Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kimi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kimi

  1. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siemanko
  2. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Zawinęliśmy się wpół do siódmej
  3. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Lipa, ja i Seba
  4. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ---------- Post dopisany at 16:52 ---------- Poprzedni post napisany at 16:36 ---------- Dobra, bez odbioru, do zobaczenia o 18
  5. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nie no, mam nadzieję, że nie. Ok, to na ZACHĘTĘ DLA NOWYCH, CO JESZCZE NIGDY NIE BYLI NA SPOCIE: KAŻDY NOWY FORUMOWICZ, KTÓRY POJAWI SIĘ DZISIAJ NA SPOCIE POD REALEM O 18, MA U MNIE BROWARA :naughty::naughty: (proponuję Budweisera 0.5 w butelce, ale jestem otwarty na propozycje, jeśli ktoś lubi inne piffka) Promocja nie dotyczy tych, co podjadą tylko po browara, żeby nie było. No to jak będzie? :naughty:
  6. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No a nie? Za tydzień ma być kibel z pogodą, warto wykorzystać
  7. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A tu jeszcze jedna fajna dupeczka :naughty::naughty:
  8. Kimi odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    Jak ktoś ma ochotę się przejechać, to zapraszamy dzisiaj do nas do Łodzi pod REAL na Jana Pawła II 32 o 18:00
  9. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No nie wiem, nie testowałem jej warsztatu.... Ale pewnie nie miałbym zastrzeżeń.... Aaaa.... warsztat... znaczy się AK.... :naughty: tak, mogę polecić, choć podkreślam, że byłem tam pierwszy raz
  10. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Co Wy macie z tymi wydziaranymi
  11. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siemano, Ładna pogoda się zapowiada, spocimy dzisiaj? BTW, generalnie weekend zapowiada się fajnie, dzisiaj GP Singapuru (ogląda ktoś jeszcze F1 ? ) A, byłbym zapomniał - w środę pojechałem na przegląd do stacji PZMot na Aleksandrowskiej. Niestety, diagnosta stwierdził luz na prawej końcówce drążka i wysłał mnie w pi...u. No nic, pomyślałem, gdzie tu teraz szybko to ogarnąć. Znajomy przypomniał mi, że na Szparagowej, naprzeciw Carrefoura jest Auto-Klub (salon i serwis Mazdy oraz serwis ogólny plus SKP współpracująca z Dekrą). Nieco zmartwiony i spodziewając się cen z kosmosu zadzwoniłem tam (była 18, Auto-Klub czynny do 19). No i zaczął się festiwal niespodzianek (bardzo miłych) Już podczas rozmowy telefonicznej Panowie bardzo szczegółowo mnie o wszystkim poinformowali. O 18:45 (piętnaście minut przed zamknięciem ) podjechałem na kontrolne sprawdzenie, o co kaman. Dwóch mechaników na szarpaku oraz na podnośniku bardzo dokładnie sprawdziło stan przedniego zawieszenia Ady potwierdzając konieczność wymiany końcówki. Przy okazji obejrzeli też tylną belkę. Następnego dnia przed pracą odstawiłem Adę do AK. Dostałem zlecenie serwisowe, zapytali mnie, czy chcę mycie i sprzątanie (chciałem ) i czy mogą wymienić ramki (niestety dla nich, nie chciałem ). O 14 dostałem telefon z informacją o problemach z czujnikiem ABS i pytaniem, czy mam kod do radia (!!!), bo muszą odłączyć akumulator. O 16 było już po wszystkim. O 17 po pracy odebrałem Adę umytą, z wydrukiem z geometrii i podbitym przeglądem. Zapłaciłem w sumie 440 PLN (2x70 końcówki, 2x40 wymiana, 120 geometria i 98 przegląd) oraz kartę stałego klienta z rabatem 5% na przyszłość na dodatek. Na każdym etapie (obsługa w biurze, telefon) pełna kultura, pełna informacja o sytuacji, żadnego grymaszenia, że stare auto, że to, sro owo. No byłem w szoku totalnym.
  12. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  13. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A Fabia? Może padła już taka propozycja wcześniej, ale nie chce mi się czytać :decayed:
  14. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kuna w samochodzie :grin::grin::grin::grin::grin::grin:
  15. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siemano
  16. Kimi odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    Powitać Panowie, a może byśmy się ustawili w którąś niedzielę na jakiegoś wspólnego spota, co? Daleko nie macie :naughty:
  17. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  18. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ahhh szit... zapomniałem odpisać
  19. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Lachonarium w pytkę :kox::kox:
  20. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siemano, DJ - jesteś wielki, ręczny "ożył" , co prawda nie udało mi się do końca reanimować tłoczka w prawym zacisku, ale generalnie zaczęło wszystko banglać. tomek881025 - widziałem to R8 ze dwa tygodnie temu na Piłsudskiego :kox: ---------- Post dopisany 17-09-2012 at 08:34 ---------- Poprzedni post napisany 16-09-2012 at 21:13 ---------- Dżem dobry
  21. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  22. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ale żeśta natrzepali spamu od popołudnia, jak za starych dobrych czasów
  23. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Możesz możesz - chcieć to móc :naughty:
  24. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Z której części? Bo ja mieszkam na Lnianej
  25. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siemano kamien85, a Ty też z Teofilowa?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.