Treść opublikowana przez Rafal-L
-
[B6 AVJ] Stukanie w silniku 1.8 T
I co nie trzeba bylo tak odrazu????
-
Avant quattro, S-line, skóry, Remap, RS4 19" zderzak na 2 kominy. SPRZEDANY!!!
Pawlo widze ze i Twojej furmance nic nie brakuje:) piekna jest:)
-
[ALL B6] Wymiana uszczelki pokrywy zaworów 1.8T
ja zakladalem ori, maly koszt a bynajmniej jakosciowo jest duzo lepsza
-
[B6 AVJ] Stukanie w silniku 1.8 T
u mnie lozysko alternatora wlasnie tak gruchotalo i stukalo.... i ma ono sprzegielko. Napisalem Ci sprawdz alternator Stetoskop
-
[B5 ADR] Wyrzucanie płynu chłodniczego
uszczelka pod glowica
-
[ALL] Problem z drżeniem nadwozia b4
Zdejmij lewa półoś i zobacz jak wyglada w srodku... sprawdz tez wywazenie kółek, czasami złe dowazenie daje tez ostro popalic.
-
[B6 AVJ] Stukanie w silniku 1.8 T
na 100% lozysko alternatora;)
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Bart biore dokladke z allegro, wiec uwazaj bo jutro mozesz wstac, a tam auto bez dokladki bedzie hahahahaa co za cyrk
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Hehehe Bart robil ostatnio moja A4 ,nikomu innemu bym auta odnosnie multi w rece nie oddal:)
-
[B6 BFB] A4 1.8T 163 KM BFB , A5 2.0 TFSI 211km Quattro Str. 4
Doszła Gałka
-
[B6 AVJ] Stukanie w silniku 1.8 T
Jak napisal Grzes zdejmij pasek i odpal samochod na chwile jak nie bedzie stukac to szukaj miedzy alternatorem, a pompa klimatyzacji. Jestem przekonany na 99% ze to lozysko alternatora P.s Grzes mozna tez sciagnac pasek i wtedy poruszac rolka w lewo i prawo:)
-
[B6 AVJ] Stukanie w silniku 1.8 T
moze to byc lozysko alternatora, lub pompa klimy:) sprawdz jak zachowuje sie wirnik altka najlepiej go wyciagnac i pokrecic rolke reka:)
-
[B5 AFN] Brakuje jakiegoś elementu pod nadkolem.
normalna, tak ma byc:)
-
[ALL B7] Wymiana oleju w skrzyni Multitronic
Bartek Dziekuje
-
[ALL] Multitronic - obiektywne dane ?
tak jak w mojej Barti:)
-
[ALL B7] Wymiana oleju w skrzyni Multitronic
Bartek chcesz powiedziec miedzy innymi o moim wozidle hahaha:)
-
[ALL B6] Olej w dyferencjale-MUltitronic
Jezeli chodzi o korek spustowy to napewno go niema, bynajmniej nie widzialem go u siebie hehehe. Napewno jest korek do uzupelnienia stanu oleju co pozwala na odessanie oleju i uzupelnienie nowym:) poprawcie mnie jezeli sie myle:)
-
[ALL B6] Olej w dyferencjale-MUltitronic
zalewasz pod korek i odciagasz 200ml czyli wyjdzie jakies 1200ml i dobrze jest raz na jakis czas olej w dyferencjale wymienic:) wyjdzie mu to na zdrowie:) i jak juz napisales olej do dyfera to G 052 190 A2
-
[B6 BFB] A4 1.8T 163 KM BFB , A5 2.0 TFSI 211km Quattro Str. 4
Kiera bedzie zakupiona ale narazie za duzo innych wydatkow z nia bylo zwiazanych:)
-
[B6 ASN] Multitronic po naprawie dalej szarpie...
Poczekaj na wypowiedz Bartka-s zna sie tutaj najlepiej na Multitroniku.. Zapewne trzeba bedzie sprawdzic oprogramowanie sterownika , adaptacje i bloki pomiarowe... czyli bez Vaga sie nie obejdzie P.s Ja swoja jezdze czasami i 240, skrzynia radzi sobie doskonale nawet z takimi predkosciami:) Niema nic lepszego niz Multitronic, trzeba miec tylko dobrego fachowca, a nie zaklady ktore mowia ze niby sie znaja:)Wal do Bartek-S a napewno znajdzie rozwiazanie na Twoja bolaczke;)
-
[ALL B6] Auto nie jeździ na żadnym biegu-multitronic
Czaki wariacie, badz mily dla nowych uzytkownikow:)hehehe Szczesliwego Nowego panowie:)
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Bartolini Teraz to pozostaje Ci jedynie dorobic do auta panele solaryzacyjne na dachu hehehe:) powiem Ci ze pieknie trzyma sie drogi:)
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
ja robie trzy razy do roku trase po 1300km w jedna strone Norwegia - Polska, jadac pomiedzy 90-130km/h paliwa wystarcza mi na 1130km:) Wyjazd na swieta dystans do przejechania 1290km poszlo lacznie 90l paliwa
-
[B6 BFB] Przyspieszanie w ww silniku
u mnie turbawka wstaje przed 1.800 obrotow;)
-
[B6 BFB] Ile płynu chłodniczego do 1.8T
ja mam Valvoline max life przewyzsza normy wszystkich producentow:)