Treść opublikowana przez igore36
-
[B5 ADR] Wibracje przy obrotach biegu jałowego
Ja mialem podobne objawy przy uszkodzonej przeplywce...
-
s4 b5 sedan
Doszedl nowy grill RS4 Moj z s4 w idealnym stanie bedzie do sprzedania
-
s4 b5 sedan
Dokladnie cichociemny killer najlepszy
-
s4 b5 sedan
Wszystko ma byc jak ori, ale sie zobaczy co tego wyjdzie
-
[B5 AHH] czarna strzała :)
Ja tak mam u siebie kupujesz zarowke 2-wloknowa w kierunek, jedno wlokno pod postoj, a drugie pod kierunek
-
[B5 AHH] czarna strzała :)
Ogolnie bardzo ladna sztuka, ale co do postojowek to porazka, poliftowe valeo sa stworzone, zeby przerobic postoje na obrysowki w kierunkach
-
s4 b5 sedan
chyba przymiarka tylko bo boczne jeszcze na swoim miejscu :gwizdanie: Dokladnie, zaden chinol niemiec
-
s4 b5 sedan
bo moim ostatnim aucie, powiedzialem sobie, ze przy audi nie chce zadnej rzezby, z jednej strony chcialbym miec zderzak z rs'a ale jakby wszystko bylo P&P, troche za duzo przy tym roboty, narazie temat zderzakow z rs'a zostawiam
- s4 b5 sedan
-
[B5 AZB] Jak zamontować zderzak RS4 do S4
Widzialem ten temat, ale nie ma tam nic o tym czy moje halogeny podpasuja, co z belka, i czy spryski musze kupic razem ze zderzakiem z rs4?
-
[B5 AZB] Jak zamontować zderzak RS4 do S4
Moze mi ktos opisac dokladnie jak wsadzic zderzak przedni z rs4 do s4? chcialbym wiedziec wszystko o takiej wymianie, co bedzie pasowac, a co nie, co trzeba przeobic itp. Czy musze kupic kompletny z belka, spryskami? [mod]A gdzie prefix!!!! - poprawione[/mod]
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Mam pytanko, czy navigation plus z a6 rozni sie z ta z a4? Chce przerobic sobie tunel z 1din na 2din i wsadzic navi plus, od a6 jest duzo, a od a4 b5 wcale ;/ Niby jak wsadze ta z a6 beda szparki bo jest wezsza. Prawda to? czy nie i smialo kupowac ta od a6?
-
[B5 AGB] Przegub wewnetrzny s4 b5
Czy wie ktos gdzie moge kupic przegub wewnetrzny do s4 b5? Moze pasuje przegub od jakiejs innej audi?
-
[B5 AGB] Czy wejda 16"
wiec jakie mniej wiecej musze byc wymiary felgi? szerokosc i et
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
A jaki akumulator powinienem kupic do s4 b5 z 2000r? wyposazenie raczej bogate
-
[B5 AGB] Czy wejda 16"
Czy wejda felgi 16" do s4 b5? hamulce oryginalne, jezeli tak to jakie mniej wiecej musza byc wymiary, dystanse mam 20mm w razie czego
-
[B5 AGB] Krzywo jedno koło
dobrze o tym wiem, ale ciezko bedzie to zrobic, jedno kolo prosto, a drugie skrecone w prawo, chce zrobic na oko zeby dojechac na zbierznosc, dlatego prosze o pomoc i rade
-
[B5 AGB] Krzywo jedno koło
Witam. Problem wygląda następująco: Wymieniałem w prawym przednim kole uszkodzone części tj: -Zwrotnice, -wahacze dolne -końcówkę drążka kierowniczego, i przegub Po złożeniu wszystkiego opuszczam auto już na koła i okazuje się, że kierownica ustawiona jest prosto, a prawe koło jest skręcone w prawo tak, że widać to gołym okiem Co może być przyczyną? Można to wyrównać końcówką drążka? Jeśli tak to go wkręcać(skrócić widoczny gwint) czy wykręcać(wydłużać widoczny na drążku gwint)? Może to coś innego?
-
Nowa gra internetowa
polecam http://transgame.pl/
-
[B5 ADR] Wymiana przegubu zewnętrznego
mam problem czyscilem przegub, i obracalem tym w srodku, i teraz nie wiem ktora strona ustawic, sa podobne ale jedna strona na rantach ma wciecia, kolo kulek ona ma byc widoczna na rozlozonym przegubie, czy ta gladka bez wciec na rantach?
-
[B5 ADR] Wymiana przegubu zewnętrznego
a jak wyglada zalozenie przegubu? trzeba poprostu nabic? na sile? czy jest jakis inny sposob?
-
s4 b5 sedan
Wywalilem subwoofer ze wzmakiem i nieoryginalne radio zastapilem oryginalnym audi concert I, teraz mam problem bo w ori radiu nie ma wyjscia na tylne glosniki, jest jakis inny sposob niz mini iso i zasilenie tylu wzmacniaczem? kable od starego wzmaka zostaly, tylko jak juz podlacze wzmak do kostki iso to jak we wzmacniacz podlaczyc tylnie glosniki?
-
s4 b5 sedan
Flyer Juz mi Nosb tez o tym powiedzial, a wiesz moze czy od a8 podejda?
-
s4 b5 sedan
kupilem takie zaciski do Mojej esy, sa od porsche cayenne, do tego beda tarcze 365mm z rs4 Pozniej pomysle co z tylnymi heblami Bede na dniach wystawial Moje kompletne hamulce z s4: -Tarcze Zimmermann nawiercane kupione we wrzesniu wiec jak nowe -Kompletne zaciski s4 -Praktycznie nowe klocki kupione we wrzesniu
-
[B5 AGB] Zmiana hamulcow
kupilem takie zaciski do Mojej esy- sa 6tloczkowe od porsche cayenne i teraz Moje pytanie, jakie tarcze podejda P&P do s4. jest pewnie jakies od-do jesli chodzi o wymiary?