Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

waldi_007

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez waldi_007

  1. OK kolega a co z climatronikiem? też muszę zmieniać?
  2. a kosz din będzie pasował? Może ktoś podpowiedzieć co mi będzie potrzebne ??
  3. Koledzy a jak wyglada sprawa przejścia z Concert II na RNS-E?? tak samo jak z Symphony II? Pozdrawiam
  4. Proszę bardzo koleżanko :>
  5. Nie mam przycisków. Dodam też że gdy zamknę auto nie sygnalizuje tego żadnym dźwiękiem. Zamknąłem auto i zostałem w środku a czujniki ruchu nie zadziałały, możliwe że ich nie posiadam?
  6. A da się jakoś to sprawdzić??
  7. Koledzy żadna metoda nie zaskutkowała, alarm się nie włączył(nie próbowałem tylko z petardą ). Czy możliwe że nie jest on uaktywniony w module komfortu??
  8. Nie wiem czy działa mi syrena alarmu bo nigdy nie mialem sytuacji zeby zaczęła wyć, jak zamykam auto migają tylko kierunki. Czy jest jakiś sposób aby sprawdzić czy syrenka jest aktywna?? Oczywiście wybicie okna nie wchodzi w grę;p
  9. Ok dziękuję kolego właśnie tego szukałem
  10. a wie ktoś jaka cena w ASO?? bo też potrzebuję
  11. Czy ktoś wie jaki jest nr tej części?? chodzi mi o tą zaślepkę która znajduje się w kratce nawiewu na szybę (z niej "wystaje" czujnik nasłonecznienia) Jeśli może ktoś pomóc będę wdzięczny
  12. Moduł zdjąłem gdy czysciłem czujnik położenia esp(czy jakoś tak ) dlatego się wypytuje czy będę musiał ingerować w abs;p ale już wszystko wiem. Podziekowal
  13. Tak wiem to. Moduł odłączałem z 2 mies temu żeby założyć manetkę od Fisa. Czy to nie powoduje tego że muszę teraz bawić się z ABSem jak będę montował Tempomat?
  14. Oj widzisz kolego to teraz mnie oświeciłeś) odpinałem już moduł z dwa razy(raz jak czyściłem czujnik położenia esp a drugi jak dokładałem fis) Czyli teraz przy dołożeniu tempomatu będę musiał musiał przeprowadzić dokładnie wszystko to co opisał kolega stronę wstecz?
  15. OJ no to teraz już nie wiem jak w końcu mam to robić . Muszę ingerować także w ABS??? nie wystarczy kodowanie i aktywacja?
  16. Ok no to super. a Wycinałeś może miejsce pod tempomat w obudowie? jest to jakoś zaznaczone od wewnątrz?? czym wyciąć najlepiej? pozdrawiam
  17. no to git ... a czy po wymianie trzeba wszystko przeprowadzić w taki sposób jak opisał kolega w pierwszym poście?? czy wystarczy montaż aktywacja i kodowanie?
  18. Koledzy takie pytanie na szybko- Jeśli mam kierownice multi i pełny fis(dołożony) to jest prawdopodobne że mogę dołożyć też tempomat i moduł będzie pasował?? bo czytałem gdzieś, że jeśli kiera jest multi to moduł jest przystosowany do tempomatu. Zgadza się?
  19. Koledzy słyszałem że Vagiem można zmienić język z angielskiego na polski w Audi Navigation PLUS by Blaupunkt. Czy to prawda? Jeśli tak to może ktoś podesłać instrukcję? bo nie mogę znaleźć na naszym forum. Z góry podziękował
  20. czyli jak to wygląda?? możesz kolego podpowiedzieć co potrzebuję aby zapodać rns-e??[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 23:14_________________________________________________aha ok już wiem, pierwszy twój post;)) dzięki wielkie za podpowiedź
  21. Już późno więc nie będę latał do auta ale mam takie samo radio jak pokazał kolega wyżej
  22. Ok dziękuję koledzy za wskazówki.
  23. Witam Szukałem podobnego watku ale nie mogę znaleźć. Czy ktoś sie orientuje jak podłączyć rns-e zamiast concert II. da sie wogóle taką operację przeprowadzić?
  24. kolego rozwiązałeś już swój problem?? Jeśli nie to proponuję zdjąć poduszkę, wypiąć i wpiąć kostkę od multifunkcji. Prawdopodobnie coś w niej nie łączy.
  25. Wczoraj gdy zdjąłem półkę od strony kierowcy zauważyłem że między kabelkami, w okolicach bezpieczników wisi jakaś czerwona dioda i sobie miga. Czy ktoś wie coś na ten temat?? co to za dioda....??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.