Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

assist

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez assist

  1. moze stoi w korku na serwerze.. ---------- Post dopisany at 10:18 ---------- Poprzedni post napisany at 10:17 ---------- jak nie doszło - krzycz
  2. kaju - spr. poczte
  3. nie o geometrie auta chodzi;) geometria w sensie zmiennej geometrii łopatek turbo pzdr. assist
  4. na starej po weryfikacji juz było ciemno? ch*jnia, ze zapakowałes smieci na nową
  5. przelotki przez pcb?
  6. @cwiara, odczyt jest przez obd? ---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 23:17 ---------- @arre niebiestka zasilanie, linia k zielona
  7. patrzyłes czy laminat sie nie odparzył? spr połączenia
  8. na stole podłącz. 1,23 + 7,24 - 28 linia k
  9. pw ---------- Post dopisany at 22:36 ---------- Poprzedni post napisany at 22:31 ---------- f*ck.. znowu pełna skrzynka;) inaczej: łączy się ten budzik z czymkolwiek jeszcze?
  10. arre jaki masz interfejs? pzdr. assist
  11. @arre rozumiem ze stary wsad (ori) bangla? kaju masz kabel pod usb do vcds'a lub commandera? jest mały myk i chyba eepromer bedzie latał, jak bys miał chwile to sprawdzisz?
  12. nie, po prostu pomyslałem, ze trza takie info wytłuscic - bo sie zesra pełny nr to 8d0 XXX XXX k? inaczej z czego ten budzik? ---------- Post dopisany at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ---------- kaju daj maila
  13. pany, zwracać uwagę na gwiazdkę w zakładce. 6>4 edit, pózniej 4>6 kopia zawsze w wersji niezdekodowanej.. inaczej bedzie płacz, no, moze tarczki na alledrogo potanieją pzdr. assist ---------- Post dopisany at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany at 22:05 ---------- @arre z dcf ?
  14. to jest 920980k ?
  15. @arre dostałem juz pare maili z wynurzeniami tych, którym "zabieram chleb" - poniekąd mają rację, ale olać to.. jesli chodzi o licznik, dałem 100+kw, fis perfekto, tarczke obrotow za 20 blat prędkościomierza - hm.. pomęcze Karola, a jak nie, to poczekam, trafie w koncu pzdr. assist
  16. no comment:wink: ide przepalić sprawę pzdr. assist
  17. siema, Let me google that for you popraw byka w temacie pzdr. assist
  18. Zamiast proga, kupcie kabel z allegro do vaga ale pod rs232 za 29zł, Port szeregowy w kazdym stacjonarnym kompie jest.. licznik na stół i bez obaw mozna wsad zmienic, mam rs-a w lapie, przez obd nie gasząc silnika zmieniłem eepromer'em wsad, przebieg. Eepromer sam resetuje zegary po edycji hex'a. Te wszystkie wydumki VCP pod usb, to protezy. Tu masz fizyczne przerwania, nie ma sie co zesrac.. pzdr. assist ---------- Post dopisany at 07:10 ---------- Poprzedni post napisany at 06:56 ---------- ewnetualnie cos pod LPT, przyznam, ze nie sprawdzałem, moze dzisiaj wyrwe licznik i sprawdze ---------- Post dopisany at 07:10 ---------- Poprzedni post napisany at 07:10 ---------- pzdr. assist ---------- Post dopisany at 07:14 ---------- Poprzedni post napisany at 07:10 ---------- :hi:siema Kaju, tak spac nie moge;)
  19. dajcie pw, młody człowiek tu mi szaleje po stole, ciezko mi kopać w temacie:) pzdr. assist
  20. czym programujesz? pzdr. asisst
  21. Cwiara... ekhm... nie zebym sie wtrącał.. jak masz ustawioną pamiec w progu - 8 czy 16 bit? moze tu jest pies pogrzebany... [chodzi mi o organizacje pamieci - pin szósty] pzdr. assist
  22. @kaju, myslalem, ze ogarnąłes temat i eu tarczka juz Ci zbedna.. tak to jest jak sie po łebkach czyta zaległe posty ;/ pzdr. assist
  23. wzorzec jest atomowy, transmisja idzie na 77.5 khz (dwa nadajniki) fale długie.
  24. Kaju, jak cos pisz PW z nr. konta itd pzdr. assist
  25. edytowałem poprzedni post;) zaklepuję, chyba ze w cenie chorej ale nie wydajemniesie:whistling:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.