Treść opublikowana przez 312MC
-
[B5 ABC] Niskie i szerokie A4 2.6 by Rafal
o ile amory twrdsze to spoko, ale jak masz wrzuconą sprężynę na seryjny amor, to bedzie kich, najlepiej sobie to sprawdz, żeby potem nie było buby Wiesz jest tam jakies sportowe zawieszenie włożone przez poprzedniego właściciela i daje rady, przód do zmiany tylko i wyłącznie bo chce zejść niżej żeby koło dobrze wyglądało[br]Dopisany: 02 Sierpień 2010, 19:56_________________________________________________Do niebieskiego auta białe koło jakoś mi sie nie widzi...ori kolorek koła jest OK. Obnizy sie auto, zaciemni sie szybke,z grilami coś pokombinuje bo bedzie albo seryjny po lifcie ale czarny lub od eSki...szukam od RS'a ale chore ceny sobie krzyczą.
-
[B5 ABC] Niskie i szerokie A4 2.6 by Rafal
na tyle nie ma seri bo mam obecnie jakies amorki i czerwone sprezyny
-
[B5 ABC] Niskie i szerokie A4 2.6 by Rafal
ma sie rozumiec ze nr tel masz Dokładnie :kox: jakoś musiałem odebrać kopie dokumentów...czyli kontakt to podstawa Zastanawiam sie nad takimi kółeczkami w rozmiarze 18" co wy na to
-
[B5 ABC] Niskie i szerokie A4 2.6 by Rafal
Jadąc sobie do miejscowosci oddalonej odemnie jakies 16km mniej wiecej w połowie trasy mijam przystanek autobusowy na którym stoi Astra G kombi...aż tu nagle poczułem uderzenie na wysokości przedniego koła a z racji przemieszczania sie uszkodzenia ciągną sie od koła aż do zderzaka. Staje, wychodze z auta wkór... co nie miara a z Astry wychodzi młoda pani 21latek :naughty: w mini kiecce z opalonymi nóżkami :kox: i "o boże"...dogadaliśmy sie i dzisiaj poskładałem papiery w ubezpieczalni. Zobaczymy ile dadzą...będzie na darmowe mody :kox:
-
[B5 ABC] Niskie i szerokie A4 2.6 by Rafal
a ile za nie chcesz? Skoro auto zostaje to był żart że moge sprzedać...foteliki nadają uroku temu autku [br]Dopisany: 21 Lipiec 2010, 21:48_________________________________________________Sobotnia przygoda: Orientuje sie ktoś na ile moga wycenic mi auto a na ile szkode??? Auto w 100% bezwypadkowe, całe w ori lakierze, Uszkodzeniu uległa blacharka prawej strony, listwy boczne, listwy progowe, obie felgi, zderzak tylny.
-
[B5 ABC] SWAP z 2.6 V6 na 1.9 TDI AFN 110KM
Z racji ze mam audi nie do naprawy z takim silnikiem a posiadam drugie 2.6 V6 i nie jest mi potrzebne kolejne paliwo pochłanialne monstrum to pomyslałem o włożeniu w tą bude TDI żeby mieć oszczędne auto. Jak wygląda sprawa z utrudnieniami...są jakieś schody nie do przejścia...nie jestem laikiem w mechanice samochodowej ale co do AUDI to dopiero zaczynam sie oswajać do nie dawna grzebałem tylko Bolidy Młodzież Wiejskiej i tam nie mam tajemnic. Także bede bardzo wdzięczyny za konkretne info.
-
Odp: [B5 APS] Moja Audi A4 Body "S4" >>> Kilka nowych fotek str.15 :)
Ładna baza do modyfikacji. Gratuluje
-
[ALL B5] Naprawa dmuchawy nawiewu
Ja dzisiaj walczyłem z samym wiatraczkiem bo odłączył sie od tulejki wychodzącej z silniczka
-
Zostalem szczesliwym posiadaczem BMW X5
ładne autko, szkoda tylko że po takim dzwonie że aż tak kiere przestawiło
-
[B5 ABC] Czarnuch 2.6 V6
nie ma co sie kłucic...jedni wola co weekend dać w palnik a inni zainwestowac w autko i patrzeć jak ludzie sie oglądają za dobrą sztuką
-
[ALL B6] PROSZĘ O OPINIE AMORTYZATORÓW KAYABA i gwińcie TA Technix
jest miekko ale jak polatasz po naszych szwajcarskich drogach to gwint sie wysypie.
-
[ALL B6] PROSZĘ O OPINIE AMORTYZATORÓW KAYABA i gwińcie TA Technix
gwint TA Technix nadaje sie do powolnego lansu po niezbyt zniszczonych drogach i do niczego wiecej.
