Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rafal-L

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rafal-L

  1. najpierw Vag a pozniej gdybanie
  2. u mnie jest tak samo syczy sobie, ezektor mam nowke i wentyl tez wiec to norma Czaki
  3. a skad Tobie wiadomo ze na 100% padl przegub wewnetrzny ???
  4. Ciekawy pomysl sam jestem ciekawy czy istnieje mozliwosc montazu s-tronic zamiast multi:)
  5. Ja uwazam ze sa dwie firmy ktorym mozna zaufac NGK i Bosch. Bosch ponoc robi duzo lepsze platynki:)
  6. Uwazam ze przebieg niema tu znaczenia, a jedynie jak czesto i jakiej jakosci olej zostal zalewany;) ja wiem ze moj samochod az do konca swoich dni bedzie jezdzil na pelnym syntetyku, wymiany co 10tysiecy, obecny przebieg okolo 150tysiecy... auto jezdzi na Milersie 5w30 CFS wczesniej jezdzilo na motulu 5w30 x-cleen+... ale duzo bardziej wole prace silnika na millersie, wiem tez ze co druga wymiane oleju bede plukal silnik, specyfikiem firmy millers, wyjdzie mu to jedynie na dobre... a w mity typu rozszczelnienie silnika nie wierze, pozostawie je ludziom slabej wiary...
  7. Tomus rozumiem ze jezeli chodzi o vaga chcesz sprawdzic cisnienie w ukladnie???
  8. Rafal-L odpowiedział(a) na kolunio temat w 3.0
    ja bym sprawdzil szczelnosc ukladu dolotowego(Odmy)
  9. Ja posiadam 1.8t 163km BFB z multitronikiem obecnie okolo 150tysiecy , jezeli chodzi o dynamike auto spisuje sie rewelacyjnie i nie moge sie do niczego przyczepic, niemialem wiekszych problemow z dolewaniem oleju, jezeli w gre chodza drogi po miscie i do pracy nie dolewam wogole, na trasie kiedy robie jednorazowo 1500km jakies 200ml przy predkosci sredniej 180km.... wiec calkiem niezle, jezeli chodzi o silnik Uturbiony
  10. a jak z pedalem hamulca??? niewpada powoli w podloge??? i czy plynu nie ubywa?
  11. Czuniki sa wciskane z oringiem i zapezpieczone plastikowa zawleczka.... radze abys kupil czujnik w Aso wszelkiego rodzaju zamienniki, czesto sa niesprawne od nowowsci. Jezeli chodzi o gorny za blokiem silnika jest to czujnik 4 pinowy i odpowiada miedzyinnymi za wyswietlanie temperatury na zegarach, wiec wymien tylko ten... razem z czujnikiem kup nowy oring i na wszelki wypadek zabezpieczenie bo lubia pekac... pozdrawiam p.s przy wymiane gornwgo czunjika nie potrzebujesz plynu bo nic nie ubedzie przy dolnym gdybys jednak chcial sie za niego zabrac zakup tez troche plynu, bo moze sie przydac
  12. Tomus poza MOtulem, moga tez zalewac w Valvoline Max life, Liqui moly, Millers ale to juz wyjdzie troche drozej
  13. Dokladnie Hornet ma racje wiekszosc problemow w BFB jest na forum omowiona:D
  14. dokladnie same sprawdzenie czy to napewno nastawni wiele nie kosztuje tak jak napisal Frostyyy
  15. a silnikiem Ci telepie?
  16. millers cfs 5w30 normalnie kosztuje 274 zl za 5l ja dalem 250zl niech silnikowi na zdrowie bedzie:)
  17. przeszedlem z motula 5w30 na Millersa CFS 5w30, przed zalaniem plukanka rowniez tej firmy Millers roznica duza, same pozytywy;) olej po 600km zolty jak zloto:D
  18. ja w swoim wymienilem przy 143tysiacach:D a tak jak napisal grzes wedlug ksiazki serwisowej powinien wytrzymac 180tysiecy, lub 5 lat
  19. Rozumiem ze nikt nie jest wstanie zidentyfikowac tego?
  20. Ja wyplukalem silnik przed zalaniem millersa CFS plukanka tez od nich, rewelacja:D
  21. Ja tez zmienilem na millersa 5w30 CFS przed wlaniem plukanka tez millersa, i olej po 500km zolty jak nowka:D a wczesniej zawsze byl juz ciemno-brazowy:D
  22. niemasz gdzies w okolicy innej stacji?
  23. hahaha skoro taki oczytany jestes , to po jasna cholere zakladasz jakiegokolwiek posta... widze ze troche poruszylem Twoje ego... p.s w dupe za przeproszeniem sam będziesz ludziom wchodzil jak Ci skrzynia siadzie..., szkoda wiecej slow na takich półinteligentów jak ty a tak na koniec bezawaryjnosci:)
  24. ktos cos dolewal do oleju:)
  25. A wiec zaczne od tego ze przeszukalem forum i znalazlem jeden watek podobny do mojej przypadlosci ale bez rozwiazania problemu, tu jest link http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?227505-B5-AEB-Dziwny-świst-od-80km-h&highlight=dzwiek .... Na biegu jalowym tez slysze wycie ale ciszej... przebadalem dzisiaj auto stetoskope wycie jest bardzo intensywne w misce oleju... slysze ten sam dzwiek tez na turbinie tylko mniej intensywnie. Nie wiem czy to nie wirnik turbiny. w Skrzyni cisza... Dodam tez ze jadac przy predkosci 75-90 slysze ten dzwiek intensywniej... p.s Czy turbina moze niesc tak mocno dzwiek az na miske olejowa?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.