Treść opublikowana przez Rafal-L
-
[B6 BFB] Filtr Odmy
dobrze wiedziec:D bo cala odme czyscilem wczoraj i dzisiaj:D i jedna plastikowa rurke musz ewymienic bo rozleciala mi sie w rekach:D
-
[B6 BFB] Filtr Odmy
Przeszukałem forum i nie znalazlem odpowiedzi. Gdzie znajduje sie filtr odmy w 1.8T BFB. Dziekuje za wszelka pomoc;)
-
[B7 BFB] Dziwny dzwięk
podnies auto sprawdz czy niemasz nic luznego pod spodem;) w mojej starej A4 oslona nadkola byla luzna i tarla o opone i dalawo dziwny poddzwiek;)
-
[ALL B6] Pali bezpiecznik po odpięciu cewki
Krzysiu napisz teog podsta w dziale Uklady Elektryczne;)
-
[ALL B6] Co wybrać 1.8t czy 2.0 se i największe wady i zalety .
Nie zależnie jaka wersje 1.8t nawet 150 konna zawsze będzie to lepsze rozwiązanie niż wolnossak 2.0 ALT. Pisze to z doświadczenia.
-
[B5 AEB] Obudowa filtra powietrza
niestety rocznika 1996 nie mam mozliwosci sprawdzenia:D najlepiej jezeli osoba z takim samym silnikiem zrobila by teog foty;)
-
[B5 AEB] Obudowa filtra powietrza
a nie zastanawiałeś sie ze w rożnych latach produkcji były inne rozwiązania i obudowy?
-
Zimmermann SPORT 288mm = 229zł/szt 312mm =249zł/szt od ręki :))
Marcinku i jak?? masz dla mnie jakieś info bo juz sie doczekać nie mogę kiedy je założę
-
[ALL B6] Co wybrać 1.8t czy 2.0 se i największe wady i zalety .
Mialem 2.0 Alt oleju bral malo, teraz mam 1.8T BFB i niemam co porownywac, Wolnossak jest jak zółw w porownaniu do królika
-
[B6 AMB] Dziwne błędy VAG - nierówna praca silnika
a zasilanie na aku sprawdzales?? i bezpieczniki ponownie?? p.s jakies bledy sie wyswietlily od xenonow?
-
[B6 AMB] Dziwne błędy VAG - nierówna praca silnika
Napisalem Ci co masz zrobic zmienic wentyl 035103245G na trojniku od skrzyni korbowej, wentyl nie trzyma i napieprza cisnienie na silnik, przez to masz bledy na cylindrach i trzesie Ci silnikiem.
-
[B6 AMB] Dziwne błędy VAG - nierówna praca silnika
17705 - jezeli telepie Ci silnikiem to masz uwalony wentylek otpowietrzenia skrzyni korbowej na trojniku, przez to wywala tez troche bledow jezeli chodzi o cylindry, po jego wymianie znikna;) masz tutaj linka do tematu odnosnie tego wyntylka: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=191411.0;highlight=17705 Do tego sprawdz aku i kostke stacyjki Czasami wystarczy poszukac;)
-
[B6 BFB] Błąd 17705, wypadanie zapłonów, rzucanie silnikiem/Rozwiązany
dokaldnie zaworek otpowietrzenia skrzyni korbowej u mnie bylo to samo.
-
[B6 ALT] Pytanie o rurke w silniku ALT
wymien czwornik, pewnie membrane masz dowalona, albo wydmuchana:D
-
[B6 BFB] Czy ten termostat podejdzie do bfb ??
Marcel pisalem Ci ze do BFB i ALT termostat jest elektromechaniczny:D wiec nie kupisz tego osobno:D
-
[B6 ALT] Pytanie o rurke w silniku ALT
Idzie przez grodz do serva
-
[B6 ALT] Pytanie o rurke w silniku ALT
Dziwne bo to weze podcisnienia Hamulcow, nie powinno byc tam oleju;)
-
[B5 APU] Nie odpala
sprawdzales na obu kluczykach?? i sprawdz tez kostke stacyjki.
-
[ALL B7] Nie mogę skasować inspekcji
mozna odrazu:D zmieniasz olej + filtr ustawiasz na 12 tysiecy i z glowy;)
-
[B6 ALT] Pojawia mi się taki błąd
Najlepiej Vag a pozniej wrozenie. W ALT przewaznie, uszkodzony uklad podcisnienia ( Odma) Samochod tez nierowno palil, wywalalo bledy na cilindrach. lub za bogata mieszanka:D to wiem z doswiadczenia.
-
[B5 ANB] Ubytek oleju na skali bagnetu
czyli prosty wniosek 50ml, 1 mm:D hehehe
-
[ALL B6] Podświetlenie włącznika świateł awaryjnych nie gaśnie.
moze czas juz na wymiane kostki stacyjki?
-
[B5 1Z] Sygnał dżwiękowy ,,bim,bim.."po wyłączeniu stacyjki
Najlepiej Vag i sprawdzenia auta komputerem, pozniej szukanie powodow.
-
[ALL B6] Problem z ESP po montażu tempomatu
Dlatego to my nazywamy sie mezczyznami, a one kobietami hahaha:D
-
[ALL B6] Gdzie znajduje się czujnik G62
Jeden czujnik jest na dole prawej strony chlodnicy dwu pinowy szary , nastepnie za blokiem silnika jest czujnik 4 pinody zielony.