Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kozak_patryk

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kozak_patryk

  1. kozak_patryk odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    a miał je na b5 jak byś był taki dobry podałbyś link ciekawe jak wygląda na samochodzie...
  2. kozak_patryk odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Ja lecę na siłownie będę później
  3. kozak_patryk odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    mam dla ciebie ofertę są aktualne bo pisał do mnie http://a4-klub.pl/felgi-opony-156/felgi-18-5x100-112-wzor-s-line-239076/ ---------- Post dopisany at 14:55 ---------- Poprzedni post napisany at 14:55 ---------- 1200 zł bez opon
  4. kozak_patryk odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    oki jeszcze myśle o takich 18" AUDI R8 V10 5x112 - A3 A4 A6 TT GERMANY ! (2927671406) - motoAllegro przesada ktoś widział na b5 od r8 a koszulki ma na sprzedasz ...
  5. kozak_patryk odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    hehhe ja tez wy ostateczności kupię doradźcie nie wiem czy to prawda ale na koło s line jeśli założę szersze niż 225 to muszę mieć dystans
  6. kozak_patryk odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    już sprawdzam ---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ---------- na allegro były 15 tylko ..koszt 15 za sztukę 500 zł dobra ja lecę w razie propozycji piszcie
  7. kozak_patryk odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    tak wiem stary samochód ale te rzeczy które już w nią wrzuciłem to i tak mi się nie zwrócą a kiedyś przyszłościowo wole patrzeć jak zarasta mchem niż za grosze dać
  8. kozak_patryk odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Nie z rantem,ale moim zdaniem warte uwagi.... Felgi vw audi seat 225/45/17 wzór porsche ładne !! (2922781086) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. FELGI S-LINE 18" 5x112 Będzin ? Tablica.pl *Rarytas Felgi Lexus SC430 18x8j 5x114.3 Czujniki* (2904347985) - motoAllegro CHmm dzięki za info kurcze za duży wybór sam nie wiem na razie nie trafiłem na takie że ooo fajne bioręę... ---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 21:57 ---------- SCHMIDT 5X112 ET9 J9.5 18 CALI 1 SZTUKA (2909941709) - motoAllegro ---------- Post dopisany at 22:01 ---------- Poprzedni post napisany at 22:00 ---------- Felgi SCHMIDT MODERN LINE 3część 16 x 8.5-9 (2881993286) - motoAllegro Felgi SCHMIDT TH LINE 2 częś RADINOX 17 x 9-9,5 (2880056183) - motoAllegro mistrzowskie są te z pierwszego z góry linku...
  9. kozak_patryk odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    nic się nie stało zarzuciłem może ktoś będzie coś wiedział ... ---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 21:51 ---------- nic się nie stało zarzuciłem temat może ktoś będzie coś wiedział ...
  10. kozak_patryk odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    mogą być bez opon
  11. kozak_patryk odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    poszukuje powoli jakiś felg 17.....18.......najlepiej z rantem chce zakupić wy następnym tyg.....wy ostateczności S line
  12. kozak_patryk odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    nie jestem tak ogarnięty wy tym temacie koszulka zy herbem kaszub ...
  13. kozak_patryk odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    nie no fajna fura a jeśli chodzi o spoty to z chęcią się pisze ......
  14. dzięki za rade ....
  15. po prostu masakra śliczna jest .. brakuje tylko stylu elektr.szyb
  16. Waga zawsze zleci nie ma na to rady Po za tym dieta to podstawa ćwiczenia na oślep bez ujemnego bilansu kalorycznego nic nie dadzą, no chyba ,że popalisz mięcho i zrobisz się płaski jak decha. Więc co radzisz i od czego zacząć
  17. mam do was pytanie kiedy wyleczę ścięgna ...będę miał plan taki by waga pozostała wy miejscu ale żeby bardziej zbić wszystko....co polecacie odżywki jakie ---------- Post dopisany at 19:00 ---------- Poprzedni post napisany at 18:53 ---------- pewnie nie da rady by waga została wy miejscu ale trudno najwyżej się coś schudnie byle jakoś się wyrzeźbić bardziej hmb to raczej lipa ---------- Post dopisany at 19:01 ---------- Poprzedni post napisany at 19:00 ---------- iii robiąc rzeźbę robi się mniejszymi obciążeniami ale więcej razy mam pytanie czy to z siły jakoś zejdzie czy siła zostanie wy miejscu bo nie chciałbym tego zbytnio stracić
  18. StosowałAŚ tak jak bym nie brala to bym nie polecala malo kto o takim czyms wie Po co laska brała hormon wzrostu zeby miec wiekszego dyndzla moze Ty masz dzyndzla ale z tego co wiem kobiety nie maja:grin::grin: a po 2 nie wiecie po co to jest wiec nie komentujcie Słyszałem tylko że jak będziesz brał za dożą dawkę to będziesz jadł makabrycznie dużo to prawda..
  19. na bol stawow polecam GHRP-6 dziala w 100% stosowałeś to kiedyś bo bałbym w takie coś uderzyć.... ---------- Post dopisany at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany at 21:34 ---------- no widzisz ja 2 razy brałem raz po masacre miałem mega pompę a raz nic ... więc zależności jak trafisz.
  20. chodzi o domowy sposób
  21. ja mam wymyślone na stawy coś takiego bo słabo z kasa jestem wy tym miechu przez 2 tyg lub 3 tyg żelatyna wy dni treningowe 2 razy a raz jako pitny jajka na twardo biorę kroje wy plastry i zalewam żylantynom to 2 razy i dwa razy wy tyg kisiel ...
  22. Kup Animal Flex'a ludzie chwalą sobie . słuchaj a co sądzisz o tym ze stawiku Universal Animal Pak 44 + Animal Flex 44 sasz USA (2906037915) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  23. Witam wszystkich w tym nowym roku proszę o pomoc znowu problemy z ścięgnami więc odpuszczam ten drugi cykl za duży przyrost pieczenie barków i klatki piersiowej więc nie ma co ciągnąć czas na regeneracje więc poszukuje coś na ścięgna porostu podczas treningu przeskakują i co sądzicie żeby zakupić witaminy animala... a jeśli chodzi o picie to się nie pije i tyle...
  24. I jak tam ta odżywka co ci polecałem uniwersal tak ....jak efekty...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.