Treść opublikowana przez Rafal-L
-
[B5 ADP] Gotowanie wody i wywalanie przez zbiornik
Obieg nie działał mu przez nagrzewnice, po odłączeniu jej i podłączeniu zwyklej przezroczystej rurki obieg działał poprawnie, ponieważ widział jak płyn wędruje przez rurki, wiec myślę ze albo jak wyczyścił albo wymienił na nowa.
-
[B5 ADR] Centralny zamek
sprawdź przewodu w gumie która jest przy zawiasach.
-
[ALL] Mocowanie akumulatora
Zresetuje sie wiekszosc rzeczy w aucie do ustawien fabrycznych. U mnie np. Przepustnica i modul komfortu trzeba ustawiac:D ale to maly pikus:D
-
[ALL] Mocowanie akumulatora
W ASO koszt oryginalnego mocowania jest pewnie śmieszny wiec poco sie bawić w płaskowniki i wiercenia??
-
[B5 AWT] Pytanie o tani olej
Wykupiona, przejeta, przyłączona jako tańszy pod produkt. Wiele firm tak robi.
-
[B6 ALT] Wymiana termostatu w silniku 2.0 ALT A4 B6
ja zaplacilem 280zl za Ori:D Czyli pozostaje albo wyjecie Altka lub kolektora:D
-
[B6 ALT] Wymiana termostatu w silniku 2.0 ALT A4 B6
A jak dysponuje podnośnikiem to od dołu będzie altwiej sie do niego dostać??
-
[B6 AWX] Czujnik stopu wymiana
Doklandie nowe czujniki sa wyregulowane automatycznie, wiec nie trzeba ich regulowac jak starych.
-
[B6 AWX] Czujnik stopu wymiana
Takie ceny za banalnie proste naprawy tylko w ASO:D za odkręcenie 3 śrubek i zdjęcie osłony spod kierownicy, wyciagniecie i włożenie nowego czujnika stopu 90zl miodzio praca warta 9zl:D
-
[B6 AWX] Czujnik stopu wymiana
Dokladnie 100% rozbieralny sam tez go czyscilem, ale wkoncu zmienilem na nowy. Koszt Ori 40zl jak sie niemyle
-
[B5 ADP] Wymiana płynu chłodniczego help
Dziekuje za pomoc Robert
-
[B5 ADP] Wymiana płynu chłodniczego help
Mam 2.0 ALT a co do Ori G12 niema do niego dostępu teraz, pracuje w firmie w ktorej leja GlicoShell Longlife i w związku z tym chciałem właśnie zalać tym, Nigdzie nie mogę znaleźć jaka jest różnica pomiędzy G12 a np tym shellem tez tego samego koloru.
-
Odp: Może jakis spocik w Oslo Norwegia ... jest nas już prawie 30 osób ?
JA mieszkam niedaleko Bergen jakies pomysly to walic:D
-
[B5 ADP] Wymiana płynu chłodniczego help
Podepnę sie pod watek bo mam pytanie. Co myślicie o zalaniu systemu chłodzenia: Shell Glycoshell LongLife - Czerwony, bo chce zmienić termo i czujniki. Jest droższy niż oryginalny G12 i ten co mam jest na 100% rozlewany w Norwegi.
-
[B5 AFN] Sportowa skrzynia
Możesz mieć dodatkowy tryb S nic więcej, to tylko inne zmiany przełożenia hehe.
-
[ALL B7] Problem Multitronic
wpisz w Szukaj na forum. Tego typu problemu sa doskonale opisane wiele razy w innych postach
-
[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
Motul- 8100 x-cess 5w40
-
[ALL B6] Pytanie o wsteczny w automacie
Wymiana oleju jest prosta, zreszta wystarczy psozukac na forum jest to pisane.
-
[B5 AFN] Automatyczna skrzynia biegów
Najlepiej na początek podpiac sie pod vaga, zobaczyc czy sa jakies bledy, bo moze to niekoniecznie skrzynia biegów.
-
[B5 AFN] Automatyczna skrzynia biegów
Pierwsze slysze o 4 biegowym automacie w A4, chyba ze jest to skrzynia zwykla bez tryp-tonika. hmm
-
[ALL B6] Zwarcie na bezpieczniku - Pompy Hamulcowej Vaccum
Sprawdze to dzisiaj , mam jednak nadzieje ze to nie pompa hehehe:D
-
[ALL B6] Zwarcie na bezpieczniku - Pompy Hamulcowej Vaccum
Hmmm mam nietypowy problem, pompa vakum działa ale bezpiecznik sie co chwile wypala wiec myślę ze gdzieś jest zwarcie, ważne jest tez to ze po naciśnięciu pedała hamulca spadają o dużo obroty silnika, czy to może być zwarcie gdzieś na przekaźniku?? a może czujnik pedała hamulca.?? może macie jakieś pomysły.
-
[ALL B5] Problem z linką otwierania maski
Kup nowa koszt 35zl w ASO
-
[B6 AVF] GJA multitronik naprawa sterownika - VAG błąd 17090
Przejade sie do Niego na Osowa jak bede w Polsce:D Mieszkam w Gdańsku wiec mam kawaleczek:D
-
[B6 ALT] Duże zużycie oleju pomimo wymiany odmy, przewodów, kierownicy ....
W sumie moj znajomy ma alt z 2004 przebiegiem 110tysiecy i tez od wymiany do wymiany 0,200 wiec to normalne a leje STATOIL LAZERWAY LL 5W/30.