Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rafal-L

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rafal-L

  1. a najlepiej to podpiac Vaga i sprawdzic bledy:) i sprawdzic czy przechodzi testy katalizator
  2. Rafal-L odpowiedział(a) na Rafal-L temat w Audi A4 B6/B7
    :cool1:No i pipka pasek wielorowkowy zwalony, a z miski dalej wyje :gwizdanie: nie pozostaje mi nic jak kupic na podmiane pompe oleju , uszczelki itp. i jechac z tematem..... czyli trzeba miske zwalac na dniach... jak to bedzie nastepna slepa uliczka to ide sie pociachac na plastry
  3. nie telepie ci silnikiem ?
  4. Jasne ze naprawy sa kosztowne tak samo jak inne czesci, ale jazda ta skrzynia jest bezcenna
  5. Multi dziala mi rewelacyjnie:) ostatnio bylem u bartka-s aby sprawdzil all i ponownie wymienil oleje w skrzyni i dyferencjale itp jak sie dba to dzialac bedzie lata To moje drugie auto z Multi i niezamienilbym tej skrzyni na inna:)
  6. :embarrassed:ogolnie silnik 1.8t BFB byl produkowany do 2008? roku u mnie w automacie spalanie trasa 6.9-7.5 litra przy jezdzie miedzy 100-140km miasto 9.5-10l
  7. Rafal-L odpowiedział(a) na Rafal-L temat w Audi A4 B6/B7
    Nie kontrolka oleju sie nie zapala... Wybacz predki za moje uniesienie, ale ciagle jak zakladam sie jakis nowy watek ludzie roztrzasaja tam wiele rzeczy nie na temat:)
  8. Rafal-L odpowiedział(a) na Rafal-L temat w Audi A4 B6/B7
    Predki czy to co napisales jest na temat problemu ktory mam?? wydaje mi sie ze nie... Chcesz sie dowiedziec wystarczy zrobic Nowy Watek....
  9. Rafal-L odpowiedział(a) na Rafal-L temat w Audi A4 B6/B7
  10. Rafal-L odpowiedział(a) na Rafal-L temat w Audi A4 B6/B7
    Musiales zle zrozumiec to co napisal Ci Bartek-S:) :gwizdanie: Bo wiem dobrze ze Bartek nienapisze nic czego nie jest pewien, a napewno nigdy nienapisal by Ci ze BFB niema dwumasu P.s szukam tutaj pomocy w rozwiazania mojego problemu a nie bede tu polemizowac czy Twoje auto ma dwumas czy tez go niema... dla mnie moze tam byc i jakis niewolnik wazne jedynie aby nic mi nie wylo czy tez trekotalo... pod wzgledem mechanicznym auto musi byc igla, chocbym mial tam wszystko wymienic
  11. Rafal-L odpowiedział(a) na Rafal-L temat w Audi A4 B6/B7
    hahaha niema dwumasu??? kolego masz auto z silnikiem BFB a za przeproszeniem nic o nim nie wiesz... [br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 12:03_________________________________________________Tomus wczoraj rozmawialem chwile z Nosbem. Doszlismy do wniosku ze najlepiej sprawdzic najprostrze rzeczy, a wiec zdejme dzisiaj pasek wielorowkowy i sprawdze czy to nie pompa wspomagania.... Koncza mi sie pomysly
  12. Rafal-L opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Mianowicie cos zaczelo mi wyc przy predkosci miedzy 65-80km, takie samo wycie slyszalne jestt na jalowym z miski olejowej i jak cofam... czy to moze byc siadajaca pompa oleju ??? Auto ciagnie dobrze i bez problemu. P.s lozyska kol napewno sa sprawne bo sprawdzalem , skrzynia tez w 100% sprawna bo niedawno byla sprawdzana przez bartka-S + wymieniany byl dwumas Rozrzad Ori zakladany w ASO wymieniono wszystko, lacznie z Lancuchem i napinaczem faz rozrzadu Przeczytalem na forum wiele materialow o problemach ale nie znalazlem w nich odpowiedzi na moj problem [br]Dopisany: 28 Styczeń 2012, 16:51_________________________________________________
  13. wystarczy uniesc nieco silnik i ławy nie musisz ruszac....
  14. ja wymienilem olej w dyferencjale przy 145tysiacach Wymienic napewno nie zaszkodzi
  15. Dokladnie niema prawa sie nic rozszczelnic, a o Castrolach tez juz duzo slyszalem:) kupa nie olej
  16. Hehehe tak tak Czaki i tacy bywalcy tu zagladaja :/
  17. ja mialem ALT 230tysiecy. Jedyny problem to ten olej 0.5l na 3 tysiace, pozatym chodzil jak nowka wiec sam silnik mial tylko wade konstrukcyjna, dlatego mial apetyt na olej, ale nie miala ona wplywu na jego zywotnosc:)
  18. ja usiebie ostantio zmienialem z napinaczem a mialem tylko 150tysiecy:) bynajmniej mam spokoj do konca eksploatacji:)
  19. u mnie w BFB jest podobnie:)
  20. Kawalek dobrej blaszki:)
  21. wiekszosc aukcji jest obstawiona nie dla zwyklych smiertelnikow
  22. jak sciagniesz miske smok bedzie widoczny:)
  23. Czyli Domino zajechales jedynie turbawke hehehe:)
  24. Kylomc bez urazy poprostu to slowo (stetoskop) tak na mnie dziala

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.