Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Wyklejanie skórą boczków w drzwiach.


qoperek

Rekomendowane odpowiedzi

witam moze sie przyda lub nie :decayed:

a wiec nakabinowalem sobie skore sliczny kremowy kolor i zabralem sie za boczki i ogolem to co sie da do wyklejenia bo za siedzenia sie nie biore bo cos spier....

a wiec zaczynamy od zdjecia boczka nie robilem zdjec bo chyba wszysty wiedza ...

103206a075e44243.jpg

z tym ustrojstwem bylo najwiecej grzebania niewiem czemu jest to zatapiane plastikiem i nie idzie tego ruszyc bez popsucia czegos :naughty:

ta tapicerka ma otwory podłużne na takie same bolce co sa w boczku i później jest to zgrzewane ze soba ...

12f2ae1ad76a19bc.jpg

183d37d0459f817b.jpg

po walce z tym dziadostwem zamulilem z fotkami i zabralem sie dalej za dociecie skory i dopasowanie jej na ten plastik z tapicerka , i koljny problemik wyskoczyl ze gabka i tapicerka i ten plastik sa ze soba sklejone ... ale po przylozeniu uchwytow i skory nieodstawalo nigdzie wiec zabralem sie do klejenia na stara tapicerke mialem koncowke butaprenu i szukalem jakiegos innego kleju co po zwiazaniu nie kruszeje i znalazlem szczeliwdo K+D .. jest to cos co po zaschnieci tworzy gume/kauczyk jest elastyczne bynajmniej u mnie w pracy tego uzywaja to mialem :tongue4:

po sysmarowaniu starej tapicerki przykladalem skore i naciagalem ja na tym zagiecu zeby nie byla pomarszczona, nastepnie dopasowanie zeby wszedzie przylegala rowno i dociecie nadmiaru, po 30 min skrecanie wszystkiego i jak byly te zaczepy to trzaba bylo z powrotem powtapiac je jakos rozgzalem srobokret i dociskalem :wink4: na tych starych zgrzewach i poskladanie do kupy wszystkiego montaz na drzwi i to by bylo tyle co do boczkow . jutro dozyce wiecej zdjec bo zabieram sie za drugi boczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam w sumie pojecia jest to ecoskora na meblach sie jakos sprawdza ale ciekawe jak bedzie wygladac po paru latach w aucie .... ja swoja mam bydleca miekka , lepiej byloby gdybym mial twarda na siedzenia ale nie dalo rady zalatwic :naughty: wiec musze sie zadowolic tym co sobie nakabinowalem :decayed: fakt ze starczy mi tega na cale auto lacznie z podsofitka i bagaznikiem tylko czy znajde :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam w sumie pojecia jest to ecoskora na meblach sie jakos sprawdza ale ciekawe jak bedzie wygladac po paru latach w aucie .... ja swoja mam bydleca miekka , lepiej byloby gdybym mial twarda na siedzenia ale nie dalo rady zalatwic :naughty: wiec musze sie zadowolic tym co sobie nakabinowalem :decayed: fakt ze starczy mi tega na cale auto lacznie z podsofitka i bagaznikiem tylko czy znajde :disgust:

co z tymi zdjeciami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie to widać tylko zdjęte boczki a efekt końcowy pasowało by zrobić zdjęcia jak to wyszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kur... sry chlopaki ale jakos czas mi nie pozwala dalej sie wziasc za robote zaraz zejde zrobic fotke jak jest zamontowane moze uda mi sie cos dalej rzezbic w ten week, za 5 min jest fotka jak wyglada zamontowane[br]Dopisany: 16 Październik 2008, 11:56_________________________________________________506ba473b07142e2.jpg

60c0d94648da3d0c.jpg

no wiec macie caly czas szukam tych plastikowych raczek w takim kolorze ale jakos mi sie trafily jeszcze :kwasny:[br]Dopisany: 16 Październik 2008, 12:19_________________________________________________skora nie jest biala tylko taka jasniutko szara :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kur... sry chlopaki ale jakos czas mi nie pozwala dalej sie wziasc za robote zaraz zejde zrobic fotke jak jest zamontowane moze uda mi sie cos dalej rzezbic w ten week, za 5 min jest fotka jak wyglada zamontowane[br]Dopisany: 16 Październik 2008, 11:56_________________________________________________506ba473b07142e2.jpg

gratuluje :good: wyglada nie idealnie ale bardzo ladnie -sam chcialbym u siebie cos takiego :embarrassed:

60c0d94648da3d0c.jpg

no wiec macie caly czas szukam tych plastikowych raczek w takim kolorze ale jakos mi sie trafily jeszcze :kwasny:[br]Dopisany: 16 Październik 2008, 12:19_________________________________________________skora nie jest biala tylko taka jasniutko szara :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yep jak sie znajdzie troszke wiiecej czasu to musze wkoncu oddac auto tapicerowi i niech dziala na fotelach i reszcie tapicerki :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kupilem :decayed: powiedzmy ze u mnie w pracy lezala :evil: taka niechciana :naughty: jest to skora bydleca czy cieleca miekka bo byla jeszcze twarda ale jakos tak mi nie lezala w dotyku i wzielem ta jest ona w takich kawalkach jakby zdjetych z byka :kox: a ta twarda byla w rolkach czyli bardziej wydajna z kawalka a tak czy inaczej tej skory mam okolo 20 kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zanim poszedlem na chorobowe to sobie odlozylem czarna na bagaznik to moze jeszcze bedzie jak by byla to dam znac bo kufer chyba zostawie w spokoju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile byś chciał za taką koloru kremowy czy jasno szary na PW oczywiście wszystkie boczki bym chciał zrobić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...