Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rafal-L

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rafal-L

  1. napisz do dzikiego sam zamowilem wczoraj u niego lozyska na przod
  2. no tak ale do wymiany samego lozyska bedzie potrzebna mu prasa:)
  3. Ja bym wymienial pojedynczo:) jak sie skonczy drugie to je wymienisz , po chloere robic sobie takie ksozt ana jeden raz:) jak chcesz moge pozniej zrobic Ci skany z Hynesa i na emaila przeslac;) jak sie je wymienia:)
  4. najlepiej kupic sobie jakas cala poloske na wymiane z allegro:) i bedziesz wiedzial:)
  5. zmienialiscie tez czujnik dwupinowy?
  6. klastikowa rurke Ci nie popekala ? bo w tych rocznikach rurka od nowosci rozpada sie w reakch:)
  7. u mnie dziala to tak samo:)
  8. lepiej potraktowac ja cisnieniem i goraca woda:D albo benzyna extrakcyjna
  9. Ja tak smao w weekend zabieram sie za czyszczenie odmy, ostatni raz robilem ja w zeszlym roku:) zawsze najbardziej zasrana jest metalowa rurka ktora idzie za blokiem silnika od trojnika z Grzybkiem do trojnika z wentylem odpowietrzenia skrzyni korbowej
  10. sprawdz caly uklad odpowietrzenia silnika. tzn odme;) jak dla mnie jest gdzies przytkna
  11. ja przeszedlem z Motula 5w30 x- clean cena okolo 170zl za 5 l na millersa Cfs 5w30 cena okolo 255zl i jestem duzo bardziej zadowolony;) przed przejsciem, tak jak juz pisalem plukanka firmy millers
  12. piotreos ma racje czujnik polozenia przepustnicy
  13. ja bym sprawdzil kable ktore dochodza do cewek... albo moze Ecu zaczyna swirowac...
  14. ja z Millersa jestem bardziej zadowolony niz z Motula;)
  15. Zacznij od Vaga i sprawdzenia bledow, a pozniej wal do Bartka-S to forumowy doktor od Multi
  16. ja mam milersa csf 5w30 na potrojnych esterach i tez sprawuje sie swietnie , duzo lepiej niz motul
  17. niema co rozmyslac, sciagaj miske i sprawdz smoka+ pompa oleju
  18. zreszta to decyzja kazdego uzytkownika samochodu:0 ja tam leje plukanke i bede lal;) Hmmm i silnik jakos mi sie jeszcze nie rozlecial i popatrz Tomus z uszczelek tez mi olej nie cieknie, jestem w szoku to chyba czary hahaha:) P.S to oczywiscie aluzja do osob ktore tu wypisuja bzdury, a Tomek musii kolejny raz tlumaczyc i wybijac z glowy ludziom z forum slowa taksiazy i mechanikow z PRL
  19. jak nie zrobisz plukanki nowy olej szybko straci wlasciwosci;) ja zawsze co druga wymiane oleju leje plukanke
  20. a ja leje to:) http://www.millersoils.pl/2011/11/14/nowoasa-olej-cfs-5w30-serii-motorsport/
  21. Tomus po co kujawski olej z oliwek teraz jest w modzie:)
  22. Jestes pewien mosquito, bo jezeli mam je kupic i ma mi lezec....
  23. Moze ktos z was orientuje sie jaka jest różnica miedzy polosia z a4 b7 2.0TDI Multitronic a a4 b6 1.8t Multitronic, od Bartka-s Mam info ze przguby zewnętrzne maja ta sama numeracje ale wewnętrzne inna??? moze wiecie co je rozni?
  24. klekot z rana to po czasie normalka, to wina zaworow:D ja u siebie zmienilem napinac zi pompe oleju, wiec teraz bede robil popychacze:D
  25. sprawdz cala odme.... poczawszy od trojnika w ktorym membrana idzie sie peirdzielic...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.