-
[B5 ACK] Amortyzatory MTS technik
co prawda w innym aucie bo w BMW 328Ci miałem przez chwile (4 miesiace) gwint tej firmy i powiem jedno...cena dobra ale jakości zero...szit i nic wiecej. wsadziłem gwincik H&R i była poezja. Takze jak cos to kupuj Kayabe
-
[ALL B5] Casablanca white
biały avant konkrecik pełną parą
-
[B5 ABC] Niskie i szerokie A4 2.6 by Rafal
mozesz odkupic żarcik :polew: [br]Dopisany: 21 Lipiec 2010, 21:12_________________________________________________Z racji że mojej żonce sie autko podoba i nie chce innego to myśl sprzedania lub zamiany obecnie idzie w zapomnienie. A więc zajdzie kilka zmian w aucie w najbliższym czasie. Kilka nowych dokładniejszych fotek juz na lampkach od Gracjana z jego S4. Zawieszka doprowadzona do stanu prawie że idealnego i auto wreszcie prowadzi sie znakomicie chodź na przód chyba bedzie zamontowany gwincik Foty: ... Narazie na to na tyle, poszukuje grila/atrapy przedniej od S4 lub RS4 i kompletnych lamp tylnych po lifcie.
-
[B5 ABC] Niskie i szerokie A4 2.6 by Rafal
Może i ja gość wystawił na allegro w każdym bądz razie było mineło...dzisiaj 2 kupujących mnie odwiedziło i chcieli płacic w okolicach 8tys złoty, choć nic nie znaleźli do czego można sie przyczepić, to pokazałem i brame wyjazdową także takie propozycje mnie nie interesuja...jeden z nich to tutejszy forumowicz. Na allegro jest 10600 i za 10tys ostatecznie do oddania. Jeżeli ktoś jest zainteresowany wnętrzem to czekam na oferty przez PW lub na nr kontaktowy podany w ogłoszeniu. Co do wnętrza to interesuje mnie tylko jak juz sprzedanie...co do auta możliwa zamiana na inne nie koniecznie te które wymieniłem powyżej. http://otomoto.pl/audi-a4-recaro-s-line-zamiana-C14234059.html
-
[B5 ABC] Niskie i szerokie A4 2.6 by Rafal
Powiem ci tylko że ja nie wystawiałem auta na allegro także nie wiem z kąd ta sugestia że widziałes je na allegro (możliwe ze poprzedni właściciel je wystawiał za min ją kupiłem bo ja znalazłem ogłoszenie w autogiełdzie i pytałem gościa czy wystawiał na allegro i twierdził ze nie a puki co to to co mówił o aucie tak jest także nie moge gościa oskarżać o jakieś ściemy). Ja osobiście wystawiłem ją na allegro dzisiaj za 10600 PLN z możliwością zamiany za inne auto. Chetnie przygarne jakies A8 4.2 lub Mercedesa E-klasse 3.2...lubie miec zapas pod noga...a co do obecnego auta nie pali mi sie sprzedaż także cena praktycznie nie do negocjacji a co do stanu auta zapraszam na oględziny...moge zaoferować 500zł obniżki za każdy malowany element auta czy ognisko korozji.[br]Dopisany: 18 Lipiec 2010, 15:20_________________________________________________Z racji że kilka osób pisało do mnie o sprzedaży czy zamianie wnętrza to mówie że moge przemyśleć sprzedaż, zamiana raczej nie wchodzi w gre.
-
[B5 ABC] Niskie i szerokie A4 2.6 by Rafal
SPRZEDAM AUTKO LUB ZAMIENIE ZA INNE 691-977-636
-
[B5 ABC] Niskie i szerokie A4 2.6 by Rafal
A wiec dobiłem targu z kolega Gracjanem i lampki są juz w drodze do mnie. Oczywiście bedzie Xenon D2S i polereczka szkieł lub wymiana na nowe...w wekend wkleje foty juz na aucie. Nadal szukam grila od S4 lub RS4 A mam na koniec pytanko co myślicie o pomalowaniu obecnych alusów na czarno...tymczasowo nie zmieniam koła bo wydatki sa na inne cele...jak bedzie czarne koło prezentować sie na tym kolorku auta???? Czy lepiej je pomalować na orginalny kolor??? Ewentualnie w gre wchodzi wypolerowanie ich na lustro. jaka koncepcja najlepsza waszym zdaniem, bo cos musze na pewno z nimi zrobić.
-
Audi A4 B5 by Junior
a tak z ciekawosci ile dałes ???
-
Audi A4 B5 by Junior
zderzak przedni i gril , lampki wszystkie troche słabe
-
[ALL B5] Audi S4
pokazuj foty juz na nowych lampionach z przodu
-
[ALL B5] -35mm
tu masz foto jak wyglada moje auto na zawieszeniu -45mm i kole 16"...robiłem przymiarke 18" alu s-line i myśle ze jeszcze niżej powinno być, dlatego tez wraz ze zmiana koła wejdzie gwint.
-
[B5 AVG] Ciężko chodzi wspomaganie A4 96rok 2.6 V6
pompa i olej wymienione, wspomaganie lata jak talala
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
A wiec namówiliscie mnie, kupiłem za 30zł błotnik lekko pokiereszowany i na nim bede trenował