Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BFB] Głośne buczenie pompy paliwa


grzes791

Rekomendowane odpowiedzi

witam panowie

mam następujący problem a więc po przekręceniu kluczyka na zapłon słyszę bardzo głośne buczenie pompy paliwa jest to czas około 2sek potem cisza i następnie jak odpalę adzie znowu szłyszę ten dzwięk przez chwile i potem znowu cisza i tak za każdym razem proszę o pomoc jezeli ktoś miał lub ma taki problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadnicze pytanie: Pompa wymieniona na oryginał czy zamiennik?? Ile dałeś za tą pompę??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ORGINAŁ W ASO OKOŁO 950ZŁ BO MAM ZNAJOMEGO I ZAŁATWIŁ MI RABAT [br]Dopisany: 19 Wrzesień 2011, 13:06_________________________________________________i co panowie nikt nie pomorze ????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie buczala dolalem parę razy środka z firmy Sonax lub STP do czyszczenia układu paliwowego + wymieniłem filtr paliwa i spokój:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ze nie wiem jutro to sprawdze i dam znac[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 18:49_________________________________________________nic nie syczy sprawdzone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego miałem to samo co Ty opisujesz...jest to dzwiek ktory oznacza ze pompa paliwa ma juz powoli dosyc i trzeba ja wymienic. Ja wymienialem sam wklad cos ok 200zł i pytalem sie w serwisie tez to mi powiedzieli 1300zł razem z pływakiem itd. Po wymianie moja audica zamilkla:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba raczej tak byłem u gościa co niby jest kumaty w tych sprawach i powiedział mi ze niestety jak jest gaz to pompa bedzie siadac dlatego ze ona jest smarowana paliwem a jak pompa nie chodzi to wtedy z paliwa wytrąca sie węgiel i po prostu ja zaciera podpowiedział mi zeby dolewac do paliwa troszkę oleju to ją uciszy ale nie wiem czy sie bawic w to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na to wychodzi kolego ale nie chcę siac paniki narazie jeszcze nic nie jest potwierdzone w styczniu bede na przeglądzie gazu to sie podpytam kolesi co oni mysla na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mam ten sam problem tylko u mnie nieraz jak zacznie wyc to wyje i wyje przegazuje i przestanie po chwili znowu to samo a wycia dzwiek jak serwo w polonezie przy odpalaniu co to czy to to co wszyscy tu piszą o tej pompie paliwa prosze o podpowiedz dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi buczalo od kad kupilem audi tyle ze na poczatku tylko przy odpalaniu a potem juz non stop tyle ze podczas jazdy ciszej.. uznalem ze pompa sie konczy i kupilem nowa serwisową i przez jakis może miesiac było cicho a potem znowu zaczelo buczec i uznalem to za norma, ale w sumie to moze faktycznie to jakis syf w zbiorniku zapycha smok albo filtr paliwa moze przypchany? tyle ze w BFB to taki filtr to jakies 250zl (a w kazdym razie tak mi powiedzieli w warsztacie..) wiec sam nie wiem co robic.. nie chcialbym sobie zalatwic pompy po raz kolejny, sprobuje z tym srodkiem do benzyny, czy ktos moze podpowiedziec jaki ten srodek kupic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do swojego za filtr paliwa MANN-a płaciłem 88zł u kolegi z forum. Też myślałem, że pomoże ale niestety tylko wymiana.... I o ile do 2.0 jest dużo na alledrogo pomp to do 1.8T szału nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...