Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rafal-L

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rafal-L

  1. Akcja dotyczy wiekszosc benzyn;) z Cewkami ktore mialy wady produkcyjne...
  2. w razie konieczności w multi jest tez filtr zewnętrzny:D na wezach olejowych;) filtr wewnetrzny w multi wymienia sie jedynie podczas remontu skrzyni, zreszta wystarczy wpisac szukaj w wyszukiwarce;)
  3. Dawno o tym informowalem na forum:D http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=178412.15 Wiec;)
  4. Rafal-L odpowiedział(a) na Rafal-L temat w 2.0
    Itor ja mam identycznie przy 98 odpala sie dmuchawa i schladza go do 93 to silniki wysokotemperaturowe
  5. Rafal-L odpowiedział(a) na itor temat w 2.0
    W readines:)
  6. Rafal-L odpowiedział(a) na itor temat w 2.0
    u mnie jest to samo:D
  7. Rafal-L odpowiedział(a) na itor temat w 2.0
    EGR w ALT pierwsze slysze:)
  8. Rafal-L odpowiedział(a) na Rafal-L temat w 2.0
    wskazowka niepowinna wychodzic poza 90, podepnij Vaga Gregorypeck;)
  9. Rafal-L odpowiedział(a) na Rafal-L temat w 2.0
    myslelm ze wiecej osob na forum wie w jakich temperaturach pracuje ALT
  10. Rafal-L opublikował(a) temat w 2.0
    Jaka jest maksymalna temperatura robocza w ALT?? u mnie wskazówka na blacie 90stopni pod Vagiem dochodzi do 98 i utrzymuje sie pomiędzy 93-98... Ponoc te silniki pracuja wlasnie w takich temperaturach, dlatego chcialbym poznac wasze zdanie [br]Dopisany: 19 Marzec 2011, 16:15_________________________________________________Czy nikt z Forum nieposiada informacji odnosnie temperatury swojego ALT?
  11. a czujnik cieczy chlodzenia sprawdzales??
  12. Rafal-L odpowiedział(a) na radek4359 temat w 2.0
    Jak bede mial jakies info odnosnie prowadzonych akcji przez ASO, napewno sie z wami nimi podziele;)
  13. rozrząd do ALT ORI 380zl+ pompa regenerowana okolo 180zl hydronapinacz jest wymieniany co druga zmianę rozrządu, sama wymiana rozrządu to koszt około 450zl + G12 37zl za litr
  14. Rafal-L odpowiedział(a) na radek4359 temat w 2.0
    Dlatego musisz robic zakupy u mnie:D Ja sie poprostu powiedzilem pewna informacja:D ale jak to w PL ciezko jest ASO oddac cos za free:D
  15. Rafal-L odpowiedział(a) na radek4359 temat w 2.0
    Hehehe czyli widze ze moje info sie jednak przydalo:D A Ty fido przyznajesz ze nie miales racji:D
  16. ja bym powiedzial daj sobie spokoj :/
  17. Albo ktos zadal sobie wiele trudu i uturbil 2.0 hehe:D
  18. Rafal-L odpowiedział(a) na radek4359 temat w 2.0
    Fido ja wymienialem cewki w ASO Groblewski w Gdansku i nic za to nieplacilem. Moze dlatego program mnie obejmowal bo mieszkam w Norwegi i samochod kupilem tutaj. Nie wiem ja poprostu dostalem info o programie darmowych wymian cewek do ktorych moj samochod sie kwalifikuje:D pozdrawiam
  19. Rafal-L odpowiedział(a) na radek4359 temat w 2.0
    Fido ja wam napisalem jaka jest możliwość co znia zrobicie wasza sprawa. Jeżeli zadzwonisz i Twoje auto będzie sie kwalifikowało do wymiany i będzie miało właśnie zainstalowane Cewki które maja wadę fabryczna z oznaczeniem L to wymienia za Darmoche, u mnie wymienili 4:D
  20. Rafal-L odpowiedział(a) na radek4359 temat w 2.0
    Sam wymienialem ale nie wiem jak dlugo ta kampania bedzie trwala:D wiec dzwonic, dzwonic:D
  21. Rafal-L odpowiedział(a) na radek4359 temat w 2.0
    Zadzwońcie do ASO bo wiem ze maja teraz program darmowych wymian cewek zapłonowych z oznaczeniem L ktore mialy wade produkcyjna, jeżeli wasze auto będzie sie kwalifikowało:D
  22. zrób adaptacje przepustnicy jeszcze raz;) i zobacz czy ja slychac.
  23. Jak masz gwarancje to niech robia albo wymieniaja skrzynie na nowa...
  24. Ja bym porzadnie odpowietrzył układ, bo jeżeli nagrzewnice plukales to sie gówno dobrze nieodpowietrzylo, bo powinna dawać gorąc powietrze jak diabli, może pompa wody nówka do d*py?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.