Treść opublikowana przez Rafal-L
-
[B6 AVF] GJA multitronik naprawa sterownika - VAG błąd 17090
Heh no to świetnie ja oddałem sterownik do tego gościa z bledem 17090 naprawił go, naprawiony po działał 3 dni i problem spowrotem powrócił. Wiec mam jedynie nadzieje ze nierozpieprzyl mi sterownika jak Tobie.
-
[ALL B6] Hamulec a Silnik
Nie spojrzałem czy wlaczyl sie abs. Akumulator mam nówkę sztukę no chyba ze cos wspólnego tym ma alternator?? ale jego sprawdzałem i ladowanie mial 14.5v.
-
[ALL B6] Hamulec a Silnik
PO naciśnięciu hamulca zgasł mi samochód. Po podpięciu pod vaga jest problem z Brake vacum Pomp, czy to ma cos wspólnego?? zdarzyło mi sie to 2 razy. Wyglada tak jakby byl nieszczelny system podcisnienia.
-
[B6 ALT] Duże zużycie oleju pomimo wymiany odmy, przewodów, kierownicy ....
Obecnie będę przechodził z polsyntetyka na pełen syntetyk 5w40 Motula x-cess , wcześniej mialem zalany syntetyk 0,4 na 3500 i chodził lepiej, na sprawdzenie wlałem polsyntetyk przejechane 6k pije 0,5 na 3000tyś i wydaje mi sie ze chodzi ciężej. Wiec przejdę z powrotem na syntetyk i zobaczę co będzie na Motulu:D Czeka juz w szawce na wymianę + filtry i wyczyszczenie calego dolotu łącznie z przepustnica i uszczelnieniem Klawiatury:D
-
[B7 BRE] Szarpanie silnikiem ruszając i zwalniając ! ! !
Kiedy wymieniales olej w skrzynce?
-
[B7 BRE] Szarpanie silnikiem ruszając i zwalniając ! ! !
Mysle ze to Poduszki lub Dwumas. najlepiej podepnij pod Vaga i zobacz czy niema jakis bledow.
-
[B6 ALT] Odcinka Pompy paliwa, a działanie Multitronica.
Bartas i Olo to co piszecie ma sens tylko musimy poszukać jakiegoś konkretnego materialu na ten temat aby uświadomić wszystkich:D
-
[B6 ALT] Odcinka Pompy paliwa, a działanie Multitronica.
Słyszałem ze w samochodach z Multitronikiem nie powinno sie zakładać odciec bez jakiegoś modulu, bo bez niego komputer moze wariowac.
-
[B6 ALT] Odcinka Pompy paliwa, a działanie Multitronica.
Czy Tradycyjne odcięcie pompy paliwa może mieć wpływ na działanie Multitronica?
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Jaki wpływ na Multitronic, moze miec dodatkowe odciecie pompy paliwa na pstryczek, wykonane przez elektryka.
-
[ALL B6] Migajacy check engine
W pierwszym rzedzie sprawdz akumulator jakie ma ladowanie i czy nie jest slaby, moze dawac za slaby prad na cewki, u mnie tak bylo. Pozdrawiam
-
[B5 ADP] Jak sprawdzić model automatycznej skrzyni biegów?
Model jest napisany w książce servisowej, nastepnie mozesz go odszukac na obudowie skrzyni biegow, lub latwiejszy sposob podpiecie pod Vaga.
-
[B6 ALT] Duże zużycie oleju pomimo wymiany odmy, przewodów, kierownicy ....
Motula bede testowal za miecha i napewno napisze odczucia, slyszalem ze ma pomoc w zmniejszeniu zużycia oleju. Tez dmucha z Otworu wlewu Oleju.
-
[B6 ALT] Tempomat
a czy niepowinien wyhamowywac silnikiem?? Kolega ma ten sam model z 2004 i uniego tempomat zmniejsza predkosc.
-
[B6 ALT] Tempomat
Tempomat działa w połowie normalnie, przyspiesza normalnie, ale jadąc z górki niewyhamowuje. Żadnych błędów w Vagu. :/
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Najpierw napisz Bartasowi co dokladnie dzieje sie z Twoja skrzynka .
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Ja tym bardziej BArtas nie mam pojecia:D ale trzeba poszukac informacji na temat mojego softu i jaki jest najnowszy przy tej skrzynce.
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Wiem ze cala skrzynka bez elektroniki byla wymieniona na nowa bo w starej obudowie zrobila sie dziura od jakiegos odlamka i skrzynia sie rozsypala , wydaje mi sie ze ten gosciu od ktorego kupilem auto niedbal o olej w skrzynce. P.s Bartas co myslisz o oleju Revanol CVT. a kabelek zwykly chyba:D
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Poprzedniemu wlascicielowi stara sie rozsypala.Jak kupilem niunie, ze sterownikiem wszystko gralo, pojechalem do Polski i po 2 tysiacach Km pach tryb awaryjny, oddalem sterownik do naprawy 3 dni dzialal poprawnie pozniej znowu to samo. Na poczatku zalaczal sie raz na jakis czas a teraz pali sie non-stop Tryb Awaryjny. dzisiaj bede widzial ile mam zaplacic za nowy sterownik mam nadzieje ze dzie mial juz na najnowszego softa, bo w starym sterowniku niemam nawet mozliwosci sprawdzenia:( Jak narazie ladujie w nia kupe siana...
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Bartas Skrzynia byla przekladana w Renomowanym servisie do momentu przelozenia przebieg byl okolo 205000 tysiecy obecnia ma 221000. skrzynia 01j GGS wiec jest to skrzynka 6 lamelowa.[br]Dopisany: 21 Lipiec 2010, 17:18_________________________________________________P.s Jezeli chodzi o Vaga niemam do niego dostepu bo siedze w Norwegi. Silnik to 2.0 benzyna ALT zle wskazalo na poczatku. . Po wlaczeniu trybu awaryjnego cziezko rusza na D tak jak by niemial sily i to samo na R.
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Witam Serdecznie. Barta-S u mnie na Vagu pokazalo bląd 17090 i oczywiscie auto wpada w tryb awaryjny po czym nie widze podswietlenia R. skrzynka byla wymieniana w zeszlym roku na zupelnie nowa(caly mechanizm). Jedynie elektryka zostala przelozona ze starej, czyli sterownik itp. Mam zagryske czy wymienic sterownik czy tez moze to problem z wybierakiem, a moze to zupelnie cos innego. Prosze o porade
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Posiadam A4 Avant 2003 rok 2.0 benzyna ALT na Multitroniku 01j.