Treść opublikowana przez Rafal-L
-
[B5 AEB] 1.8T Klekocze po zmianie oleju
Syntetyk sam w sobie ma uzdatniacze czyszczace
-
[B5 ABC] CO TO ZA CZUJNIK??? PILNE !!!
masz sylikon wysoko temperaturowy??? jak tak to obklej do okola syliksem i na to wklej uszczelke i do okola uszczelke obklej:)
-
[B5 ABC] CO TO ZA CZUJNIK??? PILNE !!!
Przeciez masz zalana czesc silnika najpierw to dokaldnie umyj i sprawdz skad jest wyciek, po czym wnioskujesz ze to z czujnika?
-
[ALL B6] Modyfikator +
Co sadzicie o tym wynalazku?? NIEMAM ZAMIARU TELGO LAC PYTANIE CZYSTO TEORETYCZNE Modyfikator + http://www.modifikator.pl/oprodukcie-modifikator-ochrona-zywotnosc-do-silnika
-
[B5 AEB] 1.8T Klekocze po zmianie oleju
Kolegę wyżej chyba poniosło, żadne preparaty czyszczące, zalej 5w40 albo 5w30 i będzie gitara
-
[B6 BFB] ubywa mocy przy pełnym nagrzaniu ??
calkiem mozliwe ze to lambda;)
-
[B6 ALT] Dziwne szarpanie-pomocy
Twoje problemy moga tez sie objawiac wlasnie uszkodzonym ukladem powietrza tzn. odmą ktora masz na zdjeciu
-
[B6 AVJ] Wymiana pompy paliwa o innej koncówce
Tak Czakur to wiadomo, ale pytalem sie znajomcyh pracujacych w serwisach i nigdy nie bylo akcji odnosnie pomp paliwa
-
[B5 ABC] Pali się kontrolka ładowania, wspomaganie szarpie i faluje
aby sprawdzic czy pasek sie zerwal wystarczy podniesc maske, a wymiana teog jest bardzo prosta.
-
[B6 AVJ] Wymiana pompy paliwa o innej koncówce
Dzwoniłem do Aso w Gdańsku i w Norwegi. Nigdy nie było takiej akcji w żadnym z ich aut.
-
[B6 AVJ] Wymiana pompy paliwa o innej koncówce
Dobrze wiedziec bo moja tez sie nadaje do wymiany jutro dzwonie do Aso w Norwegi:)
-
[B6 BFB] Przepustnica
Czy tym delkielkiem można swobodnie obrzucić po odłączeniu Przepustnicy? czy jest zblokowany mechanicznie, bo niechcialbym czegoś urwać
-
[B6 BFB] Przepustnica
ciekawe czy da sie ja jakos wykonac ponownie:) jezeli nie to pozostaje zakup uzywki i zmiana dekielka
-
[B6 BFB] Przepustnica
ciekawi mnie zapobiegawczosc ich w zwiazku z czym:P
-
[B6 BFB] Przepustnica
Zaznaczylem strzalka o co mi chodzi, cieniutka gumka do okola dekielka, nie odczuwam aby to mialo jakies znaczenie, ale jezeli ma to kupie uzywke z gumka i ja zmienie:) u mnie tego nie ma po ostatnim czyszczeniu, byly skrawki ktore sie wymyly http://images37.fotosik.pl/855/0844aa28d7e89d98.jpg
-
[B6 BFB] Przepustnica
ale w jaki sposob to zrobic, nalozyc jakas cienka warstwe silikonu do okola?? Wazne dla mnie jest czy ma to wogole jakies znaczenie.?
-
[B6 BFB] Przepustnica
Pytanie moje tyczy sie jak w temacie przepustnicy. Na dekielku domykajacym jest cienka gumka do okola, u mnie jej niema czy ma to znaczenie co do domykania i ogolnej pracy??
-
[B7 BFB] Dziwny dzwięk
Niema co gdybac trzeba podjechac do renomowanego warsztatu na podnosnik i dokladnie sie przysluchac z ktorego miejsca dochodzi dzwiek, znajomy moze tez powiedziec ze to lozysko.
-
[B6 BFB] A4 1.8T 163 KM BFB , A5 2.0 TFSI 211km Quattro Str. 4
Tez mi sie podoba za 6 tygodni zaczynam rezanie:D bo jade do PL:D
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
a ja zamawiam i place 50 euro;)
-
[B6 BFB] Filtr Odmy
nie rurka ktora wchodzi do bloku silnika;) do ktorej jest zamontowany gumory trojnik, od trojnika odchodzi metalowa i wentyl skrzyni korbowej:D
-
[B5 AAH] Kontrolka od poziomu Płynu do spryskiwaczy
sprawdz czujnik i kabelki;)
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Liquid moly to olej z wysokiej półki, tak samo jak valvoline i popularny w Polsce Motul. Ja bym dalej lał to smao.
-
Szwedzki tuning naszego malucha (fotoreportaż na forum)
Masakrator:D
-
[B6 BFB] Filtr Odmy
Przetrwala w aucie 7 lat bo byla od nowosci