Treść opublikowana przez Rafal-L
-
[B6 AWX] Drgania / wibracje nadwozia lub silnika przy przyśpieszaniu
Wszystko sie dociera:D
-
Akcja serwisowa wymiany cewek zapłonowych w silnikach Audi 1.8T
Akcja dotyczy wiekszosc benzyn;) z Cewkami ktore mialy wady produkcyjne...
-
[ALL] Wymiana oleju w ASB bez wymiany filtra?
w razie konieczności w multi jest tez filtr zewnętrzny:D na wezach olejowych;) filtr wewnetrzny w multi wymienia sie jedynie podczas remontu skrzyni, zreszta wystarczy wpisac szukaj w wyszukiwarce;)
-
Akcja serwisowa wymiany cewek zapłonowych w silnikach Audi 1.8T
Dawno o tym informowalem na forum:D http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=178412.15 Wiec;)
-
[B6 ALT] Temperatura robocza
Itor ja mam identycznie przy 98 odpala sie dmuchawa i schladza go do 93 to silniki wysokotemperaturowe
- [B6 ALT] Czy w ALT jest EGR?
-
[B6 ALT] Czy w ALT jest EGR?
u mnie jest to samo:D
-
[B6 ALT] Czy w ALT jest EGR?
EGR w ALT pierwsze slysze:)
-
[B6 ALT] Temperatura robocza
wskazowka niepowinna wychodzic poza 90, podepnij Vaga Gregorypeck;)
-
[B6 ALT] Temperatura robocza
myslelm ze wiecej osob na forum wie w jakich temperaturach pracuje ALT
-
[B6 ALT] Temperatura robocza
Jaka jest maksymalna temperatura robocza w ALT?? u mnie wskazówka na blacie 90stopni pod Vagiem dochodzi do 98 i utrzymuje sie pomiędzy 93-98... Ponoc te silniki pracuja wlasnie w takich temperaturach, dlatego chcialbym poznac wasze zdanie [br]Dopisany: 19 Marzec 2011, 16:15_________________________________________________Czy nikt z Forum nieposiada informacji odnosnie temperatury swojego ALT?
-
[B5 AHL] Spada temperatura...
a czujnik cieczy chlodzenia sprawdzales??
-
Cewki zapłonowe wymiana
Jak bede mial jakies info odnosnie prowadzonych akcji przez ASO, napewno sie z wami nimi podziele;)
-
[B6 ALT] Cena rozrządu z wymianą ...
rozrząd do ALT ORI 380zl+ pompa regenerowana okolo 180zl hydronapinacz jest wymieniany co druga zmianę rozrządu, sama wymiana rozrządu to koszt około 450zl + G12 37zl za litr
-
Cewki zapłonowe wymiana
Dlatego musisz robic zakupy u mnie:D Ja sie poprostu powiedzilem pewna informacja:D ale jak to w PL ciezko jest ASO oddac cos za free:D
-
Cewki zapłonowe wymiana
Hehehe czyli widze ze moje info sie jednak przydalo:D A Ty fido przyznajesz ze nie miales racji:D
-
[ALL B6] Ocena i opinia
ja bym powiedzial daj sobie spokoj :/
-
[ALL B6] Ocena i opinia
Albo ktos zadal sobie wiele trudu i uturbil 2.0 hehe:D
-
Cewki zapłonowe wymiana
Fido ja wymienialem cewki w ASO Groblewski w Gdansku i nic za to nieplacilem. Moze dlatego program mnie obejmowal bo mieszkam w Norwegi i samochod kupilem tutaj. Nie wiem ja poprostu dostalem info o programie darmowych wymian cewek do ktorych moj samochod sie kwalifikuje:D pozdrawiam
-
Cewki zapłonowe wymiana
Fido ja wam napisalem jaka jest możliwość co znia zrobicie wasza sprawa. Jeżeli zadzwonisz i Twoje auto będzie sie kwalifikowało do wymiany i będzie miało właśnie zainstalowane Cewki które maja wadę fabryczna z oznaczeniem L to wymienia za Darmoche, u mnie wymienili 4:D
-
Cewki zapłonowe wymiana
Sam wymienialem ale nie wiem jak dlugo ta kampania bedzie trwala:D wiec dzwonic, dzwonic:D
-
Cewki zapłonowe wymiana
Zadzwońcie do ASO bo wiem ze maja teraz program darmowych wymian cewek zapłonowych z oznaczeniem L ktore mialy wade produkcyjna, jeżeli wasze auto będzie sie kwalifikowało:D
-
[B5 ADR] Dziwna sprawa z przepustnicą
zrób adaptacje przepustnicy jeszcze raz;) i zobacz czy ja slychac.
-
[B8 CAG] Problem z 1 i 2 biegiem na zimno
Jak masz gwarancje to niech robia albo wymieniaja skrzynie na nowa...
-
[B5 ADP] Wielki problem z temperaturą. POMOCY!!!!
Ja bym porzadnie odpowietrzył układ, bo jeżeli nagrzewnice plukales to sie gówno dobrze nieodpowietrzylo, bo powinna dawać gorąc powietrze jak diabli, może pompa wody nówka do d*py?