Treść opublikowana przez assist
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
moze stoi w korku na serwerze.. ---------- Post dopisany at 10:18 ---------- Poprzedni post napisany at 10:17 ---------- jak nie doszło - krzycz
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
kaju - spr. poczte
-
Wykres po modyfikacjach AWX
nie o geometrie auta chodzi;) geometria w sensie zmiennej geometrii łopatek turbo pzdr. assist
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
na starej po weryfikacji juz było ciemno? ch*jnia, ze zapakowałes smieci na nową
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
przelotki przez pcb?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
@cwiara, odczyt jest przez obd? ---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 23:17 ---------- @arre niebiestka zasilanie, linia k zielona
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
patrzyłes czy laminat sie nie odparzył? spr połączenia
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
na stole podłącz. 1,23 + 7,24 - 28 linia k
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
pw ---------- Post dopisany at 22:36 ---------- Poprzedni post napisany at 22:31 ---------- f*ck.. znowu pełna skrzynka;) inaczej: łączy się ten budzik z czymkolwiek jeszcze?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
arre jaki masz interfejs? pzdr. assist
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
@arre rozumiem ze stary wsad (ori) bangla? kaju masz kabel pod usb do vcds'a lub commandera? jest mały myk i chyba eepromer bedzie latał, jak bys miał chwile to sprawdzisz?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
nie, po prostu pomyslałem, ze trza takie info wytłuscic - bo sie zesra pełny nr to 8d0 XXX XXX k? inaczej z czego ten budzik? ---------- Post dopisany at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ---------- kaju daj maila
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
pany, zwracać uwagę na gwiazdkę w zakładce. 6>4 edit, pózniej 4>6 kopia zawsze w wersji niezdekodowanej.. inaczej bedzie płacz, no, moze tarczki na alledrogo potanieją pzdr. assist ---------- Post dopisany at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany at 22:05 ---------- @arre z dcf ?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
to jest 920980k ?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
@arre dostałem juz pare maili z wynurzeniami tych, którym "zabieram chleb" - poniekąd mają rację, ale olać to.. jesli chodzi o licznik, dałem 100+kw, fis perfekto, tarczke obrotow za 20 blat prędkościomierza - hm.. pomęcze Karola, a jak nie, to poczekam, trafie w koncu pzdr. assist
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
no comment:wink: ide przepalić sprawę pzdr. assist
-
Kontrola samochodów służbowych GPS.
siema, Let me google that for you popraw byka w temacie pzdr. assist
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Zamiast proga, kupcie kabel z allegro do vaga ale pod rs232 za 29zł, Port szeregowy w kazdym stacjonarnym kompie jest.. licznik na stół i bez obaw mozna wsad zmienic, mam rs-a w lapie, przez obd nie gasząc silnika zmieniłem eepromer'em wsad, przebieg. Eepromer sam resetuje zegary po edycji hex'a. Te wszystkie wydumki VCP pod usb, to protezy. Tu masz fizyczne przerwania, nie ma sie co zesrac.. pzdr. assist ---------- Post dopisany at 07:10 ---------- Poprzedni post napisany at 06:56 ---------- ewnetualnie cos pod LPT, przyznam, ze nie sprawdzałem, moze dzisiaj wyrwe licznik i sprawdze ---------- Post dopisany at 07:10 ---------- Poprzedni post napisany at 07:10 ---------- pzdr. assist ---------- Post dopisany at 07:14 ---------- Poprzedni post napisany at 07:10 ---------- :hi:siema Kaju, tak spac nie moge;)
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
dajcie pw, młody człowiek tu mi szaleje po stole, ciezko mi kopać w temacie:) pzdr. assist
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
czym programujesz? pzdr. asisst
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Cwiara... ekhm... nie zebym sie wtrącał.. jak masz ustawioną pamiec w progu - 8 czy 16 bit? moze tu jest pies pogrzebany... [chodzi mi o organizacje pamieci - pin szósty] pzdr. assist
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
@kaju, myslalem, ze ogarnąłes temat i eu tarczka juz Ci zbedna.. tak to jest jak sie po łebkach czyta zaległe posty ;/ pzdr. assist
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
wzorzec jest atomowy, transmisja idzie na 77.5 khz (dwa nadajniki) fale długie.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Kaju, jak cos pisz PW z nr. konta itd pzdr. assist
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
edytowałem poprzedni post;) zaklepuję, chyba ze w cenie chorej ale nie wydajemniesie:whistling: