Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rafal-L

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rafal-L

  1. ja bym obstawial nieprawidolowo pracujaca przepsutnice... wczysc, podlacz spodrotem, zaadoptuj i sprawdz czy problem dalej sie pojawia
  2. o akurat w moje urodziny:D Darek jedziesz?
  3. cena w detalu to jakies 470zl:) reszta jest uzalezniona ile masz rabatu:D + gumy jakies 25zl:)
  4. tu cena jest uzalezniona od rabatu jaki ktos ma w Aso... nie ma problemu z ich zakupem sa dwa 20 i 22mm ja zakladam 22 i robie tylko tyl;)
  5. no to zakupiony zostal kolor zegar, montowany bedzie wtym samym czasie co zawiecha i stabilizator na terenie PL
  6. rurka nr9 i nr 2
  7. do sprawdzenia jest jedna rurka metalowa, plastikowa ktora wchodzi do chlodniczki... i pokrywa
  8. sprawdzil tez rurki metalowe itp.? i pokrywe zaworow? czy jest drozna?
  9. ja napewno po takiej usterce chcialbym rozebrac skrzynie i sprawdzic czy brak oleju inenarobil kipiszu w skrzyni....
  10. uzupelnienie oleju w muti tylko wylacznie z vagiem.... do uzupelnienia tylko wylacznie korek B najlepiej uzupelniac metoda grawitacyjna
  11. jezeli ma sie farta problemem moze byc tylko sprzeglo w skrzyni... ale taka diagnowe moze ktos postawic jedynie po rozebraniu skrzyni, moze tez dojsc czasami lancuch , odrazu wymiana filtra wewnetrznego no i 8l oleju + robocizna:D
  12. W marcu w aucie zawita zawieszenie s-line + stailizatory od RS4 co by usztywnic troche auto, przejdzie tez modernizacje ukladu dolotowego , zmiana intercoolera i orurowanie z kwasowki:) ---------- Post dopisany 11-02-2013 at 16:21 ---------- Poprzedni post napisany 23-01-2013 at 23:50 ----------
  13. 8 litrow potrzebujesz jedynie przy remoncie skrzyn, do normalnej wymiany statycznej wystarczy 5l wychodzi wtedy okolo 4.7 litra, wiec zostanie ci okolo 300ml na pozniej;) olej tylko ori z Aso
  14. po co kupowac zamienniki jak teraz ori sa niewiele drozsze
  15. 5h? przeciez tam jesr pracy na max 3h bez sciagania pasa przedniego wystarczy go odchylic i masz dostep wszedzie P.s Marek wymien odrazu wszystk, napisz do Hammera ma on w bardzo dorbej cenie ori rozrzady bedziesz wiedzial przynajmniej co masz....
  16. ori paski tez nie sa drogie
  17. no to sprawdz poduszki a jak one beda sprawne to moze byc wyrobiony wodzik w skrzyni biegow
  18. Masz jakies 1bE u siebie? Tomecki?
  19. oj tomus tomus:) 1ba mam teraz chce zmienic albo na 1bv lub 1be
  20. Chce posadzic swoja audice, dlatego tez chce montowac zawieszenie od s-line , chyba ze macie jakies inne lepsze rozwiazanie?
  21. w multi tez masz tipa z wirtualna zmiana biegow
  22. trzeba bedzie dobrac poduszke do numeru skrzyni....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.