Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzychuz

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzychuz

  1. Witam, mam wycenę z PZU, od której chcę się odwołać, może ma ktoś ochotę coś podpowiedzieć, na co zwrócić uwagę w tym odwołaniu Ogólnie sytuacja wygląda tak, że wykupiłem minicasco w pzu i po miesiącu użytkowania samochód został skradziony. (Audi a4 1.9tdi 100KM 2002r lim) W momencie ubezpieczania, wraz z wyposażeniem, samochód został wyceniony na 32500 i od tego została opłacona składka. (15.08.2010) Po kradzieży (13/14.09.2010) przyszła wycena, że samochód wraz z wyposażeniem wart jest 28900 + 1970 = 30870 (eurotax 10.2010) Od tej kwoty odliczone jest jeszcze 105 za miesiąc dopuszczenia i 2300 (8% za pochodzenie pojazdu) Pojazd był sprowadzony z Belgi przez komis, z którego samochód został zakupiony. Skąd się bierze 1630 różnicy w wartości pojazdu, po miesiącu użytkowania??!! Na jakiej podstawie jest ustalana korekta za pochodzenie pojazdu i czy można się od niej odwołać? Z góry dzięki za wszelki sugestie
  2. w pzu minicasco, ale jest wkład własny 20% Ja mam, auto mi ukradli, jak skończę całą sprawę z PZU to napiszę co i jak, od początku do końca
  3. temat dawno nie używany, ale odświeżę go pytaniem: Czy orientuje się ktoś jak wygląda ustalanie "korekty za pochodzenie"? Dostałem wycenę samochodu (skradziony) z PZU i jest tam korekta za pochodzenie w wysokości -8% Auto pochodzi z Belgii, Audi a4 1.9tdi 2002r. Skąd się bierze to 8% a nie np 5%?
  4. ja jeszcze nie wiem jak będzie, ale mam minicasco w pzu, ostatnio mi zawinęli auta spod bloku i już mam wszystko w pzu zgłoszone i przeniosłem własność auta na nich. Auto było ubezpieczone na 32500, w minicasco jest niestety 20% udział własny. No i z tego co czytałem (OWU) to pod uwagę jest brana cena rynkowa auta, a wypłacona suma nie może przewyższyć kwoty na jaką był ubezpieczony samochód, dokładnie to samo powiedzieli mi w pzu. Jeździłem nim w sumie miesiąc, więc jeszcze będzie odliczona amortyzacja samochodu, ale to pewnie parę złotych.
  5. krzychuz odpowiedział(a) na pre_pl temat w Lifestyle i Hydepark
    z 13/14 września skradziono audi a4 b6 lim z krakowa z Azorów. Jeżeli ktoś widział to proszę o informację KN 56752 WAUZZZ8E02A290459 ciemno szary z prawej strony z przodu zderzak od spodu był lekko przytarty
  6. U mnie na liczniku 141tys, auto w bardzo ładnym stanie, nic nie ma powycierane, ani powybijane, więc teoretycznie można powiedzieć, że może być prawdziwy, książka serwisowa też podaje, że się zgadza. A czy rzeczywiście jest prawdziwy, to pewnie kiedyś się dowiem
  7. Witam wszystkich, żyję sobie w Krakowie, ale często bywam w Nowym Sączu. Na razie jeżdżę sobie golf mk3, ale w planach mam a4 b6 pozdrawiam wszystkich Krzysiek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.