Treść opublikowana przez assist
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
ale otwór prostokątny jest w Twoim budziku? kur*wa jeden obraz tysiąc słów jutro zapodam zdjecia pleców budzika 1/2 MM i fulla VDO
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
hehe, inaczej: czy w A6 blacie moduł zegara synchronizowanego radiowo - "palemka" siedzi juz na plycie licznika, czy jakis moduł jest wpiety np. na goldpinach.. Pytam bo w 1/2 fisie jaeger'a był z tyłu dopiety moduł, a w full fisie vdo nie mam dcf'a (a4) jest otwór z tyłu i cztery pola lutownicze, czyli tak jak w jaegerze, z tym ze nie ma pinów na zewnatrz uff.... rzeczywiscie poprzedni post to mocny skrót myslowy ;> pzdr. assist
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
ten dcf w poliftach aszóstkowych to jakis moduł wewnatrz, czy na pcb juz siedzi? w aczwórkowym 1/2 jaegerze, był moduł zewnetrzny, w fulu mam piny na pcb i wycietą obudowe, ale nie zdarzyłem spr, bo `1/2 poszedł do ludzi.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
posłuchałbyś r4... ;> a co do podświetlenia, cos sobie przypominam, ze jak podłączałem tylko "jedną parę" zasilania to ruszało, ale woltomierz pokazywał 8v, tak jakby zasilacz kucał, ale to niemożliwe - zasilacz atx ;> w każdym razie nie łączyło sie z licznikiem... sprawdź w aucie
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
jak podłączałem na stole zeby zgrac hexa, tez nie miałem podswietlenia, (1,23+ ;7,24-chyba) w aucie wszystko gra, podswietlenie bangla
-
[ALL B5]-Temp cieczy i paliwa wariuje
podaj nr licznika pzdr. assist
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Pany moze ktoś nagrac w akcji te słynne ringi? w sensie o poswiatę pytam pzdr. assist
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
? zadnych czujnikow nie kupowałem
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
jesli nie masz czujnika zewnetrzego pin7 jesli zanabedziesz - pin 8 napisane jest ze swieze, ale chyba chodzi o nawiewy a nie dolot inaczej: dolot, to do cylindrów a tutaj o wiater w kabinie bangla..
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
@The A4 nie wiem jak w blacie a6, wydaje mi sie ze jesli podepniesz sie pod istniejący czujnik, (pin 7 ) bedzie ok.. teoretycznie, wskazania powinny byc takie same. BTW: Karolu, jedzie "jakoś" to Twoje 1.8T? zawsze miałem dylemata brać 1.8T, czy 1.9Tdi.. w wolnej chwili naskrob PW pzdr. assist ---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 22:14 ---------- eh.. ostatnie ---------- Post dopisany at 22:52 ---------- Poprzedni post napisany at 22:38 ---------- Kaju, zweryfikuj - taka Twoja dola.. moim zdaniem, temp z tych dwóch czujników są mocno zblizone http://przeklej.net/down/34082083239862621725395168089696857a91b5654c9573c54d20463.html pzdr. assist
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
tutaj masz pdf-a lepsza rozdzielczosc,opisy na początku schemat klimatronika http://przeklej.net/down/89918531849534387257989638207081998cdeeda8251025b2da23003.html pzdr. assist
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Chciałem wysłać licznik do Pana który go kupił kurierem - "siódemką" Miła pani zapytała o zawartość (sic!) po czym stwierdziła, ze takich przedmiotów nie przyjmą do przesyłki bo ... to delikatna rzecz i może się w transporcie zepsuć a co na to lekarze? pzdr. assist
