Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ACK] Amortyzatory MTS technik


M3I

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,

Co możecie powiedzieć z doświadczenia o amorach MTS technik? Czy na tył pod 1 BE dadzą rade?Wiem ze są utwardzone , z krutszym skokiem.

Jaką mogą mieć twardość w porównaniu do KYB /Boge/Monroe (pod 1 BE )?

http://allegro.pl/item585940023_amortyzatory_sportowe_audi_a4_b5_tuning_od_mts.html

Czy sobie odpuścić tą firme i kupić KYB Ultra SR?

Cena MTS na tył : 130 zł/szt. KYB Ultra S : 260 zł/szt

Czytałem mase postów na forum VW. NIby opinie pozytywne,ale jak to się sprawdzi w audi pod 1 BE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pojeździłęm na tych MTS technik dokładnie 8 miesięcy i nadawały się do wywalenia. Shit i tyle, nie polecam. Lepiej kupuć Kayaba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co prawda w innym aucie bo w BMW 328Ci miałem przez chwile (4 miesiace) gwint tej firmy i powiem jedno...cena dobra ale jakości zero...szit i nic wiecej. wsadziłem gwincik H&R i była poezja. Takze jak cos to kupuj Kayabe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pojeździłęm na tych MTS technik dokładnie 8 miesięcy i nadawały się do wywalenia. Shit i tyle, nie polecam. Lepiej kupuć Kayaba

Mts-y mają gwarancję na dwa lata bez limitu kilometrów, więc wystarczyło je reklamować. Dziwne bo jakoś inni nie narzekają na te amortyzatory. Za 550zł (komplet) i spokój na dwa lata można śmiało polecić.

A po czym poznajecie, że to szit i ten brak jakości czym się przejawia? Ja zauważyłem jedynie, że czasem skrzypi jak jest wilgotno a tak przez 20k km zero problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi w październiku stuknie 2 latka na tych amorkach i ... po ponad roku jeden się wylał. Memory 5 do sprzedawcy i następnego dnia miałem drugi. Zamiana, wysyłka i w ciągu tygodnia nowy amorek po uznanej reklamacji u mnie. Wymiana i ... 2 nowe amorki siedzą z przodu.

Tylne bez zarzutu. Po półtora roku nie wyczułem żadnego osłabienia amorków, a raczej jestem wyczulony na prowadzenie samochodu.

Jeden padł - ale z markowymi też się takie rzeczy zdarzają - ja jestem zadowolony.

M3I - jest gdzieś na forum mój wątek z całą historią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...