Treść opublikowana przez IDUAL
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Swojego nie obadałem bo dzisiaj byłem w trasie i wziołem ze sobą laptopa jakby sie jakaś prosta trafiła odśnieżona no i była więc spróbowałem kilka razy nie wyszło a za 4 i 5 wyszły podobne wartości takie jak w tabeli. [br]Dopisany: 17 Grudzień 2010, 20:03_________________________________________________Musze obadac jakąś prostą koło chrznowa i jak na roomsterze bedą mi wychodziły podobne wartości do seryjnych to pojade na nią Audi
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Też się dopisałem [br]Dopisany: 17 Grudzień 2010, 15:27_________________________________________________Hamowałem dziś Roomstera w serii powinien mieć 105HP i 245 NM a wyszło [br]Dopisany: 17 Grudzień 2010, 15:28_________________________________________________A nie była prosta droga więc w sumie ten programik nawet dokładny
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Czyżby ślizganko bokiem Wiciu [br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 08:09_________________________________________________Chodzi ci o te plastikowe wkręty co trzymają obudowe widziałem kiedyś na allegro jak przeglądałem za różnymi częściami.[br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 08:10_________________________________________________http://moto.allegro.pl/spinki-montazowe-do-oslona-silnika-passat-b5-a4-i1329903380.html[br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 08:12_________________________________________________O to chodzi
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Właśnie zrobiłem modół 35 zeta koło mnie w motoryzacyjnym światła się zapalają dopiero po zapaleniu silnika stacyjka moze być przekręcona nawet pół godziny i nie zapalą się. Fajnie bo zapominałem włączać niekiedy światła a że w polsce cały rok wiec opcja fajna
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Kupiłem dzisiaj automatyczny włacznik świateł po zapaleniu samochodu tylko nie wiem kiedy go zamontuje jak tak zimno jest.
-
[ALL] Choroba szalonych Diesli.
Raczej wątpie żeby to nastąpiło bez rozszczelnienia turbo całkowitego wcześniej napewno auto kopciło by na niebiesko i brało dużo oleju wiec nie masz sie co matrwić
-
[ALL] Choroba szalonych Diesli.
Jak sie ma automat to targać na żywca rure dolotową do kolektora wdechowego jedyna rada.
-
[ALL] Choroba szalonych Diesli.
Mam nadzieje że mnie to nie spotka szkoda autka normalnie masakra nie wiedziałem że takie coś może się wydażyć. Ale fakrycznie powinni go byli zdusić na piątym biegu MASAKRA
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
OOO kto zawitał na forum [br]Dopisany: 10 Grudzień 2010, 19:49_________________________________________________Kto jutro będzie ?
-
[B5 ADR] Prośba o zdiagnozowanie błędow w silniku.
17972-sterowanie przepustnicą niskie napięcie podstawowego ustawnienia sprawdzić kable akumulator 17579-czujnik pozycji silniczka przepustnicy 17967-błąd podstawowego ustawnienia przepustnicy- możliwe uszkodzenie 17950-czujnik 1 pozycji silniczka przepustnicy- złe działanie 17771-cewka zapłonowa zwmacniacz cylinder 3- zwarcie do masy 17765-cewka zapłonowa zwmacniacz cylinder 1-zwarcie do masy 17953-układ kontroli położenia przepustnicy- uszkodzony 17743-kontroloa momentu obrotowego silnika-limit osiągnięty 17796-ECM czujnik ETS - uszkodzenie kody i możliwe uszkodzenia podałem ci z tablic. Nie wiem czy to poważnie ale trzeba było autko sprawdzić przed kupnem można by zbić z ceny. Mam nadzieje że pomogłem
-
[ALL B7] Prośba o rozszyfrowanie błędu silnika
Nie ma sprawy. Ja używam vag-com 311-2. A co do programu pod B7 to w zakładce diagnostyka vag w wytłuszczonych tematach masz [ALL B7] Interfejsy do diagnostyki aut z szyną CAN [np. Audi B7,B8]
-
[All ASN] Potrzebuje rozpiske bloków pomiarowych
http://forum.tdi-tuning.pl/viewtopic.php?t=2104&highlight=abc o to chodziło
-
[ALL B7] Prośba o rozszyfrowanie błędu silnika
19461-przekażnik wentylatora 2 chłodnicy - wysoka moc>przewody,przekażnik PROSZE
-
[ALL B5] Poziom oleju.
