Treść opublikowana przez Rafal-L
-
[B6 BFB] Czy to normalne że TURBINA robi się tak czerwona?
a najlepiej to podpiac Vaga i sprawdzic bledy:) i sprawdzic czy przechodzi testy katalizator
-
[B6 BFB] Wycie
:cool1:No i pipka pasek wielorowkowy zwalony, a z miski dalej wyje :gwizdanie: nie pozostaje mi nic jak kupic na podmiane pompe oleju , uszczelki itp. i jechac z tematem..... czyli trzeba miske zwalac na dniach... jak to bedzie nastepna slepa uliczka to ide sie pociachac na plastry
-
[B6 BFB] Misfire 1, 2, 4 cyl.
nie telepie ci silnikiem ?
-
[ALL B7] Jakie silniki 1.8 były w B7 ?
Jasne ze naprawy sa kosztowne tak samo jak inne czesci, ale jazda ta skrzynia jest bezcenna
-
[ALL B7] Jakie silniki 1.8 były w B7 ?
Multi dziala mi rewelacyjnie:) ostatnio bylem u bartka-s aby sprawdzil all i ponownie wymienil oleje w skrzyni i dyferencjale itp jak sie dba to dzialac bedzie lata To moje drugie auto z Multi i niezamienilbym tej skrzyni na inna:)
-
[ALL B7] Jakie silniki 1.8 były w B7 ?
:embarrassed:ogolnie silnik 1.8t BFB byl produkowany do 2008? roku u mnie w automacie spalanie trasa 6.9-7.5 litra przy jezdzie miedzy 100-140km miasto 9.5-10l
-
[B6 BFB] Wycie
Nie kontrolka oleju sie nie zapala... Wybacz predki za moje uniesienie, ale ciagle jak zakladam sie jakis nowy watek ludzie roztrzasaja tam wiele rzeczy nie na temat:)
-
[B6 BFB] Wycie
Predki czy to co napisales jest na temat problemu ktory mam?? wydaje mi sie ze nie... Chcesz sie dowiedziec wystarczy zrobic Nowy Watek....
-
[B6 BFB] Wycie
- [B6 BFB] Wycie
Musiales zle zrozumiec to co napisal Ci Bartek-S:) :gwizdanie: Bo wiem dobrze ze Bartek nienapisze nic czego nie jest pewien, a napewno nigdy nienapisal by Ci ze BFB niema dwumasu P.s szukam tutaj pomocy w rozwiazania mojego problemu a nie bede tu polemizowac czy Twoje auto ma dwumas czy tez go niema... dla mnie moze tam byc i jakis niewolnik wazne jedynie aby nic mi nie wylo czy tez trekotalo... pod wzgledem mechanicznym auto musi byc igla, chocbym mial tam wszystko wymienic- [B6 BFB] Wycie
hahaha niema dwumasu??? kolego masz auto z silnikiem BFB a za przeproszeniem nic o nim nie wiesz... [br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 12:03_________________________________________________Tomus wczoraj rozmawialem chwile z Nosbem. Doszlismy do wniosku ze najlepiej sprawdzic najprostrze rzeczy, a wiec zdejme dzisiaj pasek wielorowkowy i sprawdze czy to nie pompa wspomagania.... Koncza mi sie pomysly- [B6 BFB] Wycie
Mianowicie cos zaczelo mi wyc przy predkosci miedzy 65-80km, takie samo wycie slyszalne jestt na jalowym z miski olejowej i jak cofam... czy to moze byc siadajaca pompa oleju ??? Auto ciagnie dobrze i bez problemu. P.s lozyska kol napewno sa sprawne bo sprawdzalem , skrzynia tez w 100% sprawna bo niedawno byla sprawdzana przez bartka-S + wymieniany byl dwumas Rozrzad Ori zakladany w ASO wymieniono wszystko, lacznie z Lancuchem i napinaczem faz rozrzadu Przeczytalem na forum wiele materialow o problemach ale nie znalazlem w nich odpowiedzi na moj problem [br]Dopisany: 28 Styczeń 2012, 16:51_________________________________________________- [B6 AVJ] KONTROLKA CIŚNIENIA OLEJU W 1.8T PLEASE HELP
wystarczy uniesc nieco silnik i ławy nie musisz ruszac....- [B6 AVF] Przy jakim przebiegu wymienić olej w dyferencjale w quattro
ja wymienilem olej w dyferencjale przy 145tysiacach Wymienic napewno nie zaszkodzi- [B6 ASN] Multitronic po naprawie dalej szarpie...
oj tam pewnie 2012- Jaki olej silnikowy do Audi?
Dokladnie niema prawa sie nic rozszczelnic, a o Castrolach tez juz duzo slyszalem:) kupa nie olej- [B6 ASN] Multitronic po naprawie dalej szarpie...
Hehehe tak tak Czaki i tacy bywalcy tu zagladaja :/- [ALL B5] Żywotność silników benzynowych
ja mialem ALT 230tysiecy. Jedyny problem to ten olej 0.5l na 3 tysiace, pozatym chodzil jak nowka wiec sam silnik mial tylko wade konstrukcyjna, dlatego mial apetyt na olej, ale nie miala ona wplywu na jego zywotnosc:)- [B7 BUL] Pytanie o łancuszek rozrzadu
ja usiebie ostantio zmienialem z napinaczem a mialem tylko 150tysiecy:) bynajmniej mam spokoj do konca eksploatacji:)- [B6 AVJ] Zasłona dymna :D
u mnie w BFB jest podobnie:)- Zwykłe A4 B6 tymona
Kawalek dobrej blaszki:)- Licytacje komornicze.
wiekszosc aukcji jest obstawiona nie dla zwyklych smiertelnikow- [B6 AVJ] KONTROLKA CIŚNIENIA OLEJU W 1.8T PLEASE HELP
jak sciagniesz miske smok bedzie widoczny:)- [B6 AVJ] KONTROLKA CIŚNIENIA OLEJU W 1.8T PLEASE HELP
Czyli Domino zajechales jedynie turbawke hehehe:)- [B6 AVJ] Stukanie w silniku 1.8 T
Kylomc bez urazy poprostu to slowo (stetoskop) tak na mnie dziala - [B6 BFB] Wycie