Treść opublikowana przez assist
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Krzychu, te 02 z przodu to z rozpędu, i tak nie ma reakcji, jeśli chodzi o pasy.. przez chwile po kluczyku się pali, później gaśnie. Cos w adnotacji o kodowaniu jest ale nie wnikałem, potrzebna mi ta kontrolka jak w d*pie ząb @kaju chooj nie jazda, ale musiałem sprawdzić, bo po "mojemu" dychę wciągał w zimę Kumpel z którym jeżdżę do pracy, tez mi sapał, ze "rznę" ten samochód.. Myślę, ze do 3 tyś no, może czasami deko więcej to normalna dynamiczna jazda, ale ostatnio PSJ uprawiam.. Starzeje się, czas umierać Chyba zebym miał V6 to moze:)
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
nie, no 130 to jeszcze nie widziałem, myślę ze przy 200 można byłoby się spodziewać po jakimś czasie, ale chyba już wyrosłem pzdr. assist ---------- Post dopisany at 17:16 ---------- Poprzedni post napisany at 17:05 ---------- BTW Kaju, ostatnio uprawiam PSJ czyli do 2 - 2,5 tysia i zmiana biegu, okazuje się, ze da się tym pudłem spaść poniżej 7 po mieście.. tylko strasznie człek rozkojarzony, usnąć można, ale skrzynia 6 cię przy życiu trzyma.. pzdr. assist
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
nie upieram się, fakt jest faktem, ze wskaznik temp oliwy działa, w zimę ciezko mi było "podniesc" wskazówkę w korku do pracy, teraz idzie duzo szybciej, ostatnio w ciepły dzien po pałowaniu [na autobanie rzecz jasna ] poszła solidnie ponad 100 stopni..
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
49 to temp płynu a 51 olej chyba, ze coś pokręciłem, tak mi tłumacz z gebelsa na nasze przerzucił
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
@bediks tak, licznik który wstawiłem zamiast 1/2 [920 900 M D55] to 920980k D12 (benz UK), do którego wrzuciłem wsad 920932 fx D13 (tdi EU). Wszystko bangla, tzn.temp oleju zgodna na blacie z tą z klimatronika, żaden sensor/alladyn itd. co 100 km nie wyskakuje. @Krzysiekcalibra kodowanie mam 02140 pzdr. assist
-
Alarm... pytanie??
cześć, jeśli mówimy o oryginalnym alarmie w b5, moduł alarmu jest w pompce centralnego zamka, nie wiem jak w sedanie, ale w avancie jest w prawym tylnym boczku w bagarku. otworz szyby, zamknij auto, odczekaj chwilę i spr otworzyć od wewnątrz za klamkę, to sie dowiesz, czy alarm jest zamontowany.. BTW, to żadne zabezpieczenie, tym bardziej, ze dezaktywuje się, gdy obracasz bębenek - -niekoniecznie za pomocą kluczyka.. pzdr, assist
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
piny pewnie zamienic, ew. inwersja sygnału nr licznika podaj, stary/nowy
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
spiszę wszystkie wartosci w kanałach BTW: ok, kto po szosie z majówki znalazł jakąś tarczkę prędkosci do VDO EU? bo znalazł ktoś na pewno.... ;> pzdr. assist
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
zapisz kodowanie, ja koło 15 bede szedł na dół z kompem do kumpla auta, to zobacze u siebie..
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Krzychu, strzeliłem babola, przeczytaj moj poprzedni post
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
89aca433bbfbbe1f0b12662caaaec67d to suma u mnie, tak, wszystko bangla prawidłowo. EDIT: gówno prawda;) liczyłem nie ten plik najmocniej przepraszam prawidłowa suma pliku to bc19dcc62daf83fb2446f552d6a40dc2 pzdr. assist
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
u mnie ori 920980k było d12, z fx'a jest d13 tutaj sznurek do wsadu http://przeklej.net/down/53472848088784921088450293769436672076c3fdbc18d559249d276.html
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
@Krzysiekcalibra dostałeś, czy gdzieś na serwer wrzucić.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Krzychu, poszło pw z plikiem pzdr. assist
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
ok, daj maila na pw wrzuce "moj" wsad EDIT: zle przeczytałem, myslalem, ze to Krzyska wsad Kaju, wystarczy ze przebieg bedzie inny i juz md5 sie diametralnie zmienia, ba, jeden bit wystarczy.. pzdr. assist
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Krzysiek, policz crc tego wsadu, ciekawy jestem czy bedzie ok tutaj sznurek do md5 http://www.polskiprogram.pl/pliki/MD5_Sum_polskiprogram.pl.exe ---------- Post dopisany at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany at 21:56 ---------- EDIT: oczywiscie gówno prawdea, policzyłem nie ten plik suma do pliku z elki to: bc19dcc62daf83fb2446f552d6a40dc2
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
no to zdecydowanie nie tędy droga;) ktoś tu pisał, (bediks chyba), ze posiada fisa 920980k i podobne cyrki z wskazaniami temp oleju? pzdr, assist
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
tak, dcf to zegar radiowy, 920980k wrzuciłem wsad z elektrody (fx) wszystko bangla, temp nie opada, sensor japy nie drze.. pzdr. assist ---------- Post dopisany at 20:43 ---------- Poprzedni post napisany at 20:31 ---------- jeśli jest taka potrzeba, mogę podrzucić wsad z którego skorzystałem. edytowałem login, przebieg i tyle - nic więcej nie ruszałem.. pzdr. assist
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
to ciekawe, ja miałem tez 1/2 fis'a, tez założyłem angola, również wrzuciłem wsad z FX'a i nic takiego, co opisujesz, się nie dzieje.. jedyna różnica w oznaczeniu litery na końcu licznika (Ty masz A ja K) ciekawostka przyrodnicza.. BTW: Kaju, ogarniety temat u TheVIP z licznikiem; rozpiska pasowała z cluster 2 pzdr. assist ---------- Post dopisany at 19:02 ---------- Poprzedni post napisany at 18:55 ---------- Krzychu, Ty masz licznik z dcf'em?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
- Brązowa maź w płynie chłodniczym
2 km? to na desce nie ma wskaźnika cisnienia oleju? szukaj słupka ;/ pzdr. assist- Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Cześć Marcinie, chciałem zapytać o cenę łożysk przednich do mnie (a4b5 Q 1.9Tdi atj 2000) czy to prawda, ze w Q z tyłu są takie same jak z przodu? daj znaki czy vin potrzebny. EDIT: jest jakaś alternatywa dla FAG'a, czy nie warto zaprzątać sobie głowy? pzdr. assist- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Kaju, mrogal pije? trza go podlać, umowę sprzedaży pod nos miedzy jednym rozchodniaczkiem a drugim :dziura: pzdr. assist- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
oka, nie było pytania pzdr. assist- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
ogarniaj sprawę z typem od którego kupiłeś na PW. Wynurzenia na forum to nie jest dobry pomysł.. Jak już ustalicie jedną wersję, to się pochwal. @Kaju pisz o co loto z profilem pzdr. assist - Brązowa maź w płynie chłodniczym