Treść opublikowana przez IDUAL
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Też chciałem jechać ale pisaliście ze jutro spot itd a ja nie skumałem że piszecie o krk myślałem że piszecie o dzisiajeszym w kch nie popatrzyłem na datę następnym razem jadę na krk
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
To ja nic nie rozumie to dzisiaj tez jest czy był tylko wczoraj a jak dzisiaj jest to o której i gdzie.
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Coś nie doczytałem to wczoraj był spot coś mi się daty pojebały k**wa a tak nudziło mi się w domu wieczorem.
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Jak bedzie taka pogoda to chyba odrazu na podziemny no chyba ze jakoś cudownie się poprawi na popołudnie ale wątpie.
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Widze że coraz więcej kropkowych klubowiczów jak się takiej dorobić bo fajnie wygląda pod loginem
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Wczoraj kumpel wysiadał mi z auta pod szitalem Rydygiera i troche był wypity i uderzył drzwiami w auto obok i pozbył się 100.
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Bardzo to autko łagi uszkodził nie opłaca się naprawić wkońcu części nie są takie drogie. A jak auto było w dobrym stanie to może się opłaci.
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Hej ja na niedziele się pisze jak coś to moge kogoś zabrać. A o auto nie ma co sie martwić ja też ukatrupiłem moją pierwszą Audi 80 1.9 TDI sprzedałem wrak pojechałem za granice na jakiś czas i po powrocie kupiłem Audi 100 najważniejsze zdrowie.
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Widze że było dużo ludzi wczoraj ja niestety byłem poza zasięgiem. Mam nadzieje ze za tydzień też bedzie tyle narodu.
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
jeleń odpada dzisiaj a kropi cały czas wiec tylko gdzieś pod zadaszeniem niestety
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Pewnie podziemny nas czeka [br]Dopisany: 30 Sierpień 2010, 11:06_________________________________________________Powiedzcie jak dodać obrazek pod spód wypowiedzi[br]Dopisany: 30 Sierpień 2010, 11:09_________________________________________________o udało się ok
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Panowie wam też nie działała stronka przez weekend nie mogłem wejść na strone pokazywało się białe tło i tyle. Jak dzisiaj będzie padac to co organizujmemy
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
ja się pisze jak coś na jelen dajcie znac czy to pewne to się umówimy i pojedziemy razem
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
ok
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
To zadecydujcie panowie gdzie i o której bo mam dzisiaj ograniczony dostęp do neta i sprawdze około 1730 co ustaliliście.
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
No właśnie gdzie dzisiaj i o której się spotykamy ale jak macie plan jaworzno to może troszke wcześniej bo o 8 już się ciemni.
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Hej panowie byłem kiedyś u tego niemczyka jak jeszcze miałem AUDI 80 1,9 TDI ale on robi tylko z całkowicie mechanicznymi pompami wtryskowymi, moja co prawda była mechaniczna ale sterowana elektronicznie jak to w TDI i nie chciał z tym robić.
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Połamane były te zawiasy co się na nich otwiera ta ramka. Nie wiem czy to podczas transportu bo dróga jest ok może ale posklejałem i nic nie widac. Jutro wyjeżdzam na tydzień wreszcie sprawdze ile mi pali bo wydaje mi się ze troche za dużo.
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Przyszły mi dzisiaj ramki ale jedna z całkiem połamanymi zaczepami musiałem skleić ma stałe ale w sumie tablic nie wymienia się co tydzień wiec mi to nie przeszkadza.
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
To dzisiaj gdzie panowie sie spotykamy w radiu mówili ze popołódniu burze i wiatry więc może być lipa no ale zobaczymy.
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Ciężki tydzień dużo roboty a dzisiaj jade w góry do rodziny to będe poza zasięgiem i nie tylko telefioncznym
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Również dzieki za spota fajnie było pogoda dopisała można powtórzyć. Tylko chyba trzeba by się wcześniej umówić bo przed 9 robi się już ciemno.
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
To co panowie każdy dojeżdza osobno czy spotykamy sie za shellem
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
No to panowie gdzie i jak w chrzanowie i jedziemy razem na jeleń czy tylko w chrzanowie pod galerią czy shell czy osobno każdy na jeleń jeżeli można sprecyzować co dzisiaj się dzieje.[br]Dopisany: 02 Sierpień 2010, 12:42_________________________________________________Jestem tym kim jestem ale nie jestem tym kim jestem bo gdybym był tym kim jestem to bym nie był tym kim jestem kim jestem.
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Jutro podobno jeleń.