Treść opublikowana przez Rafal-L
-
Dudnienie z filtra powietrza w Audi A4 B6 1.8T
tu tez moze byc podobny problem... ja odwrocilem naraziezaworek zwrotny zamykajac ten obwod... zobacze co sie bedzie dzialo:) ---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ---------- ja mam zamiar w przszyszlym miesiacu zakupic cala nowa glowice z walkami i zaworami... kompletna w NOrge to koszt okolo 5500zl wiec zobacze czy to pomoze, bo remont mnie nie interesuje
-
Dudnienie z filtra powietrza w Audi A4 B6 1.8T
niestety ale problem mam dalej... jak widac po temacie nikt z forum niemial tez na to pomyslu...
-
Dudnienie z filtra powietrza w Audi A4 B6 1.8T
dudnienie bylo nim zakladalem filtr stozkowy
-
Dudnienie z filtra powietrza w Audi A4 B6 1.8T
ezekrot zmienilem na nowy, chociaz stary dzialal wymeinilem, wszystkie wentyle zwrotne... i dalej kupa ---------- Post dopisany 15-09-2012 at 17:05 ---------- Poprzedni post napisany 14-09-2012 at 23:21 ---------- po zatkaniu wezyka, ktory zaznaczylem strzalka, dudnienie ustepuje, po odetkaniu zaczyna dudnic a co najlepsze powietrze zaczyna ssac az do wezyka zaznaczonego zielonym kolkiem... czy ktos orientuje od czego doklandie jest ten wezyk? ezektor i zaworek sa szczelne i dzialaja prawidolowo... p.s zdjecie pogladowe z google dodam tez ze caly system odpowietrzenia silnika wyczyscilem ostatnio i wszyskto jest tez drozne...
-
Dudnienie z filtra powietrza w Audi A4 B6 1.8T
---------- Post dopisany 11-09-2012 at 22:01 ---------- Poprzedni post napisany 10-09-2012 at 22:41 ---------- Zdjecie z zaznaczonymi wezykiem ---------- Post dopisany 12-09-2012 at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany 11-09-2012 at 22:01 ---------- nikt niema pomyslow? ---------- Post dopisany 14-09-2012 at 16:13 ---------- Poprzedni post napisany 12-09-2012 at 22:32 ---------- czy ktos wie do czego sluzy ten wezyk? co jest zazxnaczony na zdjeciu?
-
Multitronic - ile oleju przy statycznej wymianie ?
4.7 litra
-
Dudnienie z filtra powietrza w Audi A4 B6 1.8T
A wiec tak od dluzszego czasu borykalem sie z problemem dudnienia z Filtra powietrza. Sprawdzilem praktycznie co mozna bylo. I wszystko wskazywalo na zawory i walki rozrzadu. Tak jak to opisuje wiekszosc ludzi na forum. Postawilem z Kajzera auta obok i sprawdzalem kolejno. po chwili pojawima sie smieszna rzecz po zacisnieniu wezyka zaznaczonego na czerwono, dudnienie ustepowalo, wezyk idzie do ezektora, dolem do zaworka, a od niego do rury od filtra powietrza, to pierwszy cienki wezyk zaraz przy przeplywcez plastikowym kolankiem, nie zaleznie czy scisnie sie go przy kolektorze czy tez przy filtrze powietrza, dudnienie ustepuje.... mowe wiecie dokladnie za co odpowieda ten wezyk....
-
[B6 BFB] A4 1.8T 163 KM BFB , A5 2.0 TFSI 211km Quattro Str. 4
Trzeba bedzie zasiac jakos na dniach i poprawic wszystkie zdjecia + dodac nowe modernizacje...
-
Problem z obrotami
numer to 035103245A koszt okolo 32zl w ASO
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dzieki Darecki za testa doladowania;)
-
Problem z obrotami
pod kolektorem jest trojnik w tym trojniku, z lewej wchodzi do niego plastikowa rurka odmy a z prawej metalowa od czola jest zielony wentyl trzeba go wymienic i po problemie...
-
Problem z obrotami
wiele razy opisywane... wentylek odpowietrzenia skrzyni korbowej...
-
Drganie, buksowanie kół przy ruszaniu multitronic
mozliwe ze przeguby;) najlepiej podmien z innego multi
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
niema to jak jechac z Olem 250 :)po czym okazuje sie ze mamy laczka i opone do wypieprzenia:D
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
mozesz zostawic ja u mnie na pare dni:D wtedy napewno przestaniesz sie wkurzac:D a ja bede cieszyc sie jazda...:_)
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Olo poprostu ma wywalone lubi swoj czarny mat polysko go nie bawi:D
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
W koncu dobrze bylo zobaczyc kilkoro z was w Realu ;D
-
Multitronic jaki olej i filtr.
jak przeczytasz uwaznie to znajdziesz ze jest tez napisane odnosnie oleju
-
Głośna praca 1.8T
artur to watek odnosnie glosnej pracy silnika 1.8t, a nie o podniesieniu mocy twojego auta i orurowania.... masz pytania zakladaj nowy temat jak nic nie znajdziesz na forum....
-
Silnik mocny, ale zamulony
dla sprostowania sprawdz stan odmy
-
Silnik mocny, ale zamulony
przeciez ALT to wolnossak, bez turbiny.... wiec powinien jezdzic jak stary Diesel
-
[B6 ALT] Dziwny dzwiek po odpaleniu na zimnym silniku
ori w ASo to ksozt 1430zl po rabatach do 1.8t:D + Lancuch:D Ja u siebie wymienilem komplet;) a okazalo sie ze to szklaneczki i d*pa:D ale co tam niech mu na zdrowie wyjdzie:) teraz jade do Ola robic Szklanki:D i sie zobaczy:D
-
Wyciek z pod miski
Przejsc mozesz zawsze z pol syntetyku na pelen i niema prawa sie nic rozszczelnic... to nie silniki w fiatach czy tez syrenkach.... najwidoczniej wyciek z miski to jakis zbieg okolicznosci.... sprawdz i dociagniej srubki delikatnie z wyczuciem bo moze gdzies niedosciskac, a najpierw upiewnij sie skad dokladnie jest wyciek... co do oleju ja bym zalal nowy;)
-
Problem ze skrzynią automatyczną
kiedy byl wymieniany olej w skrzyni? p.s vag a pozniej pisz do bartka-S
-
Kiedy przejść z oleju syntetycznego na półsyntetyk
dokladnie mozna jedynie zmienic gestors syntetyku na 5w40 albo tak jak domialex napisal 5w50;) nic wiecej ALT lubi olej, wiec lej mu na zdrowie pelen syntetyk:D