Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BOBESZO

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez BOBESZO

  1. BOBESZO odpowiedział(a) na alcapone86 temat w 2.0TDI
    Również polecam 2,0 BRF 2007 Kupiony z przebiegiem 160 tys. przez 4 lata zero problemów obecnie 240 olej wymieniany co 10 tys. wymieniłem tylko tarcze ham.
  2. Jaki miałeś przebieg ?
  3. BOBESZO odpowiedział(a) na BOBESZO temat w 2.0TDI
    Cześć Wczoraj ustawiłem na 0 . Silnik jak drgał tak drga . Miałem problem z blokadami bo bardzo ciasno wchodziły . Zrobiłem logi proszę o komentarz . 13:28:41 Group 004: Pump-Jet Valves 882 /min Engine Speed (G28) 0.0 °BTDC Injection Start (specified) 6.6°KW Injection Duration (specified) 0.0°KW Torsion Value 13:28:41 Group 023: Injector Switch Time Deviation -55.0 Switch Time Deviat. Cylinder 1 -59.0 Switch Time Deviat. Cylinder 2 -48.0 Switch Time Deviat. Cylinder 3 -55.0 Switch Time Deviat. Cylinder 4 13:28:41 Group 013: Idle Stabilization (Injection Quantity Deviation) -0.42 mg/str Injection Quantity Deviation Cyl. 1 0.02 mg/str Injection Quantity Deviation Cyl. 2 0.28 mg/str Injection Quantity Deviation Cyl. 3 0.09 mg/str Injection Quantity Deviation Cyl. 4 jeszcze ma pytanie jak zdejmę pokrywę zaworów trzeba zmienić uszczelkę na nową , chcę sprawdzić brodki , czy są na swoim miejscu. dziękuję za pomoc walczę dalej !
  4. Cześć Wczoraj ustawiłem na 0 . Silnik jak drgał tak drga . Miałem problem z blokadami bo bardzo ciasno wchodziły . Zrobiłem logi proszę o komentarz . 13:28:41 Group 004: Pump-Jet Valves 882 /min Engine Speed (G28) 0.0 °BTDC Injection Start (specified) 6.6°KW Injection Duration (specified) 0.0°KW Torsion Value 13:28:41 Group 023: Injector Switch Time Deviation -55.0 Switch Time Deviat. Cylinder 1 -59.0 Switch Time Deviat. Cylinder 2 -48.0 Switch Time Deviat. Cylinder 3 -55.0 Switch Time Deviat. Cylinder 4 13:28:41 Group 013: Idle Stabilization (Injection Quantity Deviation) -0.42 mg/str Injection Quantity Deviation Cyl. 1 0.02 mg/str Injection Quantity Deviation Cyl. 2 0.28 mg/str Injection Quantity Deviation Cyl. 3 0.09 mg/str Injection Quantity Deviation Cyl. 4 jeszcze ma pytanie jak zdejmę pokrywę zaworów trzeba zmienić uszczelkę na nową , chcę sprawdzić brodki , czy są na swoim miejscu. dziękuję za pomoc walczę dalej !
  5. BOBESZO odpowiedział(a) na BOBESZO temat w 2.0TDI
    Dokładnie tak. Za każdym razem sprawdzasz vagiem. Gasisz auto i jeśli jest źle robisz korektę. Pasa przedniego nie sciagasz. Ustaw najpierw wałek po stronie wydechowej to powinno pomóc. Jak bedziesz miał już 0,0 to zobaczysz różnicę w pracy silnika. Wałkiem po stronie wydechu można kręcić w prawo i w lewo ale na vagu synchronizacja nie pokaże zmian, bo nie ma czujnika położenia tego wałka. Trzeba najpierw ustawić wałek po stronie ssącej (czyli ten po prawej stronie jak stoimy przed autem) aż vag pokarze 0,0 i dopiero możemy ustawiać na blokady wałek wydechowy. Pokaże na kompie. Ja tylko ten wałek regulowałem a miałem +3.5 a potem 0,0 ile mm przekręciłeś ,może pamiętasz w którą stronę ?
  6. BOBESZO odpowiedział(a) na BOBESZO temat w 2.0TDI
    Bardzo dziękuję za pomoc w sobotę spruję swoich sił w garażu . Jeszcze mam pytanie , te trzy nakrętki dociągaliście z dużą siłą ?
  7. BOBESZO odpowiedział(a) na BOBESZO temat w 2.0TDI
    Nie wiesz czy trzeba znowu odkręcić przedni pas zderzak . Można ustawić samemu ? Jakieś wskazówki pozdrawiam i dziękuję
  8. BOBESZO opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam Przed wymianą kompletnego rozrządu w aso miałem kąt -3,9 silnikiem telepało na jałowym , po wymianie jest trochę cichszy motor , ale nadal telepie . Podpiłem kabelek i kąt jest na -2,5 na zimnym a -2,9 przy 85 , myślałem ,że ustawią na 0.Poprawnie jest na 0 ?
  9. BOBESZO odpowiedział(a) na esselte8 temat w 2.0TDI
    Witam uszczelkę pod pokrywę zaworów trzeba założyć nową ?
  10. AUDI B7 BRF

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.