Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BFB] Wycie


Rafal-L

Rekomendowane odpowiedzi

Mianowicie cos zaczelo mi wyc przy predkosci miedzy 65-80km, takie samo wycie slyszalne jestt na jalowym z miski olejowej i jak cofam... czy to moze byc siadajaca pompa oleju ??? Auto ciagnie dobrze i bez problemu.

P.s lozyska kol napewno sa sprawne bo sprawdzalem , skrzynia tez w 100% sprawna bo niedawno byla sprawdzana przez bartka-S + wymieniany byl dwumas

Rozrzad Ori zakladany w ASO wymieniono wszystko, lacznie z Lancuchem i napinaczem faz rozrzadu :):kox:

Przeczytalem na forum wiele materialow o problemach ale nie znalazlem w nich odpowiedzi na moj problem ;):slina:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2012, 16:51_________________________________________________ :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dwumas 1,8t podobno niema dwumasy :shocked:

a co ma miec ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dwumas 1,8t podobno niema dwumasy :shocked:

hahaha niema dwumasu??? kolego masz auto z silnikiem BFB a za przeproszeniem nic o nim nie wiesz... [br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 12:03_________________________________________________Tomus wczoraj rozmawialem chwile z Nosbem. Doszlismy do wniosku ze najlepiej sprawdzic najprostrze rzeczy, a wiec zdejme dzisiaj pasek wielorowkowy i sprawdze czy to nie pompa wspomagania....

Koncza mi sie pomysly :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiales zle zrozumiec to co napisal Ci Bartek-S:) :gwizdanie: Bo wiem dobrze ze Bartek nienapisze nic czego nie jest pewien, a napewno nigdy nienapisal by Ci ze BFB niema dwumasu :thumbdown:

P.s szukam tutaj pomocy w rozwiazania mojego problemu a nie bede tu polemizowac czy Twoje auto ma dwumas czy tez go niema... dla mnie moze tam byc i jakis niewolnik wazne jedynie aby nic mi nie wylo czy tez trekotalo... pod wzgledem mechanicznym auto musi byc igla, chocbym mial tam wszystko wymienic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam tylko się wtrącę a avj ma dwu-mas

Predki czy to co napisales jest na temat problemu ktory mam?? wydaje mi sie ze nie... Chcesz sie dowiedziec wystarczy zrobic Nowy Watek.... :hi::disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kontrolka oleju sie nie zapala... Wybacz predki za moje uniesienie, ale ciagle jak zakladam sie jakis nowy watek ludzie roztrzasaja tam wiele rzeczy nie na temat:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjasnilismy sprawe bart-s poprostu sie pomylil bfb ma dwumase

Myliłem się w sprawie koła stosowanego w 1.8T (źródło tej informacji okazało się nierzetelne, życie zweryfikowało ten błąd - wystarczyło wyciągnąć kilka skrzyń w benzyniakach :wink4:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cool1:No i pipka pasek wielorowkowy zwalony, a z miski dalej wyje :gwizdanie:

nie pozostaje mi nic jak kupic na podmiane pompe oleju , uszczelki itp. i jechac z tematem..... czyli trzeba miske zwalac na dniach... jak to bedzie nastepna slepa uliczka to ide sie pociachac na plastry :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nato wyglada ze to wlasnie naped pompy oleju, 15 bede mial pompe od kumple po malutkim przebiegu z 2007 roku wiec wloze ja do swojego auta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim pobawisz się w podmianę, sprawdź "smoka" ;)

...no i czekam na info (denerwuję się jakby to było moje auto :decayed:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe Bartus cieszy mnie to:) jasne ze najpierw pojdzie do sprawdzenia smok ;)p.s zaczyna mnie krew powoli zalewac hehehe:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...