-
Dobrzy chiptunerzy
Witam Koledzy, czy możecie polecić kogoś zaufanego do zrobienia 2,5 tdi akn?? śląskie i okolice.
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
RESPEKT - mega szybki kontakt i jeszcze szybsza wysyłka - POLECAM
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam, potrzebuje do mojej besti (1.9 tdi avf 2002 rok) : -Motul Specific 505.01 5W40 syntetyk 5L, -filtr powietrza -filtr oleju -filtr kabina wszystko z mana. pzdr
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Siema, potrzebował bym od Ciebie : Motul Specific 505.01 5W40 5L, filtr oleju, powietrza i kabinowy(nie węglowy) wszystko z Manna auto to audi a4 1,9 avf 2002 rok pzdr
-
Czyszczenie mikrostyku w zamkach drzwi
mikrostyk uczepiłem na kleju dwuskładnikowym i przez te oczka przeciągłem jeszcze drucik żeby to docisnąć, ale ostatnio padł mi mikrostyk w drugich drzwiach, i idąc pomysłem lukasz_mk2 rozebrałem stary mikrostyk i nowy i okazało się ze góra jest identyczna na co nie zwróciłem uwagi za pierwszym razem tak więc trzeba delikatnie podważyć zatrzaski, po 2 z każdej strony trzeba robić to ostrożnie, gdyż łatwo je uszkodzić. Przekładamy górny elementy i wkłądamy go do starego doginamy zatrzaski do wewnątrz, żeby lepiej trzymały. Zostało nam teraz tylko wszystko zamocować na swoim miejscu i sprawdzić, czy działa poprawnie. ja użyłem tego z gumeczka bo jest podobno odporny na wilgoć.
-
Czyszczenie mikrostyku w zamkach drzwi
w nowym mikrostyku sa 3 nożki bo posiadaja styki NO i NC tak więc przez to zostaje nam 3 nóżka, a czy da się przełozyc bebechy nie wiem napewno łatwiej założyć nowy ja tak zrobiłem
-
Czyszczenie mikrostyku w zamkach drzwi
nr tego pstryczka sa V4NCT7 lub V4NST7UL ten drugi jest z gumeczka koszt okolo 13 zeta na TME
-
[B6 AVF] Prośba- ocena logów
dzieki
-
[B6 AVF] Prośba- ocena logów
czyli czujnik o nr 038906051C ?? pozdro
-
[B6 AVF] Prośba- ocena logów
Witam !! prosze o ocene logów bo autko straciło moc mam jeszcze błąd 17965 pomóżcie co najpierw zrobić zeby odzylo !! pozdrawiam logi tylko statyczne 000-001-003 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fed4951003ae78c6.html 000 bs http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d463c7a69e34b56d.html 003 bs http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4508e3af86507715.html 004-007-013 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c9ac583928841b78.html 011 bs http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7bd23780ac5eff4b.html 014-018-023 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/56415cb9783dbe0f.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
bialy1818
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta