Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rafal-L

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rafal-L

  1. lekko mruczy sobie pod obciazeniem
  2. Bestia dostala wydech z firmy Tc-Concept z Berlina;)
  3. Wszystkie A5 sa piekne;) moze w ten weekend zasiade i wkoncu zrobie opis i dodam kilka zdjec bo zawalony praca jak narazie jestem
  4. teraz szukam felg Rohana RC
  5. Trzeba bedzie zainwestowac w 19stki:)
  6. To fakt.... w a4 b6 mialem chrom w A5 chcialem tylko i wylacznie Czern
  7. teraz bedziesz mi czesci do A5 zalatwial hahaha:D
  8. tak dla "18 latkow" moze i brzmi lepiej dla mnie licza sie osiagi a nie ile co ma koni;)
  9. 225km to tylko inna wersja softa, a prametry sa takie same wiec nie wiem o co bic piane jak roznicy nie widac praktycznie, jezeli chodzi o osiagi z lini zjechal w cerwcu 2013...
  10. NIe to 211hk i tylko takie byly na norwegie nakleja czerono, biala, auto mialo to od nowosci.. jakies Norweski bizdet...
  11. z Felunkiem narazie poczekam, najpierw musze sie nacieszyc jazda pozniej troche modyfikacji dojdzie;)
  12. Gibson dla mnie tez ale coupe zawsze bylo moim marzeniem , syn zawsze mi sie do tego auta zmiesci, a i bagaznik tez nie jest maly:)
  13. wiecej bedzie w przyszly weekend bo bede mial wiecej czasu aby dokladnie wszystko opisac i zrobic wiecej zdjec;)
  14. Narazie jedno foto pozniej uzupelnie reszte lacznie z wypo:)
  15. Hahaha Adam z B6 zabrales wszystko, lacznie z B6, jednie co mi zostawl to korek oleju z R8 haha
  16. ona jest prosto z serwisu hehehe wiec jeszcze przez chwile popachnie;)
  17. Widze darek ze jedziesz z tematem ostro;)
  18. Smieszne w tym samochodzie jest pneumtyczne zawieszenie
  19. Znalalem na necie jak przerbic kroek... calosc zajela mi 5 minut i juz jest prosto pozniej oto ---------- Post dopisany 27-02-2014 at 16:24 ---------- Poprzedni post napisany 24-02-2014 at 18:56 ---------- No i dokczekalem sie zakupu nowego auta tym razem Audi A5 2.0TFSI 211KM z grunia 2013 roku na pelnym fulu
  20. nieda rady Wladi trzeba go troche zmodyfikowac aby byl prosto
  21. Nie Darecki przod dzisiaj rozkrecilem i bede je jutro paskowal po czym dostana nowa farbe;) ---------- Post dopisany 24-02-2014 at 16:40 ---------- Poprzedni post napisany 13-02-2014 at 16:17 ---------- Odnowione Heble 320 gotowe do zamontowania;) Filterek Pipercross i Korek z R8 ---------- Post dopisany at 16:46 ---------- Poprzedni post napisany at 16:40 ---------- Zamontowany Tip Samco Sport Niebieski, zdjecie pogladowe;)
  22. kostka stacyjki....
  23. Nowa Fela na Zime Ori VW 16 cali ET 35, dodatkowo wieksze Hamulce 288 na tyl:)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.