Treść opublikowana przez waldi_007
-
System operacyjny Android
Gdzieś wczoraj wyczytałem ze napewno nie przekroczy 2500 zł. Miejmy nadzieję że tak będzie to może skusze się na zamianę s4 na n3:-D Wysłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2
-
Spocik w Wieluniu
odgrzybianie które oferują w PKS to nie jest chyba zbyt profesjonalne, wpryskują trochę płynu do nawiewów i tyle. widzie może kto w Wieluniu oferuje ultradźwiękowe odgrzybianie klimatyzacji?? mój znajomy coś mowił że w starym rynku robią ale nie ma mnie w pl i nie mogę tam podjechać. Robił to ktoś kiedyś? dobry efekt ??
-
Buczenie podczas hamowania
właśnie wróciłem z krótkiej przejażdżki i nic nie było słychać. dzieje się tak tylko gdy tarcza i klocki są nagrzane więc to napewno to;/ tarcze i klocki do wymiany czy tylko klocki?
-
Spocik w Wieluniu
Witam panowie Co tu tak cicho? Może jakiś spocik 1 września? Akurat bede w PL Może mi ktoś polecić jakiś dobry serwis klimy ? Bo strasznie już z niej zajeżdża;/ Zależy mi na profesjonalnym oczyszczeniu i sprawdzeniu. Jest coś godnego polecenia w Wieluniu?
-
Buczenie podczas hamowania
Witam Dziś zauważyłem że coś buczy w kołach podczas hamowania. słychać takie buuuuuuuuuu podczas naciśniecia pedała hamulca, gdy puszczę ustaje. Możliwe że klocki się kończą? chociaż nie mam żadnej info na desce rozdzielczej....
-
Jaki żarnik h7?
Witam mam ksenonki hid ale żarniki które mam bardzo słabo świecą w nocy. możecie polecić jakieś jakiś żarnik hid który jest dobrej jakości?
-
Smugi na felgach
ori na 100 %
-
Smugi na felgach
Witam Od pewnego czasu mam takie smugi na felgach, nie można tego domyć. nie wiem kiedy powstały i co je spowodowało;/ Na każdej feldze ten sam problem. wygląda to tak jak by był biały osad na nich... Czym najlepiej to doczyścić??
-
System operacyjny Android
Dużo śmigam po europie i mogę polecić sygic aura. Jeśli natomiast chodzi o PL to Auto mapa bezkonkurencyjna
-
Co o tym sądzicie?
DVB-T , WiFi ,3G Audi A4 GPS, DVD,DivX,Can-Bus (3173102761) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. warto inwestować?
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
jakie są dostępne kolory? czy na życzenie zmieszają mi kolor LY7Q?
-
Krzywa kierownica po zmianie kół na letnie
daj znac czy pomogło
-
Krzywa kierownica po zmianie kół na letnie
nie robiłem i nie zaj**** . wszystko było ok a teraz mam kierownicę krzywo i czuje że lekko ściąga w jedną stronę
-
Pytanie o sensor uderzenia
Czyli jeśli kupie D to będzie wszystko grać? ---------- Post dopisany at 10:16 ---------- Poprzedni post napisany at 09:56 ---------- Kolego stichy poszło PW ;-)
-
Pytanie o sensor uderzenia
Witam Muszę wymienić sensor uderzenia poduszki bocznej o numerze 8e0959643. Problem w tym że na allegro większość jest z końcówkami A B E..... Czy jak kupię taki z końcówką to będzie ok czy musi być dokładnie taki sam?? pozdrawiam
-
Krzywa kierownica po zmianie kół na letnie
Witam Właśnie skończyłem zmieniać koła i zauważyłem, że kierownica jest lekko przekrzywiona. Koła siedzą tak jak przed zdjęciem, ciśnienie OK a mimo to kierownica lekko się przekrzywiła. Jak to se jest możliwe?
-
Prośba o analizę błędu Airbag
Witam kolegów.Wczoraj mignęła mi kilka razy kontrolka airbag i po czasie zaczęła się cały czas świecić, podpiąłem Vag'a i wywaliło błąd: 1 Fault Found: 01222 - Crash Sensor Side Airbag: Passenger Side (G180) 012 - Electrical Fault in Circuit Nic nie daje kasowanie błędu, gdzie szukać przyczyny? Z góry dzięki za pomoc P.S. Mogę kilka dni tak sobie śmigać?? Nie wywali poduchy
-
klamra filtra powietrza
Witam potrzebuję kupić taką część i nigdzie nie mogę tego znaleźć;/ może ktoś wie jak to fachowo się nazywa i gdzie szukać?? chodzi mi o tą zaślepkę metalową zaznaczoną na zdjęciu
-
Co daje usunięcie katalizatora w Audi A4 B6 1.9TDI?
kurde czytam sobie i czytam i chyba też wywale ten srodek, mam soft na 170 i wywalenie platynki napewno mi nie zaszkodzi ... a może ktoś mi powiedzieć czy dużo zabawy jest z odkręceniem kata?? Nie mam kanału w garażu i może być trochę lipa z takim zabiegiem;// chyba że komuś zlece taki zabieg.. jakie mogą być koszta u mechaniora??;D
-
Polecane opony letnie
Planuje kupić nowe oponki i mocno zastanawiam się nad Toyo PROXES C1S. co o nich sądzicie? Śmiga ktoś na takich?
-
Oklejanie nakładek zderzaków i progów okleiną
a można dobrać kolor tego plasi dip? tzn czy zrobią mi np ly7q?
-
Oklejanie nakładek zderzaków i progów okleiną
Witam czy próbował ktoś oklejania karoserii(w moim przypadku dokładek zderzaków) okleiną?? coś w tym stylu.... Zmień kolor auta - ochrona lakieru, oklejanie pojazdów, grafika i reklama na pojazdach co o tym sądzicie? warto się w to bawić?
-
Spocik w Wieluniu
kolego żarówkę to ja mam nową LED ale lampka się rozsypała jak wyciągnąłem.... dlatego pytam o nową lampę a nie o żąrówkę...
-
Spocik w Wieluniu
http://a4-klub.pl/sprzedam-22/samsung-galaxy-s2-255294/ Może ktoś zainteresowany ---------- Post dopisany 23-12-2012 at 10:16 ---------- Poprzedni post napisany 18-12-2012 at 17:58 ---------- widzę że nikt nie jest zainteresowany hehe. ale to nawet dobrze bo rozmyśliłem się bo zaczęły płyty padać w S3 :/ Mam pytanie-rozsypała mi się lampka oświetlenia tablicy rejestracyjnej. kupię takie coś w wieluniu czy trzeba do ASO dzwonić?
-
Spocik w Wieluniu
Hehe ale na co Cię namówiłem? Na wirusa?? To musisz się umówić osobiście w ecuproject, albo najlepiej poczekaj na grupowy soft wtedy cena jest dużo lepsza. Ja tylko wkleiłem swój wykres żeby pokazać innym jak można podkręcić 1.9 TDI Szczerze polecam bo warto;)