AWX] Jak sprawdzić czy działa syrena alarmu?
Koledzy żadna metoda nie zaskutkowała, alarm się nie włączył(nie próbowałem tylko z petardą ). Czy możliwe że nie jest on uaktywniony w module komfortu??
-
[B6 AWX] Jak sprawdzić czy działa syrena alarmu?
Nie wiem czy działa mi syrena alarmu bo nigdy nie mialem sytuacji zeby zaczęła wyć, jak zamykam auto migają tylko kierunki. Czy jest jakiś sposób aby sprawdzić czy syrenka jest aktywna?? Oczywiście wybicie okna nie wchodzi w grę;p
-
[B6 AWX] Zaślepka czujnika nasłonecznienia w kratce pod szybą
Ok dziękuję kolego właśnie tego szukałem
-
[ALL B6] Zatrzask-tylnego siedzenia (nie oparcie)
a wie ktoś jaka cena w ASO?? bo też potrzebuję
-
[B6 AWX] Zaślepka czujnika nasłonecznienia w kratce pod szybą
Czy ktoś wie jaki jest nr tej części?? chodzi mi o tą zaślepkę która znajduje się w kratce nawiewu na szybę (z niej "wystaje" czujnik nasłonecznienia) Jeśli może ktoś pomóc będę wdzięczny
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Moduł zdjąłem gdy czysciłem czujnik położenia esp(czy jakoś tak ) dlatego się wypytuje czy będę musiał ingerować w abs;p ale już wszystko wiem. Podziekowal
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Tak wiem to. Moduł odłączałem z 2 mies temu żeby założyć manetkę od Fisa. Czy to nie powoduje tego że muszę teraz bawić się z ABSem jak będę montował Tempomat?
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Oj widzisz kolego to teraz mnie oświeciłeś) odpinałem już moduł z dwa razy(raz jak czyściłem czujnik położenia esp a drugi jak dokładałem fis) Czyli teraz przy dołożeniu tempomatu będę musiał musiał przeprowadzić dokładnie wszystko to co opisał kolega stronę wstecz?
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
OJ no to teraz już nie wiem jak w końcu mam to robić . Muszę ingerować także w ABS??? nie wystarczy kodowanie i aktywacja?
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Ok no to super. a Wycinałeś może miejsce pod tempomat w obudowie? jest to jakoś zaznaczone od wewnątrz?? czym wyciąć najlepiej? pozdrawiam
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
no to git ... a czy po wymianie trzeba wszystko przeprowadzić w taki sposób jak opisał kolega w pierwszym poście?? czy wystarczy montaż aktywacja i kodowanie?
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Koledzy takie pytanie na szybko- Jeśli mam kierownice multi i pełny fis(dołożony) to jest prawdopodobne że mogę dołożyć też tempomat i moduł będzie pasował?? bo czytałem gdzieś, że jeśli kiera jest multi to moduł jest przystosowany do tempomatu. Zgadza się?
-
[B6 AWX] Da się zmienić język w Audi Navigation PLUS by Blaupunkt??
Koledzy słyszałem że Vagiem można zmienić język z angielskiego na polski w Audi Navigation PLUS by Blaupunkt. Czy to prawda? Jeśli tak to może ktoś podesłać instrukcję? bo nie mogę znaleźć na naszym forum. Z góry podziękował
-
[B6 AWX] Zamiana Radia Concert II na rns-e??
czyli jak to wygląda?? możesz kolego podpowiedzieć co potrzebuję aby zapodać rns-e??[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 23:14_________________________________________________aha ok już wiem, pierwszy twój post;)) dzięki wielkie za podpowiedź
-
[B6 AWX] Zamiana Radia Concert II na rns-e??
Już późno więc nie będę latał do auta ale mam takie samo radio jak pokazał kolega wyżej
-
[B6 AWX] Zamiana Radia Concert II na rns-e??
Ok dziękuję koledzy za wskazówki.
-
[B6 AWX] Zamiana Radia Concert II na rns-e??
Witam Szukałem podobnego watku ale nie mogę znaleźć. Czy ktoś sie orientuje jak podłączyć rns-e zamiast concert II. da sie wogóle taką operację przeprowadzić?
-
[ALL B6] Wymiana żarówek podświetlenia przycisków w kierownicy wielofunkcyjnej
kolego rozwiązałeś już swój problem?? Jeśli nie to proponuję zdjąć poduszkę, wypiąć i wpiąć kostkę od multifunkcji. Prawdopodobnie coś w niej nie łączy.
-
[B6 AWX] Wisząca dioda, od czego??
Wczoraj gdy zdjąłem półkę od strony kierowcy zauważyłem że między kabelkami, w okolicach bezpieczników wisi jakaś czerwona dioda i sobie miga. Czy ktoś wie coś na ten temat?? co to za dioda....??