Treść opublikowana przez Rafal-L
-
Po odpuszczeniu pedalu gazu, silnik zachowuje sie tak jak by dostawal jeszcze paliwa
ja bym obstawial nieprawidolowo pracujaca przepsutnice... wczysc, podlacz spodrotem, zaadoptuj i sprawdz czy problem dalej sie pojawia
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
o akurat w moje urodziny:D Darek jedziesz?
-
[B6 BFB] A4 1.8T 163 KM BFB , A5 2.0 TFSI 211km Quattro Str. 4
cena w detalu to jakies 470zl:) reszta jest uzalezniona ile masz rabatu:D + gumy jakies 25zl:)
-
[B6 BFB] A4 1.8T 163 KM BFB , A5 2.0 TFSI 211km Quattro Str. 4
tu cena jest uzalezniona od rabatu jaki ktos ma w Aso... nie ma problemu z ich zakupem sa dwa 20 i 22mm ja zakladam 22 i robie tylko tyl;)
-
[B6 BFB] A4 1.8T 163 KM BFB , A5 2.0 TFSI 211km Quattro Str. 4
no to zakupiony zostal kolor zegar, montowany bedzie wtym samym czasie co zawiecha i stabilizator na terenie PL
-
Zatkana odma i wyciek oleju w Audi A4 B6 1.8T
rurka nr9 i nr 2
-
Zatkana odma i wyciek oleju w Audi A4 B6 1.8T
do sprawdzenia jest jedna rurka metalowa, plastikowa ktora wchodzi do chlodniczki... i pokrywa
-
Zatkana odma i wyciek oleju w Audi A4 B6 1.8T
sprawdzil tez rurki metalowe itp.? i pokrywe zaworow? czy jest drozna?
-
Multitronik padł
ja napewno po takiej usterce chcialbym rozebrac skrzynie i sprawdzic czy brak oleju inenarobil kipiszu w skrzyni....
-
ALZ kolizyjny czy nie ....
hahahah
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
piekne wozidelko, a te reccaro rarytas:)
-
Dolewka ATF (automat) do A4 B6
uzupelnienie oleju w muti tylko wylacznie z vagiem.... do uzupelnienia tylko wylacznie korek B najlepiej uzupelniac metoda grawitacyjna
-
Multitronic po wymianie oleju i przejechaniu 4tys. km znowu szarpie
jezeli ma sie farta problemem moze byc tylko sprzeglo w skrzyni... ale taka diagnowe moze ktos postawic jedynie po rozebraniu skrzyni, moze tez dojsc czasami lancuch , odrazu wymiana filtra wewnetrznego no i 8l oleju + robocizna:D
-
[B6 BFB] A4 1.8T 163 KM BFB , A5 2.0 TFSI 211km Quattro Str. 4
W marcu w aucie zawita zawieszenie s-line + stailizatory od RS4 co by usztywnic troche auto, przejdzie tez modernizacje ukladu dolotowego , zmiana intercoolera i orurowanie z kwasowki:) ---------- Post dopisany 11-02-2013 at 16:21 ---------- Poprzedni post napisany 23-01-2013 at 23:50 ----------
-
jaki olej do mulittronica???
8 litrow potrzebujesz jedynie przy remoncie skrzyn, do normalnej wymiany statycznej wystarczy 5l wychodzi wtedy okolo 4.7 litra, wiec zostanie ci okolo 300ml na pozniej;) olej tylko ori z Aso
-
Audi A4 Avant 1.8T 163KM Quattro - problem z 2 biegiem
albo napisz do dzikiego
-
Wymiana rozrządu w B6 1.8 T - BFB
po co kupowac zamienniki jak teraz ori sa niewiele drozsze
-
Wymiana rozrządu w B6 1.8 T - BFB
5h? przeciez tam jesr pracy na max 3h bez sciagania pasa przedniego wystarczy go odchylic i masz dostep wszedzie P.s Marek wymien odrazu wszystk, napisz do Hammera ma on w bardzo dorbej cenie ori rozrzady bedziesz wiedzial przynajmniej co masz....
-
[B6 ALT] Dziwny dzwiek po odpaleniu na zimnym silniku
ori paski tez nie sa drogie
-
Audi A4 Avant 1.8T 163KM Quattro - problem z 2 biegiem
no to sprawdz poduszki a jak one beda sprawne to moze byc wyrobiony wodzik w skrzyni biegow
-
Jakie zawieszenie montowac
Masz jakies 1bE u siebie? Tomecki?
-
Jakie zawieszenie montowac
oj tomus tomus:) 1ba mam teraz chce zmienic albo na 1bv lub 1be
-
Jakie zawieszenie montowac
Chce posadzic swoja audice, dlatego tez chce montowac zawieszenie od s-line , chyba ze macie jakies inne lepsze rozwiazanie?
-
A4 B7 1,8T 2,0TFSI czy inny ?
w multi tez masz tipa z wirtualna zmiana biegow
-
Mocowanie podpory(łapy z poduszka) skrzyni GBA/FRL
trzeba bedzie dobrac poduszke do numeru skrzyni....