Treść opublikowana przez 312MC
-
[B5 ABC] Niskie i szerokie A4 2.6 by Rafal
Zastanawima sie nad przerobieniem lamp...znalazłem temat o wkładaniu lamp po II lifcie...ale jakos ciecie błotnikia mnie nie przekonuje, zakup po liftowch troche kosztowny. Ale znalazłem takie cos...bede te lampy pasowały w miejsce seryjnych http://allegro.pl/item1059769640_lampy_lampa_xenon_oryginal_audi_a4_b5_94_99r.html ???
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
ale tak to ogólnie pasuja błotniki od po lifta bez zadnej rzeźby??? jakoś nie mam reki do takich prac blacharskich...a kusi mnie przerobienie bo lampy robią dobre wrazenie
-
[ALL B5] Audi S4
nie Dzieki za info na PW
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
a nie można poprostu wymienić błotników bez rezania seryjnych ???
-
[ALL B5] Audi S4
W pierwszym poscie masz napisane "zmiana przednich lamp na II lift", nie trzeba wymieniać maski, błotników,pasa przedniego aby dokonac takiej operacji ???
-
[B5 ABC] Niskie i szerokie A4 2.6 by Rafal
Wielkie dzieki za propozycje ale :no:
-
[B5 ABC] Niskie i szerokie A4 2.6 by Rafal
Dzięki
-
[B5 ABC] Niskie i szerokie A4 2.6 by Rafal
a znasz moze nazwe koloru lub nr bo bede dokupywał lakier na tylny zderzak bo jest jakis podrapany.
-
[B5 ABC] Niskie i szerokie A4 2.6 by Rafal
cos z serii s-line 18" lub 19"
-
[B5 ABC] Niskie i szerokie A4 2.6 by Rafal
Szukam w przystepnej cenie zderzaka i grila od eski...a czy blotniki od eski sa poszerzane???[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2010, 17:56_________________________________________________ jest juz nisko a bedzie jeszcze nizej
-
[B5 ABC] Niskie i szerokie A4 2.6 by Rafal
Nie ma takiej możliwości
-
[B5 ABC] Niskie i szerokie A4 2.6 by Rafal
Dzieki temu środkowi aż żal przyciemniać szybke...i cały czas mnie to męczy czy ściemniać czy nie
-
[B5 ABC] Niskie i szerokie A4 2.6 by Rafal
Rok: 11.1995, w kraju od 2007roku Silnik: 2.6 V6 150KM 187tys przebiegu, servisowana w ASO do 98tys Zawieszka: firmy nie znam ale nisko i troche twardo Wnętrze: półskóry RECARO z elektryczna regulacja kierownica regulowana w dwóch płaszczyznach elektrzyczne szyby i lusterka alarm z domykaniem szybek kierownica od s4 climatronic Felgi: puki co seryjne 16" z oponami 205/50/16 i 215/50/16 Niedługo nowe koło, lampy tylne po lifcie i moze przeróbka przodu na lifting. Auto bezwypadkowe, całe w orginalnym lakierze, sprawdzone profesjonalnym czujnikiem grubosci lakieru. 21 lipiec 2010 lampiony przednie od S4 31 lipiec 2010
-
[B5 ADR] Auto zgasło podczas jazdy
1).odepnij przewód zasilania paliwa na wtryskach i zobacz czy masz paliwo... 2).luknij wogóle na rozrząd bo moze pasek ci strzelił 3).sprawdz kompresje
-
[B5 AVG] Ciężko chodzi wspomaganie A4 96rok 2.6 V6
jakies inne sugestie jeszcze drodzy koledzy ???
-
[B5 AVG] Ciężko chodzi wspomaganie A4 96rok 2.6 V6
Gdy auto chodzi na wolnych obrotach to wspomaganie strasznie ciezko chodzi, na lekkich obrotach jest juz OK, przyczyny szukać w pompie wspomagania czy juz maglownica kończy życie?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na wstepie serdecznie kolezanki i kolegów. Przed chwila dosłownie stałem sie posiadaczem Audi A4 z 1996roku z silnikiem 2.6 V6. Jest to moje pierwsze Audi, od zawsze byłem, jestem i bede wierny tylko niemieckiej motoryzacji, dotychczasowo latałem Mercedesami i BMW. Jutro postaram sie umyć troche brudasa i zrobic jakies fotki to bede mógł zaprezentować nabytek. Pozdrawiam