Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sagemthc

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sagemthc

  1. panowie mam ten sam problem ze stacyjka co kolega z poczatku wątku ,mianowicie jest problem z przekreceniem kluczyka a jak zalaczy sie blokada kierownicy to jest w ogole masakra,,, Nie stety musze sie zgodzic z nie ktorymi ,,wymiana potocznie zwanej elektro-kostki nic tutaj nie pomoże,,problem tkwi w zapadkach w samej wkladce ,,nie stety wymiana tego jest bardzo uciążliwa dla portfela ,, Ja sam stwierdzilem ze prosciej i taniej bedzie znalezienie firmy specjalizujacej sie w regeneracji stacyjek ,,jest to duzo mniejszy koszt niz wymiana na nowa...pozdrawiam [br]Dopisany: 02 Lipiec 2010, 13:01_________________________________________________samochod do zakladu odstawiam za pare dni a do tej pory radze sobie z odpaleniem za pomocy śrubokręta;p jest to mozilwe w prosty sposób ,,ale to wam wytłumaczy każdy mechanik i elektryk ktory zna sie na rzeczy ... jeszcze raz pozdrawiam
  2. tak rozmawialismy jeszcze raz dziekuje za fachowe podejscie !! na prawde polecam wszystkim zakupy u Dzikusa, filtry i oleje ktore posiada sa z pierwszej ligi, na prawde polecam tego sprzedawce ..pozdrawiam wszystkich
  3. siemanko chcialbym zainwestowac w jakis dobry olej do mojego autka ale niestety jak wiekszosc ludzi nie za bardzo sie na tym znam.. Posiadam Audi a4 z 1998r z silnikiem 1.9tdi 110ps z przebiegiem dochodzacym do 240tys km ,jezdze ta furka juz od 4miesiecy ale nie stety mechanik bez mojej wiedzy zalal mi <wedlug niego najlepszy olej> jest to jakis castrol 10w40 ,i powiem szczerze ze faktycznie jest tragedia ,nie wiem na czym auto jezdzilo wczesniej ale na pewno teraz go strasznie przymulilo i jest glosniejszy,, czytajac na forum dowiedzialem sie ze duzo ludzi poleca Motul 8100 X-MAX 5W30 .. bedzie to sluszny wybor? ..no i oczywiscie czy mozna zrobic ta zmiane bez wiekszego ryzyka i plukanki... z gory dziekuje za dobra rade pozdrawiam[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 00:09_________________________________________________a może MOTUL 8100 X-CESS 5W40 :>[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 00:13_________________________________________________prosze o pomoc ;p
  4. witam serdecznie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.