Treść opublikowana przez Rafal-L
-
Uwaga!!! Firma GETem oszustem!!!
Śmiać mi sie chce Krzysiek Wszystko przychodzi Ci ze spokojem jakby nic sie nie stało, a spieprzyłeś sobie cala reputacje na nie jednym forum przez co? Kiedyś sam ręczyłem za Twoja firmę na tym forum...
-
Uwaga!!! Firma GETem oszustem!!!
Poniewaz nienawidze takiego czegos...
-
Uwaga!!! Firma GETem oszustem!!!
ku*** jakas paranoja, z tymi 100zl , ale wazne ze prawie calosc przelali
-
[B6 BFB] Czy to napinacz faz???
ja wlansie tez sie szykuje na wymiane nastawnika:D umawialm sie wlasnie w Aso na wymiane i zakup:) mam troche rabatow wiec pewnie w 2tysikach sie zamkne hahaha:D
-
[B6 BFB] Głośne buczenie pompy paliwa
ja wlewal go co 1000km to tylko 20zl w pl , a jak ma pomoc to na zdrowie
-
[B6 BFB] Głośne buczenie pompy paliwa
u mnie buczala dolalem parę razy środka z firmy Sonax lub STP do czyszczenia układu paliwowego + wymieniłem filtr paliwa i spokój:D
-
[B5 AHL] Słabszy silnik po rozgrzaniu
pewnie okolo 2500zl bo w takiej cenie one oscyluja w Aso moze wiecej:D
-
[ALL] Grupowe czipsowanie Tune-up Gdansk
Robert co z jednostka 1.8t 163km i Multitroni, da sie cos z tego zrobic tak aby Multi nie dostal po d*pie i moc byla odczuwalna?
-
[B6 ALT] Po Remoncie Dalej Bierze...
Zacznij używać jest wiele tematów odnosnie ALT i jego apetytu na olej.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
5 pazdziernika bedzie jakis Spot? bo wracam z Norwegi na maly urlop i tez bym wpadl:D
-
Uwaga!!! Firma GETem oszustem!!!
Do rzecznika i tak bym sie udal co by miec juz wstepnie sprawe nagrana, mozna go poinformowac ze firma Getem zobowiazala sie emailowo na wyplate pieniedzy 19-tego.
-
Uwaga!!! Firma GETem oszustem!!!
Ma konto tutaj "GETem"
-
Uwaga!!! Firma GETem oszustem!!!
jakas masakra...
-
Uwaga!!! Firma GETem oszustem!!!
Emaile dostawales z [email protected] czy od wlasciciela [email protected]?
-
Uwaga!!! Firma GETem oszustem!!!
napisz do Osoby o nicku JohnZi i sprawdz czy tez otrzymala takiego emaila od Getem, bedziecie mieli przynajmniej jakies potwierdzenie czy ta informacja poszla do osob poszkodowanych. Jezeli nie to niepozostaje wam nic innego jak wlasnie udac sie do Rzecznika i na Policje.
-
Uwaga!!! Firma GETem oszustem!!!
Ja nie wiem, moze warto poczekac do tego 19 wrzesnia.
-
Uwaga!!! Firma GETem oszustem!!!
Flyer nie jestem osoba odpowiedzialna za firme Getem Krzysiek czyli wlasciciel Getem poprosil mnie czy moge dla nich sprzedawac czesci na A4-klub.pl. Do czasu do ktorego zajmowalem sie Czesciami na A4 wszystko zamawialem przes swoje konto w Getem i nikt niemial problemow, jaks czas pozniej zrobilem trzy zamowienia dla ludzi z a4-klub.pl i nic niedotarlo.Nie bylo to oplacone z gory. Probowalem sie dodzwonic do Krzyska i byla cisza, pozniej sie odezwal i poinformowal mnie ze maja problemy z Dostawca z Niemiec. Zaczelo mi sie to niepodobac dlatego usunolem all z mojego profilu bo nie bede sie tlumaczyl za kogos!! P.S Tez mysle ze jezeli ktos ma z nimi problem i sie nierozliczaja z pieniedzy, sprawe trzeba kierowac na Rzecznika.[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2011, 21:47_________________________________________________tu jest link do innej osoby ktora tez ma z nimi problem: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=219898.0
-
elektryczne szyby przód nie działają
Głównym problemem jest pękający kabel plusowy w gumie pomiędzy drzwiami, a karoseria:)
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
W skrócie obieg wygląda tak: z PIN1 (niebieska wtyczka w zegarach) -> PIN 9 (do czarnej wtyczki w lewym słupku A) [pin męski - "szpileczka"] -> z gniazdka czarnej kostki PIN 9 [pin żeński] -> do czujnika F77 (musiał bym luknąć na fotki pod który pin ale tak naprawdę nie ma to znaczenia) -> wracamy do czarnej wtyczki PIN 10 [pin męski - "szpileczka"] -> z gniazdka czarnej kostki PIN 10 [pin żeński] -> do masy (można podpiąć się tuż nad zespołem wtyczek w słupku A) W moim przypadku wyjście z gniazdka czarnej kostki zostało obsadzone zatem wyprowadzenie masy z kostki już było. To co opisales jest obiegiem juz pod czujnik;) Jezeli ktos niema czujnika wystarczy dolozyc pin 9 żenski do czarnej wtyczni i zmasowac na slupku;) Po zakupie wykonac jak opisal Adadur Oczywiscie calosc ma sens jezeli juz orginalnie macie poprowadzony kabelek z pinu 1 w zegach do czarnej kostki pinu 9 calosc znajduje sie pod slupkiem A ( to slupek obok lewej nogi kierowcy, wystarczy sciagnac plastik slupka!)
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Ma ktos z was pojecie gdzie w Orginale idzie kabelek z Pinu 1 w niebieskiej wtyczce od zegarow? Wczoraj zmienilem manetke ale w pinie 1 juz cos siedzi, chcialbym sie dowiedziec gdzie ten kabelek idzie:D i co miało na mysli Audi umieszczajac go tam. P.s czujnika poziomu plynu spryskiwaczy nie mam Dobra juz z Barta-sem ustalamy [br]Dopisany: 10 Wrzesień 2011, 10:54_________________________________________________A wiec Kabelek ktory miesci sie w Orginale na miejscu pinu 1 w zegarach jest wiazka ktora czesciowo zostala przygotowana pod czujnik poziomu plynu spryskiwaczy i idzie do czarnej kostki pin 9 male pod slupkiem A:D A wiec wystarczy wpiac sie do czarnej kostki pod pin 9 female i podpiac go do masy obok slupka A, po zakupie czujnika wystarczy przeciagnac kabel bezposrednio pod czarna kostke i zamienic wczesniej zmasowany kabelek;)
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Nosb Fetyszysta:)
-
[ALL B6] Wyciek oleju
ja tez jakis czas temu mialem all zalane okazalo sie ze polksiezyc na uszczelce pod pokrywa zaworow nie trzymal, zmienilem uszczelke i cacy
-
[B6 BFB] Wymiana silnika
dlaczego jestes zmuszony go wymienic?
-
[B6 ALT] Rozrząd, łańcuch czy pasek ?
nic nie trzeba wyrzucac, popuszczasz na srubach i odchylasz wystarczajado duzo aby caly rozrzad bez problemu wymienic i nic tez nie trzeba sobie kaleczyc:D
-
[B6 BFB] N 90534202 - co to jest ?
chodzi ci o ta srube pod plastikowa oslona silnika, ja mam tam ze stali nierdzewnej bo ta zwykla mnie wpieniala jedynie + dalem miedziana podkladke:D