Treść opublikowana przez Rafal-L
-
[ALL B5] akumulator czy regulator napięcia ?
zapewne akumulator dostal naprostrze to podmiana aku na chwile i sprawdzenie czy na drugim odpala normalnie...
-
[ALL B5] Żywotność silników benzynowych
Ja w poprzednim ALT mialem nalatane 250tysiecy i chodzil jak talala, az do dnia skasowania:)
-
[B5 ARG] Płyn chłodniczy dostał się do skrzyni biegów
Napisz do Nosba:) on robi takie mody:)
-
[B6 BFB] Wypadające zapłony?
Pierwsze Vag i sprawdzenie bledow. Cewke uwalona mona sprawdzic przekladajac je i sprawdzajac na ktorej bedzie blad. Najlepiej porzyczyc od kogos jedna cewke, sprawdzac zamieniajac jak z obecnymi, zobacz tez czy kable trybja ktore ida do cewek:) Nastepnie uklad dolotowy czy jest szczelny , lacznie z rurami od przepustnicy. Ztob tez test samej przepustnicy. Tylko Gdybam:)
-
[B5 ADR] Kontrolka oleju
Sprawidzil bym jako pierwsze Cisnienie oleju tak jak napisal Luka3s jak z cisnieniem bedzie wszyskto wporzadku, bedziemy szukac dalej. Mozna tez zwalic miske aby sprawdzic smoka czy nie jest zasyfiony. p.s co do poziomu oleju polowa albo prawie max nigdy nie wiecej.
-
[B7 BGB] 2.0 TFSI - brak dynamiki.
zmien DV ,a bedzie po problemie:) najlepiej sciagnij ja z wezy i pod cisnieniem sprawdzic jak dziala:)czy sie otwiera i domyka poprawnie:)
-
[B6 AVF] Koncentrat a chłodzenie silnika
Swoja droga kolego, dlaczego masz zalany sam koncentrat?
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Daniello wyrezal niezly swinowoz
-
Fotoradary - kolejny pomysł
Dobry patent:D
-
[B6 ALT] Problem z oświetleniem przestrzeni nóg
w mk zero bledow musze jeszcze raz luknac na bezpiecnzik numer dwa ale sprawdzalem je 3 razy:)
-
[B6 ALT] Problem z oświetleniem przestrzeni nóg
U kolegi przestalo dzisiaj dzialac oswietlenie przestrzeni nog w calym aucie, reszta smiga, pod vagiem zero bledow.... Moze macie jakies pomysly co moglo sie zwalic? Jakis przekaznik ? p.s bezpieczniki sprawdzone...
-
[B5 ADR] Biała maź w odmie
Widze ze kolege Marwyka ponioslo ze srodkami do czyszczenia silnika??
-
[B6 AVJ] Zwiększone spalanie
Czaki smiej sie ale u mnie filtr paliwa tez byl od nowosci , jak zmienialem hahaha
-
[ALL B6/B7] Książka "Sam naprawiam A4 B6/B7" już dostępna!!!
Ja jutro jade ja kupic bo jestem obecnie w PL zoabczymy moze sie przyda:)
-
[B6 ALT] Termostat
rozbieralem termo w swojej starej audi w ALT, bede w przyszla Niedziele w Norwegi to moge zrobic zdjecia. Ciagle mam dwa termostaty jeden rozpierdzielony wiec moge go rozebrac:)
-
[ALL B6] Dokładka S-line a zwykły zderzak
ja dzis kupilem w aso kratki boczne pod halogeny po 85zl normalna cena 97zl sztuka i grill srodkowy za 366zl normalna cena 466zl all po rabatach, zderzak kompletny kupilem od Nosba za smieszne pieniadze 450zl:D wiec all wyjdzie 930zl:D + flaszka dla kolegi lakiernika:D
-
[B6 BFB] Jakie żarniki
Ma ktos moze wiedze jakie zarniki sa w moich lampach bixenonowych? widze ze philips ale nie wiem jakie DS, a chce zmienic bo moze juz zaczynaja swiecic na rozowo:D
-
[B6 ALT] Termostat
d Mysle ze Fahur opisał wszystko szczegółowo, wiez mysle ze niepotrzebnie bede pisal ponownie dlaczego elektro-mechniczny:P
-
[B6 ALT] Termostat
W ALT jest termostat ale elektro-mechniczny:D
-
[ALL B6] Napinacz faz rozrzadu
u mnie pokrywa jest dobra poprostu wyczulony jestem na swoje auto i jak zaczyna cos padac to wymieniam , a nie czekam az sie rozwali:) objawy nastawnika pojawily sie od 3 tygodni. Wymieniam : Nastawnik+łancuch, uszczeli pod walki, pokrywe i nastawnik + taki plastik od pompy oleju 06A115130 co by byl komplet:D W czwartek jade odebrac z Aso:) Przekonaliscie mnie dosadnie:)
-
[ALL] Jak dokładnie uzupełnić olej w silniku?
dokladnie bo jak przelejesz to d*pa blada, bo lepiej jest miec mniej oleju niz ponad stan:D ja dolewam zawsze po 200ml jak zmieniam
-
[ALL B6] Napinacz faz rozrzadu
NO i poszlo o to mi chodzilo kupuje w ASO:) Rafal i grzesiek dziekuje wam za pomoc;)
-
[ALL B6] Napinacz faz rozrzadu
Panowie potrzebuje waszej pomocy i wasze opinie w wyborze napinacza. Zastanawiam sie nad zakupem napinacza w Aso kosztowałby 1360zl na allegro znalazłem to samo tylko z wyfrezowanym znaczkiem http://allegro.pl/napinacz-lancucha-faz-rozrzadu-vw-audi-1-8t-20v-i1839444169.html co sadzicie o jakości takich produktów z allegro... Napisalem tu bo to wkoncu czesc silnika... a problem mam ze starym napinaczem...
-
[B6 AVF] Multitronik daje w kość błędy 17137 i 17134
Musisz skontaktowac sie z Barta-sem
-
Uwaga!!! Firma GETem oszustem!!!
Czlowieku wlozylem wiele pracy na tym forum, aby ludzie dowiedzieli sie o Getem, a pozniej ludzie mi pisza ze ja to Ty, ze czesci nie dotarly i nieotrzymuja zwrotu srodkow za zamowiony towar przez 2 miesiace. Twoja sprawa jak podchodzisz do ludzi i do interesow... to chyba daje do myslenia?