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Kur*a Kaju nic nie kumam.. jak ten czujnik zrobiłes? Inaczej: zwiera płyn, jak zabraknie rezystancja wzrasta i taadaaam? :polew: udam, ze to moje zwidy i nic takiego nie miało/nie ma miejsca w Twoim aucie:polew: ---------- Post dopisany at 00:27 ---------- Poprzedni post napisany at 00:22 ---------- aaaaaaaaaaaaaaaa... osiemnaście promili robi swoje. Kaju, zwracam honor, dop. teraz doczytałem, ze masz jak biały człowiek czujnik ori.. po trzeźwemu każdy umie... ;P jeszcze raz przepraszam za najście. BTW, to Maćka wina, wytłuscił fragment o montowaniu czujnika, później podsumował coś, a się człek zasugerował.. ok, biere order od Prezesa ;> pzdr. assist
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Kaju jak zwykle.. ot, mądrego po szkołach przyjemnie posłuchać ;P @ misiek 547 jutro bede wiedział więcej, ozwę się na gg/pw No co, rózni się sumą kontrolną, ale to nie dziwne, skoro 26 bitów jest rożnych.. pzdr. assist ---------- Post dopisany at 23:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:50 ---------- misiek 547 sprawdź PW
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Kaju ma dłubać.. dłubać we wsadzie misiek547 to jest 919 licznik? pzdr. assist ---------- Post dopisany at 20:34 ---------- Poprzedni post napisany at 20:32 ---------- za***iście fajne rozwiązanie z tą manetką przedliftową.. (tylna wycieraczka)
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
zeby ewentualne zakłócenia się znosiły. siec CAN w aucie,to nie tylko głupawe info o stacji itd w nowszych furach większość idzie po Can-ie od hamulcy (abs, esd itd) , wszystkie sterowniki, moduły "gadają" ze sobą, po głupawy fis właśnie, stąd takie restrykcje..
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
chodzi o to, zeby te dwa przewody były splecione ze sobą.. jak to Kaju napisał: nie za gęsto nie za rzadko a w sam raz..:polew:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
U mnie jakiś rybi ku*as (poprzednik) tez rzeźbił bez kluczy.. efekt: złamane pilniczki w gniazdach. powiem tak: pare godzin sie zeszło, skończyło się na tym ze oddzieliłem front panel od reszty, dopiero wtedy miałem możliwość odhaczenia tych blaszek.. W sumie całość jest ok,(dało się skręcić spowrotem na te śruby) ale nie polecam, lepiej kupic na alledrogo klucze, moment i radio out. warunek: cztery klucze, z dwoma jest gimnastyka przy 2din po przejsciach;) pzdr. assist
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
"dwójka" tez powinna chodzić po 3LB (data, enable, clock) sprawdz kodowanie, czy masz załączoną opcję info fis czy radio fis -nie pamietam, hm.. po CAN tez powinno hulac.. pzdr. assist
-
Dziwna sprawa z VIN-em
miejmy nadzieje, ze ktoś się kopnął i źle napisał Vin, przypadkiem taki jak Twój.. pzdr. assist
-
Dziwna sprawa z VIN-em
to proste: podajesz vin, dostajesz plik umożliwiający wydrukowanie kluczy na drukarce 3d plus kpl dokumentów i transponderów.. :polew: przyznam szczerze, ze nie wiem, wstyd, ale rosyjskiego ni groma nie kumam moze jakis translator rozjasni sprawe.. pzdr. assist
-
Do seata i skody,vw ładuje silniki z poprawek??
byzydura.. vw strzeliłby sobie w kolano? info rodem z faktu,super ekspresu pzdr. assist
-
Do seata i skody,vw ładuje silniki z poprawek??
podaj źródło tych.."sensacji" chyba ze to prowokacja pzdr. assist
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
r7radek posprawdzaj wtyczki, styki, moze którys plus sie wypina/ nie łączy.. Pokrętło luźno odbija jak naciśniesz? xxxSzYbAxxx spr PW. a co do hid-ów, bywa i tak, ze fis wogóle nie startuje pzdr. assist
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
jedyne co mi przychodzi do głowy to zwierający prawy potek z licznika, chyba ze manetka tez potrafi resetować przebieg dzienny w co wątpie.. albo... zanikające napięcie zasilania. resetuje Ci spalanie do defaultowych 10l/100? pzdr. assist