Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rslj

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rslj

  1. Greg jak Ci się udaje palić do 10 w mieście, ja mam od 10 do 12, tak samo było przed podniesieniem mocy. Może mam za ciężką nogę?
  2. rslj odpowiedział(a) na Kix temat w Audi A4/S4/RS4 B8
    Mierzyłes ile auto ma teraz prześwitu? Jak z komfortem?
  3. rslj odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zna ktoś allegrowicza, można kupować? JARZMA ZACISKI KPL PRZÓD AUDI A4 S4 8K0 B8 A5 S5 (3109452782) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  4. rslj odpowiedział(a) na rslj temat w Układ Jezdny
    Wymienic może nie, ale możesz mi je sprzedać Tarcze, klocki, jarzma.
  5. rslj odpowiedział(a) na rslj temat w Układ Jezdny
    devastation, Tarcze OZ znalazłem nr to 100.3332.20, ale z kolockami DS mam problem, mozesz mi podac ten numer albo link do jakiegos sklepu? ---------- Post dopisany at 22:37 ---------- Poprzedni post napisany at 16:05 ---------- devastation podasz mi ten numer Ferodo DS?
  6. Chłopak ma firmę w garażu;) Ale musze powiedzeć, że robi bardzo profesjonalnie.
  7. rslj opublikował(a) temat w Układ Jezdny
    Panowie, Jaki zestaw polecacie w rozmiarze 245mm, tarcze + klocki? Jasne, że chodzi mi o 345mm
  8. Wszystko ma w niezłych cenach, np. asystent świateł za 1200PLN, ciekawe czy w cenie jest odpowiedni gateway. Jak nie, to 800PLN (400 za lusterko) za montaż lusterka i dwa kable CAN do bramki to spora przesada.
  9. rslj odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    U mnie po prostu zwiększa poziom głośności audio jeżeli zwiekszy się hałas w samochodzie (jest jeden mikrofon w lampce do tego), ale to nie jest VNC.
  10. rslj odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    U mnie fabrycznie B&O jest na Concercie:wink: O widzisz czyli masz po Canie . A masz suba ? dawaj foty U mnie tez B&O po canie. Sub oczywiscie jest, active noise canceling rowniez. Roznia sie ponoc tym, ze w jednym ze zrodla idzie sygnal analogowy, a w drugim MMI cyfrowy swiatlowodem. Ale roznica z dobrego zrodla nieslyszalna. Dzialaja radia symhony i concert po canie. Czy to radio podstawowe - nie wiem. Jest tez regulacja 7stopniowa Gali oraz wlaczanie przetwarzania przestrzennego dzwieku z menu. Masz active noise canceling w A4?
  11. rslj odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No ale jakiej firmy tarcze, też ate?
  12. rslj odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Poniżej zamieszczam mój wykres Teraz zmiana hamulców z przodu, jaką markę tarcz i klocków polecacie (345mm)?
  13. rslj odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Na razie sam programik, po pierwszej próbie jest 311 KM i 633NM
  14. rslj odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    niezle, chyba jedno z mocniejszych jaki przebieg ma auto? 41 tys. Aligator twierdzi, że mocniejszej serii nie miał.
  15. rslj odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie trzymajcie kciuki, właśnie moje B8 walczy z Aligatorem Seria 256KM 543 NM
  16. rslj odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W Polsce nie ma cyfrowego radia, chyba, że jakiś przekaz testowy w Warszawie, ale tego nie wiem. Co najgorsze nie ma nawet planów wprowadzenia takiej formy transmisji.
  17. Grzesiek, Czarny grill ma jakiś numer?, czy trzeba go sobie samemu zrobić PlastiDipem?
  18. To była taka opcja Banga bez woofera ?? Tearaz mnie juz nic nie zaskoczy Pewnie B&O był dokładany i ktos nie zmineił półki, albo z B&O były tylko blendy;)
  19. Jak cos to mam dwa wkłady grzane
  20. rslj odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Taniocha, ciekawe czy wliczona jest wymiana gateway'a?
  21. rslj odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Grzesiek nie można do Ciebie wysłać PW, przypominam się w kwestii listew
  22. rslj odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jaki stan akku ? Może specjalnie podnosi żeby doładować... akku jest ok. co prawda nie najlepiej już trzyma ale doładowny jest full, chyba, że wskaźnik oszukuje:kwasny: i do momentu wymiany gateway-a było wszystko OK gateway nie ma nic do sterowania silnika, to tylko bramka dla róznych obwodów Can, nic więcej. Może to DPF?
  23. Moze mi ktos zerknac w ETCE czy moje ustrojstwo ma FBAS? Nr: 8T0 035 729 T Nie ma.
  24. rslj odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tylko VCDS, odpuściłem montaż przycisków, chociaz nie jest to ani drogie ani skomplikowane.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.