Treść opublikowana przez Rafal-L
-
[ALL B6/B7] B7 ALT - Falujace obroty i strzelanie (sporadycznie) na zimnym silniku
Przepustnica:D sprawdz uklad dolotory wlacznie z trojnikiem
-
[B6 ALT] Złamany lejek
dokładnie popuszczenie kolektora na opaskach i odkręcenie go pozwoli Ci okreslic sytuacje, ja u Siebie dałem rade ściągnąć resztę górnej rurki z dolnej i wstawiłem nowy odcinek;)
-
[B6 AVF] Automat nie chce ruszać, dopiero przy wys. obrotach
Hahahah Tak jest Bartas, Moderowa Czakiego:D
-
[B6 ALT] Gdzie są czujniki temperatury??
nie wiem mi sie nic nei sypie tam:D pod rura dolotowa, ta gruba za blokiem jest rurka a na jej koncu czujnik
-
[B6 ALT] Gdzie są czujniki temperatury??
pierwszy na dolnym wezu od chlodnicy dwupinowy, a drugi za blokiem silnika w plastikowej rurce;) zielonu 4 pinowy:D
-
[B6 AVF] Automat nie chce ruszać, dopiero przy wys. obrotach
Czaki wyluzuj p.s pojedz do osoby ktora ma pojecie na temat Vaga, moze ta ostatnia osoba najpierw usunela bledy a pozniej probowala je wczytac ponownie. heh
-
[B7 BLB] Chce wymienić koło dwumasowe jaki koszt mnie czeka
a jak bedzie Cie interesowam zestaw Ori to zapraszam do siebie...
-
[ALL B5] Wygłuszenie maski
ja mam ALT 2003 i tez mam wygluszenie
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Mojego stera na szczęście nie uszkodzili, naprawili mi go ponownie w ramach reklamacji, ponoć wymieniają teraz cały element a nie go sklejają, przejechałem 1500km i narazie śmiga zobaczymy jak długo:D jeżeli chodzi o moja osobę to był miły:D bo bylem u tego pana osobiście;)
-
[B6 AVF] Automat nie chce ruszać, dopiero przy wys. obrotach
Tryb awaryjny skrzyni biegow, najpier vag a pozniej gdybanie przyjacielu
-
[ALL B5] Przejść już na olej 10w40 przy przebiegu 215 tyś?
ja mam nalatane 225000 leje synstetyk i bede go lal az silnik padnie:D
-
[B6 ALT] Pasek rozrządu czy łańcuch
pasek i lancuch:D sam ostatnio zmienialem pasek z napinaczami:D czyli to jakieś 150000tysięcy jeżeli wcześniej nie miał wymieniane to wymień, pasek+napinacze zwykły i pneumatyczny:D
-
Delikatne szarpnięcia na pierwszych biegach w skrzyni Multitronic A4 B6
Co ma być to i tak będzie:D ważne aby nie dać sie zwariować olej filtry na czas i delikatna jazda, co kilka miesięcy sprawdzić skrzynie u dobrego mechanika od multi i wszystko będzie grało:D
-
[B6 ALT] Problem z elektryką
ja bym sprawdzil kostke stacyjki;) ale na poczatek Vag pozniej domniemania:D
-
[ALL B7] Automatyczne skrzynie biegów - kilka pytań
Baraka Decydując sie na Multitronic trzeba liczyć sie z kosztami, ja posiadam ta skrzynie i tez trochę grosza juz wpakowałem, ale nie zamieniłbym jej na żadna inna.
-
Delikatne szarpnięcia na pierwszych biegach w skrzyni Multitronic A4 B6
u mnie skrzynka po wymianie filtra i oleju, sprawuje sie pięknie, ale dalej uważam ze cos ja boli, więc następnym razem jak będę w PL jadę prosto do sopy na dokładne sprawdzenie jej:D
-
Delikatne szarpnięcia na pierwszych biegach w skrzyni Multitronic A4 B6
Napisz do Czakiego on Ci pomorze jak nie masz Vaga:D Ma w dobrej Cenie.
-
Delikatne szarpnięcia na pierwszych biegach w skrzyni Multitronic A4 B6
a da rade zmodyfikowac ten system bartas?? bo planuje pojechac do sopy za 6 miesiecy aby zrobic mojej skrzynce przeglad:D
-
Delikatne szarpnięcia na pierwszych biegach w skrzyni Multitronic A4 B6
U mnie szarpalo jak miałem za dużo oleju, po wymianie filtra na wezach i odlaniu nadmiaru oleju szarpanie ustalo:D Bartas a co w roczniku 2003 tez byl zmodyfikowany?
-
Cewki zapłonowe wymiana
Najpierw Vag, a później można pomyśleć co dalej:D ja bym podmienil cewkę z oznaczeniem L te cewki zostały wycofane z prod. ze względu na wadę fabryczna i zastąpione wersja M
-
[B5 AEB] Przepustnica Uzywka Potrzebna Pomoc
Moge dac cene na przepustnice o symbolu 058133063C okolo 1220zl brutto ORI, NOWKA Z FAKTURA
-
[B6 ALT] Regulator wałka rozrządu
Regulator 06B109088D moge zalatwic za okolo 1360zl ORI NOWKA Z FAKTURA OCZYWISCIE;) pozdrawiam
-
Wymiana tylniej wycieraczki z A4 B8 Q5
przytrzymaj mocno wycieraczkę i daj więcej siły u mnie bylo to samo ale w końcu śruba puscila a siedziala jak przyklejona
-
[B6 ALT] Zużywa za dużo oleju proszę o radę
od rocznika 2003 problem oleju został bardzo zmniejszony, jednak nawet 2.0 FSI maja ten sam problem
-
Cewki zapłonowe wymiana
Jak potrzebujesz ORI to moge zalatwic za 128zl 06C905115M