Treść opublikowana przez IDUAL
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Dzisiaj chyba tylko podziemny cholera a taki ładny był tamten tydzień.
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
A ja czekam na dyplom mają rozdawać w połowie października jak odbiore indeks to wam pokaże jak nabazgrane babce z dziekanatu podobno zajeło sporo czasu zanim znalazła czy wszystko mam zdane
-
[B5 AFB] Padnięta turbina i zalany wydech olejem
Na biało to chyba nie bardzo jakby turbo brało olej i silnik spalał ten olej to czy nie powinno kopcić na siwo/niebiesko. Nie ubywa ci płynu chłodniczego.
-
[B5 AFN] Po wymianie oleju zaczął cykać
:decayed: :decayed: a trzeba bylo nalac selektol 20w40 lalem taki do fiata, byloby taniej a efekt ten sam [br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 21:33_________________________________________________Olej mineralny do silnika z turbo powodzenia to cykanie mogło się pojawić równie dobrze nie z powodu wymiany oleju. Oczywiście przy wymianie oleju zwracałeś uwagę czy jest do pompy rotacyjnej czy do pompowtrysków bo podobno to ma znaczenie do twojego AFN czyli pompy rotacujnej powinien być 505.00
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Szkołe no daj spokój szkoła nie ucieknie dopiero początek semestru
-
[ALL B5] Uchwyt na napoje
Fotki niestety nie działają a te uchwyty to nie w każdej są więc niektórzy mogą tam mieć tylko tzw korytko albo uchwyt na kasety np.
-
[ALL B5] Opadające nawiewy - fotostory
Mnie niestety nie pomogło podgięcie blaszek chyba ten plastik którego się mają trzymać jest juz za bardzo wyrobiony musze pomyśleć nad podpiłowaniem tego jakoś.
-
[B5 ALL] Naprawa cieknących zacisków - tył
Widze że cieknące zaciski to standard w A4 B5. Podobno problem tkwi w zostawianiu na ręcznym hamulcu na dłuższy czas. Mi ciekł jeden zacisk mechanik mi powiedział żebym przez pewien czas nie zaciągał ręcznego i przestało.
-
[ALL B5] Zmiana listewek ozdobnych na drewno (foto)
Ja jednak wole psełdo karbony niż psełbo drewno bardziej mi leży.
-
[ALL B5] Wymiana regulatora napiecia -alternator valeo
Dzieki za opis właśnie mnie to czeka w niedługim czasie chyba w sobote przyszłą się za to wezme.
-
[ALL B5] Montaż 2 dodatkowych wskaźników - ładowanie + temperatura oleju
Tak kolego w podstawie filtra ja miałem gotową zaślepkę i tam bez problemu podchodzi czujnik. Wiem bo pytałem jednego gościa co na forum pisał o dodatkowym zegarze temp oleju i tam sie wpioł.
-
[ALL B5] Wymiana przednich klocków hamulcowych (link), zaciski ATE
Link działa ale ja po zmianie klocków hamulcowych musiałem odpowietrzać układ podobno w a4 b5 to częsty przypadek
-
[ALL B5] Wyklejanie skórą boczków w drzwiach.
wam też nie chodzą zdjęcia?
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
miałem tygodzień zarąb nie było czasu wchodzić na internet co organizujemy moze weźnie sie aparacik i pojedizemy gdzieś foty porobić.
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Ja mam wolny weekend wiec sie pisze na wszystko. Ale jestem dzisiaj wyrąbany 1098km po naszych wspaniałych polskich drogach do starogardu gd i spowrotem mam dość
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
A te długoterminowe przepowiednie przeważnie sie nie sprawdzają jak w czwartek bede pisało że ma padać w niedziele to będziemy się matrwić.
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Ja bede wróciłem już ale roomsterek ma turbinkę rozgrzaną do czerwoności 350 kg na pace i cały czas 170 przez czechy mam nadzieje że nie było żadnego fociaka po drodze o 19 pod galerią jak zawsze.
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
leniwy tydzień mam nadzieje że zdąze na spota bo musze jechać w pon do pragi.
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Bardzo powoli szukam jakiś zimówek.
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Ok coś wybiore pojeżdze po sklepach popytam czy mają jedną z tych past.
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
tylko kamil mówił jeszcze o papierze ściernym a tego to wolał bym nie używać poszukam na allegro tej pasty.
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Panowie jak sie nazywała ta pasta do polerki kloszy bo zapomniałem a chciałem sobie kupić.
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Również dzieki za spocika było ok.
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
A dzisiaj gdzie bo pogoda się robi
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Ok powymieniamy się numerkami i ja następnym razem lece z wami.