Sprawdzałem 10 min po zgaszeniu silnika i sprawdzałem przed chwilką 5 godzin po zgaszeniu i jest cały czas max. Tak myśle że poprostu z powodu dużego mrozu ok. -22oC jak pisał jozek726 olej zgestniał i nie zdążył spłynąć do misy bo jak inaczej to wytłumaczyć że był taki brak oleju a w sumie to był i niepotrzebnie dolewałem bo teraz mam troszke ponad max.
-
[ALL B5] Poziom oleju.
Tylko że olej jest PLATINUM ze sklepu. Jest na nim norma VW. Do wymiany mam jeszcze 7 tyś więc nie wiem którego poziomu mam się trzymać tego z zimnego silnika czy tego ciepłego po godzinie.
-
[ALL B5] Poziom oleju.
Mam pytanie czy to normale po dłuższym postoju przed trasą sprawdziłem poziom oleju i tu szok 3 mm poniżej min dolałem więc 200ml i było na min. Po przejechani trasy ok 300km po zgaszeniu silnika sprawdziłem poziom oleju po ok godzinie a tu max. O co chodzi. Na zimnym min a na ciepłym po godzinie max. Który pomiar jest dobry bo już nic nie rozumiem.[br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 13:01_________________________________________________Chodzi o silnik 1.9 TDI
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Ja miałem trase do lublina nie dałem rady dojechać niestety.[br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 08:16_________________________________________________Bawiłem się kodowaniem centralnego niestety nie mam ori centralki i KUPA ale kodowanie działa bo jak zakodowałem otwieranie tylko drzwi kierowcy to pompka zadziałała krótko ale niestety nie ori centralka wiec u mnie nic się nie da ale u wicia czy u ciepłego bo macie ori to możemy powalczyć.
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Ja mam w poniedziałek wyprawe do Lublina przedzwonie do was czy sie wyrobie bo może być różnie w sumie wyruszam rano ale nie wiadomo jaka będzie droga. Ale chyba trzeba sie umówić gdzieś gdzie jest ciepło.
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
W tym programie wpisujesz wage samochodu i temp i takie tam inne ropzędzasz samochód na 3 biedu z 1500 do czerwonej skali a potem wychamowujesz slinikiem przez około 15 sekund. Koleś z opisu miał AJM jak wicio i wyszło mu 116,5km a sesia ma 115 wiec chyba dobrze ważne jest żeby było prosto a nie z górki lub pod i wtedy wychodzi ok
-
[B5 AJM] Błąd ABS pompowtryskiwacze ?? Proszę o analizę logów
A ten wykrzyknik w kółku ma po bokach takie jakby nawiasy jak tak to ta kontrolka zaświeca sie jak jest mały poziom płynu hamulcowego lub zdarte klocki hamulcowe sprawdz to.Mi jak ciekły tylne zaciski co w audi jest czeste szczególnie jak się zostawia na zaciągniętym ręcznym to tak miałem że pikało 3 razy i zaświecało się. A co do ASR i ABS powinnu po zapaleniu samochodu zaświecić się i zgasnąć po około 2 sekundach jeżeli tak masz to tu wszystko ok.
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Ja myśle wieczorkiem jak pare dni nie bedzie padało to na autostradkę z chrzanowa do wyjazdu na alwernie nie trzeba płacić a w miare prosto jest i można by wykonać z trzy pomiary i wyciągnąć średnią jaka wyjdzie.
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Wiciu a jak zrobie niby te logi w taką pogode wyobrażasz sobie ciągniecie do czerwonej skali bo ja nie Ciekawe napisz u siebie ile ci wyjdzie pozniej hamownia i zobaczymy jakie sa roznice
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
PANOWIE MAM PROGRAM KTÓRY W POŁĄCZENIU Z WAGIEM DAJE WYKRES MOCY I NIUTONOMETRÓW, Z TEGO CO PISZĄ TO WACHANIA SĄ RZĘDU DO 5KONI . PROBLEM W TYM ŻE TRZEBA ZROBIC ODPOWIEDNIE LOGI I POTRZEBNA DŁUGA PROSTA BY AUTO PO ROZPĘDZENIU TOCZYŁO SIĘ WOLNO OKOŁO 15 SEKUND.
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Ja zakładam filtry FILTRONA zresztą dostarczają filtry na pierwszy montaż do General Motors, Saab, Ford, Land Rover, Volkswagen, Suzuki, LDV, Chevrolet, Aston Martin, Lotus, Fiat. Cytat ze strony producenta więc chyba dobre są.
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Jutro pobawimy sie kodowaniem jak bedzie działać to będzie