Treść opublikowana przez decks88
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jak znowu bede widzial jak stoi to sie pokrece kolo niej
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
sedan
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
az tak sie jej nie przygladalem, ale jest to nowo kupione auto tak jak moje koncowka rejestracji A
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Arek Ty w tenneco robisz?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
po pracy Tlumiki.... 3 lata produkuje tlumiki hehe czyzby Teneco naturalnie... Tenneco. Ktos jeszcze robi w tenneco widzialem na parkingu czarne audi na klubowych ramkach
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Tlumiki.... 3 lata produkuje tlumiki hehe
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jeszcze sie okaze ze w sobote zamiast na spota to do niemiec po auto ;p
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja dopiero o 13.30 wychodze jutro i w niedziele na 6 a od srody wolne
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
z ranca auto mam naprawione szarpanie ustalo okazalo sie ze byla peknieta jakas uszczelka i olej sie dostawal do sprzegla[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2010, 10:36_________________________________________________ Wiesiek gdzie Ty pracujesz ze tak wczesnie do roboty?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
bardzo bym chcial ale tak jak juz pisalem i dobrze wyczytales cierpie na bardzo ciezka chorobe zwana brakiem funduszy na cokolwiek a plany modowania tylko sie wydluzaja ;(
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
z rana
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
oplaca sie robic zewnetrzny s-line jesli wogole nie wchodzi w gre wewnetrzny?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
z rana
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja bym chetnie wirusa zrobil w swojej suce ale brak funduszy ;(
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja jestem za
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
i sobota i niedziela mnie nie bedzie ;/ jesli chodzi o mnie to by pasowalo przyszla sobota ale jak ostatnia to ostatnia najwyzej za miesiac bede.... Kto to stoi czarna A4 na parkingu tenneco z klubowymi ramkami?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
za 2 tyg mnie nie bedzie, bede atakowal warszawe caly tydzien wiec jak ktos cos chce od goroli to gadac ;p
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja dopiero dojde babcia ma urodziny takze impreza jest
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
po pracy
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jutro pokombinuje tera spadam na 6 do roboty wiec musze sie wyspac chociaz troche ;p dobrej nocki
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jak wpisze vin pisze ze nic nie znaleziono po czym wlacza mi sie wykaz silnikow i modeli ale to chyba nie o to chodzi kombinuje tera jak zainstalowac aktualizacje ;p
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wiesiek etka dziala
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wiesiek, od ktorej bedziesz na kosciuszki?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
to moze dzis sie umowimy gdzies na miescie to bedzie mini zlot? bede dzwonil
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Bylem dzis u mechanika i nie do konca jest przekonany ze to sprzeglo, auto ma przejechane 163k km wiecej bedzie mogl stwierdzic po wymontowaniu, w magro powiedzieli ze nie byl bity a ile w tym prawdy to nie wiem...