Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rafal-L

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rafal-L

  1. Nie wiesz jak to zrobic , nie ruszaj.... bartek-S to jedyna osoba ktorej oddalbym moje mutli do wymiany oleju, widzialem jak barany w Serwisie to robia i dziekuje bardzo...
  2. pewnie nei zapisal... moglbyc to problem sporadyczny zwiazany z odlaczeniem aku, albo poczatek jakiegos problemu, szkoda ze nie zanotowales bledow...
  3. Ma byc - g 052 180 a2
  4. napisalem Ci numer Ori i tylko ten olej - G 052 180 A2 p.s co do symboli jezeli pojawilo by sie to raz i po chwili wrocilo do Normy to ok, ale jezeli pala sie wszystkie ciagle, to napewno w sterowniku zapisal sie jakis blad... niema co tu gdybac trzeba zobaczyc co zapisalo sie w skrzyni
  5. Niby Febi robi zamiennik, ale tak jak carpa napisal kupujac tanszy zamiennik mona duzo stracic.... skrzynia ta jest bardzo delikatna i ciezko reaguje na nieodpowiedni olej...
  6. Olej tylko Ori z Aso G 052 180 A2... co do wyswietlanych sie symboli przewaznie oznaczaja tryb awaryjny skrzyni... dziwne ze na vagu nic sie nie pokazalo, wchodziles bezposrednio w bloki skrzyni i sprawdzales czy niema tam bledow?
  7. no to pineska, skrzynia na stol...
  8. Frossty sprawdz czy niemasz w silniku bledow odnosnie Vacum Pompy.... moze to byc glownym powodem... ona odpowiada za cisnienie hamulcow, czyli jezeli stajesz pod gorka aby auto sie neistaczalo pompa dobija cisnienie, jak nie dziala niema takiej mozliwosci...
  9. Frossty sprawdz czy niemasz w silniku bledow odnosnie Vacum Pompy.... moze to byc glownym powodem... ona odpowiada za cisnienie hamulcow, czyli jezeli stajesz pod gorka aby auto sie neistaczalo pompa dobija cisnienie, jak nie dziala niema takiej mozliwosci...
  10. ja zamawiam u tego Cycka od 2 lat mysle ze dopóki sklep bedzie dzialal, to tak dlugo bede tam kupowal:)
  11. przydalby sie Vag i sprawdzic bloki pomiarowe 065...
  12. Kiedy byl wymieniany olej?? sprawdzales poduszki?? i oczywiscie sprawdzenie auta Vagiem
  13. skad wiesz ze sie nie obejdzie??? sprawdzla ktos dokladnie Twoj silnik???
  14. ogladalem kilka silnikow po castrolac i zostawialy mase syfu... wiem ze costam w castrolu edge sie juz poprawilo, ale niemam zaufania do Castrola.... ja obecnie jezdze na Motulu, ale zmieniam na millersa CFS 5w30, uwazam tez ze Valvoline max life powyzej 100tysiecy jest swietny
  15. przy wymianie pompy oleju sprawdzaliscie droznosc kanalow olejowych??? i w zyciu niewlalbym castrola do mojego silnika....
  16. Dokaldnie tylko i wylacznie Ori olej.... rozwiazaniem moze byc ASO ktory zakladal nowa skrzynie, bo dali ciala
  17. Jaki wklad pompy paliwa kupic...??
  18. ja mam okolo 150 tysiecy i leje ciagle full syntetyk obecnie motula w przyszla niedziele jedzie Millers CFS 5w30 tryple esters
  19. jak ebdziesz zakladal miske spowrotem zmien all sruby na szesciokatne aby miec jakies wyjscie... szkoda ze wszesniej w B5 niepomysleli o takich srubach jak w B6
  20. mozesz ja odkrecic zwyklym kluczem w srodku ma imbus, a na zewnątrz ma nasadke dziesiatke...... mialem to samo W ten weekend zasiade i zrobie dokladny opis ze zdjeciami odnosnie miski i poprosze pozniej o dodtanie do zrob to sam... bo widze ze bez tego sie czasem nieda:)
  21. Castrol hahaha lej co kolwiek ale nie Castrol
  22. sprawdz co pozniej Ci zostanie po tym castrolu:D Lej Motula 5w40 x-cess lub Valvoline max life 5w30, albo cos z millersa ---------- Post added at 18:03 ---------- Previous post was at 18:00 ---------- Ja mam u Siebie okolo 150tysiecy, leje i bede lal do konca zywotnosci silnika Obecnie Motul 5w30 ale Zmieniam na MIllersa CFS 5w30 ... bynajmniej silnik jest czysciutki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.