Treść opublikowana przez assist
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
to ze nie jest crypto, nie uwalnia od ryzyka uwalenia czegos.. pamiec to magazyn, w razie pojawienia sie nieoczekiwanej wartosci, nie ma co liczyc na watchdog'a w procu;) Kiedys robilem w sonym, ciekawą usterkę miały kv21... usterka polegała na tym, ze jesli pod kablówką odpaliłes z klawiatury lokalnej autoprogramowanie kanałów i tych kanałów było wiecej jak 49 to miałes pecha;) tzn. proc zapisywał dalej kanały tj 50 ,51, itd z tym, ze.. w losowo wybranych komórkach pamieci. Najczesciej szlag trafiał geometrie obrazu, nierzadko niestety uwalało odchylanie bo akurat w tej komorce był zapisana szerokosc impulsu i leciało H, czy V po kolei... trza było sciemniac ludziom, ze po przepieciu itd. tak w autoryzowanych serwisach bywało.. ech, stare czasy co ciekawe, podczas programowania recznego, proc nie pozwalał zapamietywac powyzej 49 tak wiec ostroznie pany:)
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
dlatego pytam.. mysle ze nie masz crypto, eepromer to potwierdzi.. do crypto jest inny progz/kalkulator
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
kaju, probowales eepromerem sie podłączyc z licznikiem?
-
[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
:polew: szałas wygląda zawodowo, co do lamp.. poczekam na efekt koncowy:wink: pzdr. assist
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
polift w sensie mnie interesuje.. Kaju, zerknij przy okazji.. no chyba ze masz spryski -to nie zobaczysz, bo juz jest dziura;) pytam o to czy otwory pod spryski są "wstepnie"zaznaczone/przetłoczone itd. opis sygnatury sie nie zmienił, tyle ze ascii > hex ;P
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
BTW: Pany w a4 przedni zderzak ma podfrezowane od wewnętrznej strony otwory na spryski?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
chromole: czekam na gotowca:whistling:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
pieknie mało d*pa nie peknie;)
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Kaju, w szarej 5 i 6 do radia? wyłóz łopatą, dzisiaj ciezko ze mną.. po co mam sie zawiesic w aucie i przestac oddychac?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
ale skrętka na pinach can w symfo jest fabrycznie wpieta, wiec moze pojdzie po can jak budzik podłącze. Co Ty na to wodzu? ---------- Post dopisany at 11:04 ---------- Poprzedni post napisany at 11:04 ---------- zara dojde deko do siebie i ide spr. podłączyc..
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
mam symphony w aucie. w radiu widzę ze skrętka can podpięta jest.. stąd pytanie, 3LB tez jest na wtyku.. czy prawdą jest ze po 3LB "muli" info na fis?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
te Rezaczu, podrzuc mi jedną kwestię: blat z a4, nie podłączyłem radia jeszcze, ciemno mam na górnej belce (chyba ze jakieś ostrzeżenia - rezerwa wtedy na pomaranczowo) teraz tak: podłączać pod 3LB (data enable clock), czy po CAN'ach? jakies kodowanie specjalne ? wiem ze jest gdzies napisane, nie bardzo umiem dzisiaj szukac;) licznik 8d0 920 932fx kac :facepalm:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
ciekawe czy obsługuje przerwania (IRQ) w dos poczytam zobaczymy. a tego uniteka jak zaniose i typ mnie zobaczy, to sie chyba nogą przeżegna:facepalm:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
dzieki za info
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
ftdi bangla w dosowym srodowisku? wiem, ze na elce ktos kiedys modyfikował stery specjalnie pod dos
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
@bronson, wiem, zmyliła mnie nazwa na kablu.. unitek mam pcmcia tej firmy i smiga wszystko nawet centrale dcs-a satela.. no nic.. niech lezy w szufladzie. Przyjdzie wena, moze cos rusze temacie. pzdr. assist
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
@ pioteros tu jest wszystko czego potrzebujesz budzik a4 Understanding differences between Audi A4 clusters and the compatibility issues budzik a6 Understanding differences between Audi A6 clusters and the compatibility issues pzdr. assist
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
uff.. po rs-ie bangla - łączy sie z licznikiem cosik nie fartowny mam ten sklep;/ juz pare gratów zwracałem, ale to sie zaczeło jak wprowadzono ekologiczną cynę
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
ale na stole? tez nie miałem podswietlenia, ale komunikacja była.. ---------- Post dopisany at 18:09 ---------- Poprzedni post napisany at 18:08 ---------- masa 24,7
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
nie strasz;) zobacze ze starym lapem (rs232) i sprawdze..
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
sygnał spalania masz w liczniku z ecu dociągnięty? ---------- Post dopisany at 17:27 ---------- Poprzedni post napisany at 17:22 ---------- ojcowie... mam konwerter z rs232 na usb oparty o pl2303 (prolific). wszystko się ładnie instaluje, w lapie pojawia sie port com itd. W Vagu łącze się ze wszystkim... wszystkim oprócz licznika tzn. klika przekaznik w liczniku, za moment rozłącza, zwraca błąd "can't sync baud rate" eepromer, commander to samo - klik,klik i sypie błędami. WTF?! zaraz zabiorą mnie do Tworek.. jakies pomysły? pzdr. assist
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
ke? od kiedy trza płacic za rejestracje na elektronice? zasadzka...
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
jeden obraz tysiąc słów.. widzisz apostrof w nazwie pliku? w moim sofcie ryzowym tego nie ma.. pzdr. assist
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
kaju nic na poczcie nie mam, natomiast w pliku od arre jest robal, ciekaw jestem czy tez go dostaliscie:grin: ---------- Post dopisany at 19:18 ---------- Poprzedni post napisany at 19:15 ---------- inaczej: podlinkowany plik na serwerze jest z niespodzianką.. pzdr. assist
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
plan b - pw:facepalm: