Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dziwna sprawa z VIN-em

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hejka

z głupia frant wpisałem w google VIN swojego auta WAUZZZ8DZ1A086445

i wyskoczyło takie cudo:

VIN

rozumiecie cos z tego ? jakis czas temu chciałem sprzedać auto ale nie pamietam czy podawałem VIN

Opublikowano

A skąd w Rosji mają twój vin??

Opublikowano
  • Autor

może ktos z PL znalazł sposób na uzyskanie historii auta

Opublikowano

Sprawdz co sie stało z innymi autami co są ich nr vin na tym forum i pilnuj swojego bo to może jakaś czarna lista :polew:

Opublikowano
  • Autor

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

mojego nie zayebią bo sam nawet nie wiem pod którą kupa śniegu stoi

Opublikowano

schowaj auto to jest lisat jak na filmie 60 sekund :grin:

Opublikowano

to proste: podajesz vin,

dostajesz plik umożliwiający wydrukowanie kluczy na drukarce 3d plus kpl dokumentów i transponderów..

:polew::polew:

przyznam szczerze, ze nie wiem,

wstyd, ale rosyjskiego ni groma nie kumam :embarrassed:

moze jakis translator rozjasni sprawe..

pzdr.

assist

Opublikowano

jak jest potrzeba to ja po rusku troszke gadam to moge pomoc

Opublikowano
  • Autor

zerkinij jak możesz, ale podejrzewam że jest tak jak pisałem

Opublikowano
zerkinij jak możesz, ale podejrzewam że jest tak jak pisałem

tak jak mowisz jest mozliwosc sprawdzania vin-ow i jada z koksem chlopaki :whistling: takze spokojna glowa

Opublikowano

oni sprawdzaja auto po nr vin. poczytaj ta strone

Opublikowano
  • Autor

tylko skąd tam mój VIN ?

Opublikowano

miejmy nadzieje, ze ktoś się kopnął i źle napisał Vin,

przypadkiem taki jak Twój..

pzdr.

assist

Opublikowano

Spokojna głowa.. te viny lecą do bazy TECAR czyli dorzucają do etki... jak pobierzesz sobie aktualizacje z rosyjskiej strony to rozszyfruje Ci VIN... tak jak wpiszesz to lipa bo etkapoda tylko szczątkowe informacje...

Audi A6 Klub Polska :: [A6 ALL] ETKA sposb na zdekodowanie VIN

Ja pisałem kiedyś do jakiegoś gościa, żeby mi wygenerował przez ruskich mój vin.txt czy jakoś tak :grin:

Opublikowano

zrób tak żeby Cię zatrzymała Policja, SG lub inny organ uprawniony i zobaczysz :) jak pojedziesz dalej to nie masz co się martwić:naughty:

Opublikowano
Spokojna głowa.. te viny lecą do bazy TECAR czyli dorzucają do etki... jak pobierzesz sobie aktualizacje z rosyjskiej strony to rozszyfruje Ci VIN... tak jak wpiszesz to lipa bo etkapoda tylko szczątkowe informacje...

Audi A6 Klub Polska :: [A6 ALL] ETKA sposb na zdekodowanie VIN

Ja pisałem kiedyś do jakiegoś gościa, żeby mi wygenerował przez ruskich mój vin.txt czy jakoś tak :grin:

Dokuadnie tak jak pisze hornet - Gural, to człowiek, który potrafi załatwić plik txt, w którym masz zapisane parametry auta z fabryki, który z kolei potrafi odczytać ETKA. Mam od niego z 5 plików (A4, S6, Passat).

Nie ma się czym martwić :decayed: Widocznie, ktoś się interesował tym samym samochodem, który Ty kupiłeś.

Opublikowano

Dokładnie tak jak kolega hornet napisał, te VINy trafiają do Etki :wink:

Opublikowano

hahaah google tlumaczy jako

zamówienia i propozycje

Opublikowano
  • Autor
Spokojna głowa.. te viny lecą do bazy TECAR czyli dorzucają do etki... jak pobierzesz sobie aktualizacje z rosyjskiej strony to rozszyfruje Ci VIN... tak jak wpiszesz to lipa bo etkapoda tylko szczątkowe informacje...

Audi A6 Klub Polska :: [A6 ALL] ETKA sposb na zdekodowanie VIN

Ja pisałem kiedyś do jakiegoś gościa, żeby mi wygenerował przez ruskich mój vin.txt czy jakoś tak :grin:

Dokuadnie tak jak pisze hornet - Gural, to człowiek, który potrafi załatwić plik txt, w którym masz zapisane parametry auta z fabryki, który z kolei potrafi odczytać ETKA. Mam od niego z 5 plików (A4, S6, Passat).

Nie ma się czym martwić :decayed: Widocznie, ktoś się interesował tym samym samochodem, który Ty kupiłeś.

z ta róznica ze ja mam go juz ponad 3 lata

Opublikowano
Spokojna głowa.. te viny lecą do bazy TECAR czyli dorzucają do etki... jak pobierzesz sobie aktualizacje z rosyjskiej strony to rozszyfruje Ci VIN... tak jak wpiszesz to lipa bo etkapoda tylko szczątkowe informacje...

Audi A6 Klub Polska :: [A6 ALL] ETKA sposb na zdekodowanie VIN

Ja pisałem kiedyś do jakiegoś gościa, żeby mi wygenerował przez ruskich mój vin.txt czy jakoś tak :grin:

Dokuadnie tak jak pisze hornet - Gural, to człowiek, który potrafi załatwić plik txt, w którym masz zapisane parametry auta z fabryki, który z kolei potrafi odczytać ETKA. Mam od niego z 5 plików (A4, S6, Passat).

Nie ma się czym martwić :decayed: Widocznie, ktoś się interesował tym samym samochodem, który Ty kupiłeś.

z ta róznica ze ja mam go juz ponad 3 lata

Może ktoś przed Tobą zgłaszał ? Tak czy siak... nie martw się rosyjska mafia po niego nie przyjedzie..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.