Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] przesiadka na B8 2.0 TDI 143 quattro avant


noxix

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

od kilku tygodni mam okazję cieszyć się z nowego zakupu :)

Ogólnie kilka info:

2009 r

135 kkm przebieg

s-line środek + zawias

leeko jestem zaskoczony - negatywnie bo przesiadłem się z b7 2.0 TDI BPW 140 km avant gdzie jakość materiałów była dużo lepsza,

tam czułem że wsiadam do audi a tu muszę zobaczyć z zewnątrz że wskakuję do Audi :) no i te drzwi zamykają się jak nie w Audi.

Założyłem koła zimowe Nokian WR D3 na ory felgach a tu bicie przy 160 - wyważka pokazuje że koła OK.

Dowiedziałem się że do tego samochodu należy stosować opony z indeksem AA :)

Mam nadzieję że to autko wytrzyma 100kkm w dwa lata :) B7 sprawuje się rewelacyjnie pomimo negatywnych opinii!

Czy przy mojej wersji B8 powinienem na coś nietypowego uważać zwrócić uwagę / wykonywać jakieś dodatkowe czynności ??

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty zakupu :):decayed: Bardzo ładna sztuka i co najważniejsze :quattro::quattro::quattro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napęd na 4-y łapy swoje robi. Gratulacje i bezawaryjności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę ze jest fajniej w środku niż w B7, przynajmniej stylistycznie nie jest tak już leciwe jak B7. A to że przeraziło Cie wykonanie to pewnie zasługa braku MMI bo rzeczywiście jak go nie ma to jest lipa straszna, tandetny plastik bez żadnego pomysłu i tutaj bym chyba zrobił swój pierwszy mod.

Ogólnie auto bardzo fajne, fajny wyposażenie więc nic tylko śmigać.

U mnie też hałasują opony, koła, felgi nie wiem co jeszcze masakra nie potrafię tego zwalczyć, chyba trzeba popróbować z kołami od kogoś u kogo jest ok.

Powodzonka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorek mega :slina: a MMI zawsze można dołożyć :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza brakiem navi pięknie skonfigurowana sztuka... :jerk::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak MMi robi złe wrażenie i to troszke przeraża :wink:

Poza tym kolor mnie powala, zdecydowanie ładniejszy niz czarny. Bardzo zacna furka i zazdroszczę Q bo po przesiadce z z mojej B6 quattro na ośke strasznie mi brakuje tego napedu :kwasny:

Co do drzwi zamykania drzwi to tez mnie to troszke irytuje bo w B6 drzwi zamykały sie ciszej z takim głuchym uderzeniem a tutaj trzaskają tak jak w jakimś "tarpanie" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty zakupu :thumbup1: oczywiscie ze ładna sztuka .

Masz lusterka grzane ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co widzę po panelu to nie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak jak u mnie-brak w oryginale jednak wymiana wkładów, kodowanie i są grzane;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz lusterka grzane ?

Jak w takim autku moze nie byc montowanych grzanych lusterek ?????

---------- Post dopisany at 11:21 ---------- Poprzedni post napisany at 11:20 ----------

z tego co widzę po panelu to nie..

Aaaa jak to poznać ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak symbolu podgrzewanych lusterek w środkowym położeniu pokretla regulacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super autko :)

odnośnie grzanych lusterek, przy minusowej temperaturze, włącz podgrzewanie tylnej szyby, po kilku minutach lustra powinny zrobić się ciepłe, jak nie masz to maty grzewcze za kilkadziesiąt zł lub w aso za kilkaset :wink: doklejasz, kodujesz w VCDS i uszy robią się ciepłe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, dzięki za ocenkę ;)

ogólnie wydaje mi się że w specyfikacji samochodu - dokładnie mówiąc konfiguracji tego konkretnego pojazdu są lusterka - ponoć niekoniecznie musi być do tego przycisk opcji jest kilka między innymi przycisk przy sterowaniu lusterkami lub integracja grzania luster z tylną szybą, jeszzcze tego nie testowałem :)

Pozdrawiam i wesolutkich zajączków na święta Wam życzę :)

Może zaglądnę na jakiś spocik krakowski to zerkniecie na to moje B8 !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, dzięki za ocenkę ;)

ogólnie wydaje mi się że w specyfikacji samochodu - dokładnie mówiąc konfiguracji tego konkretnego pojazdu są lusterka - ponoć niekoniecznie musi być do tego przycisk opcji jest kilka między innymi przycisk przy sterowaniu lusterkami lub integracja grzania luster z tylną szybą, jeszzcze tego nie testowałem :)

Pozdrawiam i wesolutkich zajączków na święta Wam życzę :)

Może zaglądnę na jakiś spocik krakowski to zerkniecie na to moje B8 !

Generalnie powinno byc to w serii... nie rozumiem dlaczego nie mialoby byc :/ Chyba ze faktycznie pod tylna szybe lusterka sa podlaczone...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, dzięki za ocenkę ;)

ogólnie wydaje mi się że w specyfikacji samochodu - dokładnie mówiąc konfiguracji tego konkretnego pojazdu są lusterka - ponoć niekoniecznie musi być do tego przycisk opcji jest kilka między innymi przycisk przy sterowaniu lusterkami lub integracja grzania luster z tylną szybą, jeszzcze tego nie testowałem :)

Pozdrawiam i wesolutkich zajączków na święta Wam życzę :)

Może zaglądnę na jakiś spocik krakowski to zerkniecie na to moje B8 !

Generalnie powinno byc to w serii... nie rozumiem dlaczego nie mialoby byc :/ Chyba ze faktycznie pod tylna szybe lusterka sa podlaczone...

W b8 nie ma dedykowanego przycisku do grzania lusterek. Jest tylko ikonka w przelaczniku.

tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak cos to mam dwa wkłady grzane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak cos to mam dwa wkłady grzane ;)

Ja sie dopiero przymierzam do zakupu B8....i tak czytam to tu to tam co boli i co dolega tym furkom...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna sztuka. Życzę bezawaryjnej i przyjemnej jazdy. Ten kolorek na żywo bardzo przyjemnie się prezentuje :wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...