Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rafal-L

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rafal-L

  1. Ja napewno niedalbym im polowy pieniedzy, chcesz miec sprawna skrzynie jak za nia zaplaciles... moze biora Ciebie na czas.... wez auto pozniej na diagnowe i sprawdzenie do Barta... bynajmniej bedziesz mial pewnosc....
  2. Jezeli wyjdzie ze nie moga naprawic auta, powinnni Ci zwrocic calkowity koszt naprawy a nie czesciowo...
  3. wkoncu Opinia Tomeckiego:) Dobijalem sie do Ciebie, ale byles nieobecny:)
  4. wkoncu Opinia Tomeckiego:) Dobijalem sie do Ciebie, ale byles nieobecny:)
  5. wkoncu Opinia Tomeckiego:) Dobijalem sie do Ciebie, ale byles nieobecny:)
  6. Trzeba zrobic sobie forum u Darka na facebooku:) hahaha:D
  7. Hahahah To fakt wkoncu 3 dni dla rodziny:) hahaha a z drugiej strony nie macie serwera zastepczego?? aby zrobic ghosta strony na nim??
  8. Rozumiem ze serce zawinela Twoja zona , a Tobie pozostal rozum hahahaa:)
  9. Szkoda Roberta i Tune-Up
  10. Musza dac Ci nowa gwarancje, caly problem ze skrzynia byl spowodowany ich niekompetencja... wiec to co zrobili wczesniej jest ich problemem, a Ty musisz ich poprostu oto zdusic...
  11. Dopisany: 22 Luty 2012, 11:37_________________________________________________ wiem ze Dziki ma obecnie Millersa w swojej ofercie... ale mi chodzi o informacje na temat Agipa... rozumiem ze albo nie mieliscie z nim doczynienia, albo bo nie ma waszej aprobaty Sam oczywiscie znowu kupie od Dzikiego pewnie Motula albo Liquid Moly
  12. Fajny blaszaczek:) Kazera przywiez mi do bergen Serce albo rozum hehehe:) P.s jedziesz samochodem draniu?
  13. wgabor nie bede tutal polenizowal ani sie z Toba spieral, bo niema to najwiekszego sensu, chcialem jedynie poznac wasze opinie na temat tego oleju, zreszta uszanuje kazda opinie nawet Twoja kolego;) Jasne ze ufamy abrdziej znanym marka jak Valvoline i Motul, sam leje od zawsze motula
  14. No tak ale Agip ma renome na innych rynkach... a slyszalem o nim same dobre rzeczy... i nie porownywalbym jego do Shella albo Elfa bo to inna polka... [br]Dopisany: 20 Luty 2012, 20:02_________________________________________________ Wgabor widac ze slabe pojecie masz o olejach...
  15. ja bym stawial ja Domino, czyli uszczelke pokrywy zaworow:)
  16. Interesuje mnie wasza opinia na temat oleju AGIP 5w30 Formula Future[br]Dopisany: 18 Luty 2012, 20:17_________________________________________________widze ze nikt nie ma pojecia na temat tego oleju dlateog tez uwazam ze mozna go lac , bo marka istnieje od 1926 roku, maja za soba formuje 1 i nie tylko, a im mniej cos znane tym lepsze;)
  17. Rafal-L odpowiedział(a) na mobi temat w Audi A4 B6/B7
    probowalem bez rozpinania ale sie nie dalo;) wiec niestety trzeba bedzie zwalic pasek rozrzadu....
  18. Hehehe po Norweskich drogach smiga mi sie dobrze, chociaz za duze te ograniczenia:)
  19. moze miec , przez ten zaworek silnik dostaje lewe powietrze i nawala nim na strony:)
  20. Tak jak Wandej napisal to 20 minut roboty, jednak ja wole objechac jedynie zalamania sylikonem, a nie cala uszczelke:)
  21. Rafal-L odpowiedział(a) na Rafal-L temat w Audi A4 B6/B7
    Hehehe Bartus cieszy mnie to:) jasne ze najpierw pojdzie do sprawdzenia smok ;)p.s zaczyna mnie krew powoli zalewac hehehe:D
  22. takie bledy robi tez zaworek odpowietrzenia skrzyni korbowej....
  23. w wiekszosci przypadkow jest to normalna rzecz na krotkich dystansach trasy...
  24. ja stawiam na odpowietrzenie skrzyni korbowej, zielony wentylek na trojniku;)
  25. Rafal-L odpowiedział(a) na Rafal-L temat w Audi A4 B6/B7
    nato wyglada ze to wlasnie naped pompy oleju, 15 bede mial pompe od kumple po malutkim przebiegu z 2007 roku wiec wloze ja do swojego auta...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.