Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

assist

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez assist

  1. siemanko Pany dalej rezanie widzę.. pzdr. assist ---------- Post dopisany at 12:36 ---------- Poprzedni post napisany at 12:23 ---------- Ojcowie, sprzedaje auto - lookać w giełde. miłego rezania
  2. Pany mam pytanie: jakiś czas temu zawinęli mi portfel, dokumenty itd. Pojechałem do wydz. komunikacji po wtórnik - Pani w okienku powiedziała ok, poproszę zaswiadczenie z policji o utracie w wyniku kradziezy, dow. osobisty, ubezpieczenie, karte pojazdu oc I tu jest kłopot: nie mam meldunku - wymeldowałem sie jakis czas temu, a tu gdzie wynajmuje chatę, właściciel mnie nie zamelduje.) Bez meldunku nie dostanę duplikatu/wtórnika.. Noszę się z zamiarem sprzedazy auta - muszę wyrobić wtórnik dow. rejestr. czy wystarczy karta pojazdu, oc i kwit z policji o kradziezy dokumentów ? pzdr. assist
  3. Kaju, jest sprawa..' Zgubiłem odbiornik, nie mam nr do Ciebie. Dawaj nr tel na PW. Musze sprzedać szałas..
  4. polift nie ma krańcówek są za***ane gównem, w kasecie zamka..
  5. eloł, @Cwiara,w telegraficznym skrócie: rozpołowiłem kluczyk, (grot i transponder oddzielnie) szałas pali na moment, gasnie - ikona immo na blacie mryga, wiec wszystko ok, ale xxx w polu extra jest;) pzdr. assist
  6. jutro w fabryce sprawdzę, rozepnę kluczyk, ew. wypnę antene od immo dam znaki
  7. hm... szałas pali normalnie, ikona od immo gasnie, sugerujesz ze mam immo off? mogę rozebrać kluczyk i spr odpalić samym grotem.. wydaje mi się, ze maksymalna wartość wpisywana jest wtedy, gdy procedura kodowania kluczy nie jest poprzedzona przejęciem za pomocą starego pinu.. kanał adaptacji 0 wpisałem 00 i posżło
  8. poleciał po bro.. chyba sie czołga ..
  9. cwiara, mała uwaga- miałem pin do vdo. DO jaeger'a nie miałem, i poszło, pozniej dopiero zorientowałem sie ze pin siedzi tez w ecu, ale to juz po tym, jak dograłem klucze.. teraz w ecu w polu login jest maxymalna wartosc, rowniez po połączeniu sie vagiem z licnzikiem, w polu extra mam xxx i bangla. Piwo otwarte, pisz co i jak z tymi xxx
  10. i to jest słuszna koncepcja - ide po pifo, delikatnie, bo jutro do fabryki
  11. BTW w dalszym ciągu mam xxx w polu extra, ale bangla wszystko, wiec mam wylane na to
  12. mowie o jaeger>vdo bediksowi napisałem po krotce co i jak, (możesz odnaleźć te posty) wiec bez spinki.. pzdr, assist
  13. ja nie miałem starego pinu do jaeger'a i poszło;)
  14. wskazowki trza fizycznie zdjąć, podczas testu ustawic na dwunastej. jesli chodzi o pole extra z xxx , to gdzies na ros techu jest adaptacja uzywanych zegarow do istniejącego ecu, przydałby się pin z jaegera, chyba, ze masz mądrzejszy kabel niz vag-com. generalnie to nie przeszkadza, "moszna" z tym jezdzic pzdr, assist
  15. zdaje sie, ze vin nie przepisany.. będzie banglac i bez tego. masz stary pin? albo inaczej: w ecu tez jest zaszyty, pytanie czy jeszcze jest , czy juz jest wpisana maksymalna wartość 655 coś tam;) ---------- Post dopisany at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany at 21:12 ---------- w sensie adaptacja nie przeprowadzona do konca tak, jak byc powinna.. zakładam, ze z jaeger'a pinu nie masz;)
  16. maq203 czy ten concert ma 3LB? (data, enable,clock) ja u siebie zmieniałem z 1/2 jaeger'a na full VDO z tym, ze radio mam symphony.. do tej pory nie wiem czy bangla po can'ach, czy 3lb przy podłączaniu, łączyłem 3LB i can (odcinałem sygnały przy radiu, łączyłem bezpośrednio z fisem) potem kodowanie i poszło. pzdr. assist
  17. trza by sie pod auto wybrac, ew. zdjąć osłonę i zobaczyć
  18. masz czujnik w misce olejowej? jesli tak, to kodujesz immo, dokładasz manetkę, trzy przewody z szarego gniazda licznika do masy, i tyle.. pzdr. assist
  19. ok, dzięki za info pzdr. assist
  20. Bartek, co zrobiłeś z (ori?) tarczkami predkosci?? pzdr. assist
  21. 1,23 plus 7(9),24 minus o polifcie mowimy ---------- Post dopisany at 20:37 ---------- Poprzedni post napisany at 20:35 ---------- jest temat "w pigułce" gdzieś w elektrycznym, tutaj są raczej luźne wynurzenia
  22. Siemka. a jeśli zostanie opróżniony?
  23. Kaju, moze, gdybym trafił jakiegos BAU lub BDH w dobrych pieniądzach lub na zasadzie wymiany za mojego ATJ-ta.. Zrezać mam gdzie (warsztat kumpla) ale takie rzeczy to tylko w erze pewnikiem
  24. Ja Was podziwiam, że R4 w dieslu jeździcie... przecież ja jak wsiadłem do sharana szwagra, to po niecałym kilometrze mówie do niego pierrrrdole, zawracaj ja jade swoim +1

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.